Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vesiak na kolieskach

Nájdených:    29 produktov

Čierny vešiak na kolieskach YAMAZAKI Tower

Kto z nás by neuvítal pomocnú ruku pri upratovaní. A predstavte si, ako by vám išla práca od ruky, keby bol tým pomocníkom priamo japonský majster organizácie! Značka Yamazaki je zárukou jednoduchej estetiky a stopercentnej funkčnosti výrobkov, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť po dlhé roky používania.

Biely vešiak na kolieskach YAMAZAKI Tower

Kto z nás by neuvítal pomocnú ruku pri upratovaní. A predstavte si, ako by vám išla práca od ruky, keby bol tým pomocníkom priamo japonský majster organizácie! Značka Yamazaki je zárukou jednoduchej estetiky a stopercentnej funkčnosti výrobkov, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť po dlhé roky používania.

Vešiak na kolieskach - Artium - 51379 YEL. Sme autorizovaný predajca Artium. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Jednoduchý vešiak na kolieskach alebo pojazdný stojan na šaty v kombinácií žltej farby (plast) a kovových (pochrómovaných) tyčí vysúvacieho ramena na šaty.

Vešiak na kolieskach - Artium - 83488 WT. Sme autorizovaný predajca Artium. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Kovový vešiak na kolieskach s dvomi výsuvnými ramenami s konštrukciou vo farebnej kombinácií chrómu a bielej farby. Horná ramená sa dajú rozšíriť a poskytnúť tak väčší odkladací priestor. Plastové spojovacie prvky.

Vešiak na kolieskach - Artium - 83488 BK. Sme autorizovaný predajca Artium. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Kovový vešiak na kolieskach s dvomi výsuvnými ramenami s konštrukciou vo farebnej kombinácií chrómu a čiernej farby. Horná ramená sa dajú rozšíriť a poskytnúť tak väčší odkladací priestor. Plastové prvky spojovacie prvky.

Vešiak na kolieskach - Artium - EP8607-1 BK. Sme autorizovaný predajca Artium. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Kovový vešiak na kolieskach s jedným ramenom na vešiaky s odevmi. Vešiak je vo farebnej kombinácií chrómu a čiernej

Vešiak na kolieskach - Artium - EP9098-2 SIL. Sme autorizovaný predajca Artium. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Kovový vešiak na kolieskach s dvomi výsuvnými ramenami s konštrukciou vo farebnej kombinácií chrómu a šedej farby. Horná ramená sa dajú rozšíriť a poskytnúť tak väčší odkladací priestor. Plastové spojovacie prvky.

Vešiak na kolieskach - Artium - EP8607 SIL. Sme autorizovaný predajca Artium. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Vešiak na na šaty s jedným výsuvným ramenom je vyrobený z pochromovaného kovu v kombinácií s hliníkom. V dolnej časti je odkladacia polica s mriežkou.

Vešiak na kolieskach - Artium - 83839-21. Akcia -12%. Sme autorizovaný predajca Artium. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Kovový vešiak na kolieskach s dvomi výsuvnými ramenami s konštrukciou vo farebnej kombinácií chrómu a čiernej. Na spodku sa nachádza odkladacia polička

Vešiak na kolieskach - Signal - Nova. Doprava ZDARMA. Sme autorizovaný predajca Signal. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Vešiak Nova je charakteristický svojou konštrukciou, ale čo je hlavné je na kolieskach, takže nebudete mať problém s jeho umiestnením či premiestňovaním. Nova sa skladá z kovového rámu v chrómovej a čiernej farbe.

Vešiak na kolieskach - Tempo Kondela - Dolfo. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Pojazdný vešiak, ktorý je vhodný do spálne, alebo na odkladnie sezónnych odevov. Vyrobený je z nerezového kovu v kombinácii s vysoko-pevným čiernym plastom.

Vešiak na kolieskach - Tempo Kondela - Hilar. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Pojazdný vešiak, ktorý je vhodný do spálne, alebo na odkladnie sezónnych odevov. Vyrobený je z nerezového kovu v kombinácii s vysoko-pevným čiernym plastom.

Vešiak na kolieskach - Tempo Kondela - Alexo. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Praktický dvojramenný pojazdný vešiak vyrobený z nerezového kovu a čiernej plastovej základne. Na oboch ramenách sa nachádzajú doplnkové háky v čiernej farbe, priečne spevnenia medzi ramenami dodávajú stabilitu.

Vešiak na kolieskach - Tempo Kondela - Luco. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Praktický dvojramenný pojazdný vešiak vyrobený z nerezového kovu a čiernej plastovej základne, priečne spevnenie je tvorené doplnkovými tenkými tyčkami umiestnenými medzi ramenami, ktoré majú dodať stabilitu.

Vešiak na kolieskach - Tempo Kondela - Sebo. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Praktický dvojramenný pojazdný vešiak vyrobený z nerezového kovu a čiernej plastovej základne, priečne spevnenie je tvorené doplnkovými tenkými tyčkami umiestnenými medzi ramenami, ktoré majú dodať stabilitu.

Vešiak na kolieskach - Signal - Nova II. Doprava ZDARMA. Sme autorizovaný predajca Signal. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Vešiak Nova II je podobne ako Nova svojou dvojitou konštrukciou, ale čo je hlavné je na kolieskach, takže nebudete mať problém s jeho umiestnením či premiestňovaním. Nova sa skladá z kovového rámu v chrómovej a čiernej farbe.

Vešiak NOVA - chróm/čierny

Vešiak je vyrobený z pochrómovaného kovu v kombinácii s čiernou farbou. Nemý sluha - vešiak stojí na kolieskach a to zaisťuje jeho jednoduchú manipuláciu. Je tiež výškovo nastaviteľný. Rozmery: výška nastavenia od 94 cm do 168 cm šírka: 85 cm hĺbka: 43 cm

Signal Vešiak NOVA

Vešiak NOVA je charakteristický svojou konštrukciou, ale čo je hlavné je na kolieskach, takže nebudete mať problém s jeho umiestnením či premiestňovaním. Vešiak NOVA sa skladá z kovového rámu v chrómovej a čiernej farbe. Materiál: kov / plast Farebné prevedenie: chrómová / čierna Rozmery: (VxŠxH) 95/160 x 85 x 43 cm Upozornenie: Váš monit...

Signal Vešiak NOVA PLUS

Vešiak NOVA PLUS je charakteristický svojou konštrukciou, ale čo je hlavné je na kolieskach, takže nebudete mať problém s jeho umiestnením či premiestňovaním. Materiál: kov / plast Farebné prevedenie: chrómová / čierna Rozmery: (VxŠxH) 92/166 x 85 x 43 cm Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!

Signal Vešiak NOVA II

Vešiak NOVA II je charakteristický svojou konštrukciou, ale čo je hlavné je na kolieskach, takže nebudete mať problém s jeho umiestnením či premiestňovaním. Vešiak NOVA II sa skladá z kovového rámu v chrómovej a čiernej farbe. Materiál: kov / plast Farebné prevedenie: chrómová / čierna Rozmery: (VxŠxH) 94/168 x 83 x 43 cm Upozornenie: Váš ...

Signal Vešiak NOVA II BIS

Vešiak NOVA II BIS je charakteristický svojou konštrukciou, ale čo je hlavné je na kolieskach, takže nebudete mať problém s jeho umiestnením či premiestňovaním. Materiál: kov / plast Farebné prevedenie: chrómová / čierna Rozmery: (VxŠxH) 94/168 x 83 x 43 cm Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!