Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Valentino tester

Nájdených:    4 produkty

Valentino Valentina Assoluto 80 ml parfumovaná voda tester pre ženy

Valentino Valentina Assoluto Parfumovaná voda pre ženy 80 ml tester u Vás do 48 hodín! Valentino představuje smyslnější a sofistikovanější verzi původní vůně Valentina. Valentino Valentina Assoluto nabízí hlubokou a tajemnou kompozici opojných květin ovoněné sladkou vanilkou. Eleganci a důraz přináší závěr vůně tvořený cedrem, dubovým mechem a pačulí.

Valentino Valentina 80 ml parfumovaná voda tester pre ženy

Valentino Valentina Parfumovaná voda pre ženy 80 ml tester u Vás do 48 hodín! Valentino Valentina je inšpirovaná chuťou Talianska a predovšetkým metropolou Rím. Valentina je svieža, kvetinovo-ovocná, orientálna, plná rozporov a súčasne je delikátna, silná, elegantná, zmyselná, rebelujúca a veselá. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.

Valentino Valentina Acqua Floreale 80 ml toaletná voda tester pre ženy

Valentino Valentina Acqua Floreale Toaletná voda pre ženy 80 ml tester u Vás do 48 hodín! Valentino představuje čerstvější a vzdušnější verzi původní vůně Valentina. Valentino Valentina Acqua Floreale je procházka uprostřed poklidné letní zahrady. Zahrada posetá elegantními květinami. Parfém Valentina Acqua Floreale představuje kontrast mezi svěžestí bergamotu a harmon...

Podobné frázy: