Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Under armour curry 5 cervena 44

Nájdených:    6 produktov

Pánska basketbalová obuv Under Armour Curry 3 Low vel. 44.5

Pánska basketbalová obuv Under Armour. Charged Cushioning - Unikátny penová vrstva, ktorá zaisťuje návratnosť energie z každého vášho kroku. Pri dopade nielen tlmí náraz, ale zároveň absorbuje energiu, ktorú využíva pri následnom odraze.

Pánska basketbalová obuv Under Armour Curry 3 ASW vel. 44.5

Pánske basketbalové topánky Under Armour, ktoré sa vyznačujú dvoma slovami PODPORA a OVLÁDANIE. Penová vrstva Charged Cushioning, ktorá zaisťuje návratnosť energie z každého vášho kroku. Vrchná časť z materiálu Threadborne odoláva rýchlym zmenám pohybu. Trakčný vzor podrážky zvyšuje stabilitu, priĺnavosť a podporu na ihrisku. V konštrukcii obuvi použité uhlíkové vlákno pomáha k lepšej stabilite chodidlá a fixáciu päty. Vnútro obuvi je anatomicky tvarovaný. Charged Cushioning - Unikátny......

Obuv UNDER ARMOUR HOVR Rise Red/Grey Červená 44.5

Pánska obuv UNDER ARMOUR HOVR Rise Red/Grey Kvalitné bežecké topánky UNDER ARMOUR HOVR sú vybavené technológiou HOVR™, ktorá je kombináciou tlmiaceho materiálu a výstelky zabezpečujúcej pohodlie pri chôdzi. Topánky majú vonkajšie opierky v oblasti päty pre väčšiu stabilitu a gumovú podrážku umožňujúcu trakciu do všetkých smerov.

Obuv UNDER ARMOUR Hovr Rise 2 Red Červená 44.5

Obuv UNDER ARMOUR Hovr Rise 2 Red Pánska fitness obuv UNDER ARMOUR Hovr Rise 2 poskytuje, vďaka technológii UA HOVR™, pocit -quot;nulovej gravitácie-quot;. Špeciálna pena a kompresná sieťovina Energy Web dokonale tlmí každý dopad a absorbovanú energiu okamžite vracia do odrazu. Plná gumová podrážka zlepšuje viacsmernú trakciu a zvyšuje odolnosť topánky.