Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vianocna ozdoba kovova varianta 1

Nájdených:    5 produktov

MFP 8885754 Vločka kov MIX 6,5 cm - záves 2 ks

Vianočná kovová vločka vyrezávaná – 2ks, Táto vianočná ozdoba je opatrená očkom a šnúrkou na zavesenie. Môžete použiť na ozdobu vianočného stromčeka, na dvere, na okno a skrášliť tak vaše bývanie. - rôznej farby (strieborná, zlatá, medená) BALENIE OBSAHUJE: - 2 ks kovových vločiek Uvedená cena je za 1 balenie. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 8885755 Hviezda kov MIX 7 cm - záves 2 ks

Vianočná kovová hviezda vyrezávaná 2 ks – rôznej farby (strieborná, zlatá, medená). Táto vianočná ozdoba je opatrená očkom a šnúrkou na zavesenie. Môžete ju použiť na ozdobu vianočného stromčeka, zavesiť na dvere, na okno a skrášliť vaše bývanie. BALENIE OBSAHUJE: - 2 ks kovové hviezdy Uvedená cena je za 1 balenie. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 8885757 Hviezda kov 3D MIX 4,5cm - záves 2 ks

Vianočná kovová hviezda vyrezávaná 2 ks – rôznej farby (strieborná, zlatá, medená) BALENIE OBSAHUJE: - 2 ks kovové hviezdy Táto vianočná ozdoba je opatrená očkom a šnúrkou na zavesenie. Môžete ju použiť na ozdobu vianočného stromčeka, zavesiť na dvere, na okno a skrášliť tak svoj domov. Uvedená cena je za 1 balenie. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 8885538 Vločka kov zlatá 6,5 cm - záves

Vianočná kovová vločka zlatej farby. Vianoce sú sviatky pohody a pokoja, preto je nutné sa na ne poriadne pripraviť. Vyzdobte si domov touto krásnou dekoráciou, ktorá vám navodí pocit prichádzajúcich Vianoc. Táto vianočná ozdoba je opatrená očkom a šnúrkou na zavesenie. Môžete ju použiť na ozdobu vianočného stromčeka, zavesiť na dvere, na okno a skrášliť tak vaše bývanie. Uvedená cena je za 1 ks.

MFP 8885539 Vločka kov strieborná 6,5 cm - záves

Vianočná kovová hviezda striebornej farby. Vianoce sú sviatky pohody a pokoja, preto je nutné sa na ne poriadne pripraviť. Vyzdobte si domov touto krásnou kovovou dekoráciou, ktorá vám navodí pocit prichádzajúcich Vianoc. Táto vianočná ozdoba je opatrená očkom a šnúrkou na zavesenie. Môžete ju použiť na ozdobu vianočného stromčeka, zavesiť na dvere, na okno a skrášliť tak vaše bývanie. Uvedená cena je za 1 ks.