Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Vaha analyzer beurer bf 400

Nájdených:    8 produktov

Beurer Analyzér, Váha BF 105

BEURER BF 105 Analyzér s Bluetooth prenosom, presné meranie pomocou 8 elektród, detailná analýza tela vrátane grafického vyjadrenia.

Beurer BF 220 Osobná váha a analyzér

BEURER BF 220 Osobná váha a analyzér Beurer BF 220 je osobná váha, ktorá ponúka mnoho funkcií, vrátane merania tuku a vody v tele a indexu BMI.

Beurer BF 700 Osobná váha a analyzér

BEURER BF 700 Osobná váha a analyzér Digitálna diagnostická váha slúži na váženie a k diagnostike osobných tréningových údajov. Je určená pre vlastné použitie v súkromí. Táto váha pracuje na princípe BIA, analýzy bioelektrickej impedancie.

Beurer Osobná diagnostická váha BF 400 White

Osobná diagnostická váha BEURER BF 400 White S diagnostickou váhou Beurer BF400 môžete sledovať svoje hodnoty, kedykoľvek budete chcieť! Tato váha vám pomáha sledovať údaje o telesnom tuku, obsahu vody v tele, svalovom percente, kostnej hmotnosti či kalóriách.

Beurer Váha BF 530 čierna

BEURER BF 530 Beurer BF530 diagnostická váha a analyzér v modernom prevedení. Váha sa automaticky zapne keď na ňu stúpite. Po zvážení sa automaticky vypne. Oceníte extra veľký LCD displej s bielym podsvietením. Predĺžená záruka 3 roky.

Beurer BF 400 Diagnostická váha - 5 ročná záruka

BEURER BF 400 BLACK / 5 letá záruka Diagnostickou váhou Beurer BF400 BLK v čiernom prevední môžete sledovať svoje hodnoty, kedykoľvek budete chcieť.

BEURER BF 400 WHITE

DIAGNOSTICKÁ VÁHA . S diagnostickou váhou Beurer BF400 môžete sledovať svoje hodnoty, kedykoľvek budete chcieť! Diagnostická váha v modernom dizajne SignatureLine nielen počíta všetky dôležité namerané hodnoty, ale tiež ich

Beurer BF 220 diagnostická osobná váha

Elegantná diagnostická sklenená váha - analyzer Beurer BF220. Ponúka mnoho funkcií, vrátane merania tuku a vody v tele. Váži do 180 kg. Meranie v jednotkách kg/lb/st. Pamäť pre 10 osôb na ukladanie osobných nameraných údajov. Sense-On technológia, váha sa zapne keď na ňu šliapnete. Po zvážení sa automaticky vypne. Extra veľký LCD displej s modrým podsvietením. Plocha je vďaka ideálnym rozmerom dostatočne stabilná.Vlastnosti: diagnostická váha elektródy: brúsená nehrdzavejúca oceľ meria: hmotn...