Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Valcek na cesto

Nájdených:    81 produktov

Valček na cesto silikónový

Vyrobený z prvotriedneho silikónu, rukoväti z odolného dreva. Vďaka silikónovému povrchu sa cesto na valček nelepí a možno ho ľahko čistiť. Silikónový valček na cesto po použití umyte a ihneď osušte, neumývajte v umývačke, a zachováte dlhú životnosť.

Valček na cesto DELÍCIA

Valček je uchytený iba z jednej strany, umožňuje ľahké vaľkanie až k okrajom formy. Vyrobený z odolného plastu a nehrdzavejúcej ocele, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.

Plastový valček na cesto jednoručný%

Jednoručný hladký valček na cesto pre jednoduchú prípravu všetkých druhov ciest. Bez nutnosti posypávania múkou.

Valček na cesto ORION VLOČKY

Kvalitní Valček na cesto ORION VLOČKY z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Kuchynské pomôcky | Ostatné kuchynské pomôcky.

Valček na cesto ORION Kvietky

Kvalitní Valček na cesto ORION Kvietky z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Kuchynské pomôcky | Ostatné kuchynské pomôcky.

Valček na cesto ORION Motív

Kvalitní Valček na cesto ORION Motív z kategorie Biela technika | Kuchyňa | Kuchynské pomôcky | Ostatné kuchynské pomôcky.

Kuchynský valček na cesto Woodline%

Kuchynský valček na cesto z elegantnej série WOODLINE je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

Valček na cesto nerezový Tescoma

Nerezový valček na cesto je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, rukoväte z odolného dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis). Vďaka hladkému nerezovému povrchu sa cesto na valček nelepí a možno ho ľahko čistiť. Po použití umyte a ihneď osušte, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.

Valček na cesto široký DELÍCIA

Široký valček je vynikajúci na ľahké vaľkanie väčšieho množstva cesta. Vyrobený z odolného plastu, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.

Jednoručný valček na cesto, drevo

Drevený valček, jednoručný, šírka 7 cm, priemer 5 cm.

Nastaviteľný silikónový valček na cesto

Či potrebujete silný Alebo tenký plát cesta, s tymto valčekom ho rovnomerne vyvaľkáte. Farebná podložka je umiestnená na valček a tím dosiahnete, že silá cesta je rovnomerne až do kraja. So 4 mi vymeniteľnými farebnými vložkami pre ražňa silu cesta.

Valček na cesto DELÍCIA Tescoma

 Valček je uchytený len z jednej strany, umožňuje ľahké vaľkanie cesta až k okrajom formy. Vyrobené z odolného plastu a nehrdzavejúcej ocele, neumývajte v umývačke.

Tescoma valček na cesto DELÍCIA

Valček je uchytený iba z jednej strany, umožňuje ľahké vaľkanie až k okrajom formy. Vyrobený z odolného plastu a nehrdzavejúcej ocele, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.

Valček na cesto WMF 0416950021, kov

Vďaka širokej škále príslušenstva sa z kuchynského stroja WMF PROFI PLUS stáva špecialista na cesto univerzálny. Od domáceho mletého mäsa až po krehké sušienky a od čerstvých cestovín až po strúhaný syr prináša takmer všetko, aby ste mohli piecť, variť a pripravovať chutné suroviny čerstvé. Na vyvaľkanie domáceho cesta na cestoviny alebo lasagne. Tento text bol preložený strojovo. Príslušenstvo pre kuchynský stroj WMF PROFI PLUS·Nastaviteľná šírka až do max. 140 mm·9 nastaviteľných síl Valček·n...

Tescoma valček na cesto široký DELÍCIA

Široký valček je vynikajúci na ľahké vaľkanie väčšieho množstva cesta. Vyrobený z odolného plastu, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.

Valček na cesto-drevo/silikón mix

Mix farieb-zelený, modrý ,plocha na valkanie23cm

Valček na cesto s vymenitelným nádstavcom

Nádstavce na hrúbku cesta - 2mm, 3mm, 6mm, 10mm

ANAPOL - Valček na cesto vzor HVIEZDA

Výška 6.00 Šírka 6.00 Hĺbka 39.00 Váha 0.43 Zloženie Drevo

ANAPOL - Valček na cesto vzor MEDVEDÍK

Výška 6.00 Šírka 6.00 Hĺbka 39.00 Váha 0.43 Zloženie Drevo

ANAPOL - Valček na cesto vzor SRDCE

Výška 6.00 Šírka 6.00 Hĺbka 39.00 Váha 0.43 Zloženie Drevo

ANAPOL - Valček na cesto vzor STROMČEK

Výška 6.00 Šírka 6.00 Hĺbka 39.00 Váha 0.43 Zloženie Drevo

ANAPOL - Valček na cesto vzor ŠTVORLÍSTOK

Výška 6.00 Šírka 6.00 Hĺbka 39.00 Váha 0.43 Zloženie Drevo

ANAPOL - Valček na cesto vzor ZVONČEK

Výška 6.00 Šírka 6.00 Hĺbka 39.00 Váha 0.73 Zloženie Drevo

Kela Valček na cesto MARIBOR, 25 cm

Drevený valček na cesto, praktický pomocník do každej kuchyne. Vyrobené z vysoko odolného bukového dreva. Po použití umyte a ihneď osušte, neumývajte v umývačke.Celková dĺžka: 42 cm, dĺžka časti na váľanie: 25 cm.

Silikónový valček na cesto s podložkou, zelený

Silikónový valček na cesto s podložkou, zelenýTieto praktické a moderné kuchynské pomocky v módnych farbách by mali byť v každej domácnosti. Produkt vysokej kvality značky Renberg.funkcie:- Renberg silikónový valček a podložka- Materiál: Silikón / drevo / plast- Farba: zelená- Rozmery valček: 43,5 x 5,2 cm (LxØ)- Rozmery podložka: cca 28 x 48 cm (dx š)- teplotná odolnosť: -40 ° C do + 230 ° C- Ľahko sa čistí- chuťovo neutrálne

Valček na cesto Trisa 6610, nerezová oceľ

Valček z nehrdzavejúcej ocele valcuje cesto na 14 cm široké pláty s 8 rôznymi nastaveniami hrúbky. Vhodné pre kuchynský stroj Kitchen Professional 6610. Tento text bol preložený strojovo. Valček z nehrdzavejúcej ocele·Cesto na cestoviny zvinieme na 14 cm široké pláty·8 rôznych nastavení hrúbky Valček · Návod

Valček na cesto - plast/silikón rôzne farby

Mix farieb- červený ,modrý, zelený, Plocha na valkanie 20cm,

MAKRO - Valček na cesto s vymeniteľným nádstavcom

Výška 6.60 Šírka 6.60 Hĺbka 44.00 Váha 0.44 Zloženie Kombinované

valček na cesto obouruč.25,5x6,5cm driev.

Drevený valček na cesto s otočnými rúčkami. Pracovná časť má dĺžku 25 cm, celková dĺžka valčeka s rúčkami je 45 cm. Priemer valčeka je 6 cm.