Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tuskova aa baterie varta

Nájdených:    64 produktov

Varta LR03

baterie Varta Typ LR03 4ks balení originál 1,5V Alkaline

Viac informácií
od 2,80 €
Do obchodu

Batérie Varta Longlife, AA, 4ks

Typ batérie: AA Zloženie batérie: alkalické Počet batérií v balení: 4 Napätie: 1,5 V Výrobca: VARTA

Varta Longlife AA Baterie 10ks

Sada alkalických baterií Varta Longlife Extra AA pro přístroje s konstantně nízkou spotřebou energie jako jsou dálkové ovladače, nástěnné hodiny a rádio přehrávače apod. . Typ baterie: AA . Napětí: 1.5V . Baterie alkalická .

Batérie Varta Longlife Extra, AA, 6ks

Praktický 6pack tužkových alkalických batérií typu AA od svetoznámeho výrobcu Varta patrí do radu Longlife. Táto rada je charakteristická predovšetkým veľkou výdržou. Napríklad oproti Varta Zinc Power disponuje až trojnásobnou výdržou. Batérie sú vhodné do nástenných hodín, svetiel či diaľkových ovládačov. V balení sa nachádza 6 kusov týchto batérií. 6ks alkalických batérií veľkosti AA Varta Tužkové batérie Veľká výdrž

Batérie Varta High Energy, AA, 2ks

Alkalické batérie Varta High Energy AA 2x Batéria Varta High Energy AA je alkalická batéria typu AA, ktorá je určená do budíkov, svietidiel, hodín a ďalších zariadení. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a dokonalo prepracovaného výrobného procesu sa jedná o batériu s dlhodobou životnosťou. Jej napätie je 1,5 V a pýši sa kapacitou 2900 mAh. V balení sa nachádzajú 2 kusy tejto batérie.

Batérie Varta Longlife Power, AA, 4ks

Alkalické batérie Varta Longlife Power AA 4x Batéria Varta Longlife Power je alkalická batéria typu AA, ktorá je určená do budíkov, svietidiel, hodín a ďalších zariadení. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a dokonalo prepracovaného výrobného procesu sa jedná o batériu s dlhodobou životnosťou. Jej napätie je 1,5 V a priemerom 15,5 mm. V balení sa nachádzajú 4 kusy tejto batérie.

Nabíjacie batérie Varta, AA, 2100mAh, 2ks

Nabíjacie batérie Varta 2xAA 2100mAh Nabíjacie batérie Varta je nikel-metal hybridné batérie typu AA, ktoré sú určené do budíkov, svietidiel, hodín a ďalších zariadení. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a dokonalo prepracovaného výrobného procesu sa jedná o batérie s dlhodobou životnosťou. Jej napätie je 1,2 V a pýši sa kapacitou 2100 mAh. V balení sa nachádzajú 4 kusy tejto batérie.

Batérie Varta Max Tech, AA, 8ks

Alkalické batérie Batérie MAX TECH od spoločnosti Varta sú jedinečné ako svojou kvalitou, tak výdržou. Jedná sa o batérie vhodné pre použitie v prístrojoch ako sú blesky, digitálne fotoaparáty, herné konzole a podobne. Zárukou kvality je krajina pôvodu, ktorou je Nemecko. V balení nájdete 8 batérií typu AA (priemer 14,5 mm a výška 50,5 mm). Jedná sa o primárne alkalické články, ktoré nie je možné dobíjať, ale za to majú veľkú výdrž a zvládnu dodať i väčší prúd, než dobíjacie akumulátory. Ich na...

Batérie Varta Accu, AA, 2600mAh, 2ks

Vysokokapacitné nabíjacie batérie VARTA Accu 2xAA 2600 mAh sú energetickým riešením pre náročných užívateľov. Ich prívlastok "Ready To Use" ich predurčuje na okamžité použitie pre napájenie vašich zariadení. Kapacita 2600 mAh je vhodná na použitie v najnáročnejších zariadeniach ako sú fotoaparáty, blesky a mnoho ďalších. Nabíjanie netrpí neduhom pamäťového efektu a batérie si tak zachovávajú 75% kapacitu po dobu najmenej 12 mesiacov.

Varta High E AA Baterie 10ks

Sada alkalických baterií. . Typ baterie: AA . Napětí: 1.5V . Baterie alkalická . Výška: 50.5 mm . Průměr: 14.5 mm . Počet: 10 ks . Pro zařízení s dlouhou životností a vysokou spotřebou energie. . Size: AA . Technology:

Batérie Varta Accu, AA, 2600mAh, 4ks

Vysokokapacitné nabíjacie batérie VARTA Accu 4xAA 2600 mAh sú energetickým riešením pre náročných užívateľov. Ich prívlastok "Ready To Use" ich predurčuje na okamžité použitie pre napájaní vašich zariadení. Kapacita 2600 mAh je vhodná pre použitie v najnáročnejších zariadeniach ako sú fotoaparáty, blesky a mnoho ďalších. Nabíjanie netrpí neduhom pamäťového efektu a batéria si tak zachováva 75% kapacitu po dobu najmenej 12 mesiacov.

Alkalické batérie Varta longlife AA 8 ks

Alkalické batérie Varta longlife AA 8 ks Jedná sa o alkalické batérie s napätím 1,5 V. Batérie Varta sa radia medzi jednorazové batérie typu AA a boli špeciálne vyvinuté pre prístroje s nižšou a konštantnou spotrebou energie, ako sú diaľkové ovládače, nástenné hodiny a ďalšie.

Špeciálny typ batérie CR AA lítiová, Varta CR AA, 2000 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká teplotná odolnosť·Výkonný a odolný

Batérie zinkovo-uhlíková Varta Superlife AA, R6P, blistr 8ks (2006101418)

Zinko-uhlíková baterie AA, IEC: R6P, napětí 1,5 V, řada baterií SUPERLIFE je ideální pro přístroje s nízkým odběrem, jako jsou nástěnné hodiny, budíky nebo ovladače, 8 ks v balení

Špeciálny typ batérie CR 1/2 AA lítiová, Varta CR1/2 AA, 970 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká teplotná odolnosť·Výkonný a odolný

Špeciálny typ batérie CR AA CD axiálne spájkovacie kolík lítiová, Varta CR AA CD, 2000 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká teplotná odolnosť Výkonný a odolný vrátane Axiálne spájkovacie kolíky·Tento text bol preložený strojovo.

Špeciálny typ batérie CR AA LF spájkovacia špička v tvare U lítiová, Varta CR AA LF, 2000 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Odolnosť voči vysokej teplote Výkonný a odolný vč. U-spájkovacie očko·Tento text bol preložený strojovo.

Špeciálny typ batérie CR AA SLF spájkovacie kolíky v tvare U lítiová, Varta CR AA SLF, 2000 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Odolnosť voči vysokej teplote Výkonný a odolný vč. Násuvné spájkovacie očká 3-cestná tlač ++ / -·Tento text bol preložený strojovo.

Varta Energy 8 AA (Double Blister

Alkalické batérie Batérie od spoločnosti Varta sú jedinečné ako svojou kvalitou, tak bezpečnosťou. Jedná sa o batérie vhodné na použitie v prístrojoch, ako sú detské hračky, diaľkové ovládače, herné konzoly a podobne. Zárukou kvality je krajina pôvodu, ktorou je Nemecko. V balení nájdete 8 batérií typu AA, ktoré síce nemožno dobíjať, ale za to majú veľkú výdrž.

LED vreckové svietidlo (baterka) Varta Premium 2 AA 17635101421, 92 g, na batérie, strieborná

Vysoko kvalitný, šesťuholný hliníkový kryt odolný voči striekajúcej vode v exkluzívnom dizajne. Inovatívna 1 wattová vysokovýkonná LED dióda pre maximálne pohodlie osvetlenia. Nekonečne zamerateľný svetelný kužeľ (bodové až povodňové svetlo). Tento text bol preložený strojovo. Stabilný s protišmykovým povrchom·Nekonečne lepšie zamerateľné·Nízka spotreba energie a veľká svietivosť svietidlo · batérie · návod.

Špeciálny typ batérie CR 1/2 AA CD axiálne spájkovacie kolík lítiová, Varta CR1/2 AA CD, 970 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká teplotná odolnosť Výkonný a odolný vrátane Axiálne spájkovacie kolíky·Tento text bol preložený strojovo.

Špeciálny typ batérie CR 2/3 AA CD axiálne spájkovacie kolík lítiová, Varta CR2/3 AA CD, 1350 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká teplotná odolnosť Výkonný a odolný vrátane Axiálne spájkovacie kolíky·Tento text bol preložený strojovo.

Špeciálny typ batérie CR 1/2 AA lítiová, Varta CR14250 Electronics, 3 V, 1 ks

Táto vysokonapäťová batéria sa používa hlavne v lekárskych prístrojoch, diaľkových ovládačoch pre centrálne zamykanie vozidiel, otváračoch garážových brán a mnohých ďalších. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká hustota energie·Spoľahlivý a dlhý život·Optimalizované pre najvyšší výkon

Špeciálny typ batérie CR 1/2 AA LF spájkovacia špička v tvare U lítiová, Varta CR1/2 AA LF, 970 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká teplotná odolnosť Výkonný a odolný vrátane Karta U spájky·Tento text bol preložený strojovo.

Špeciálny typ batérie CR 1/2 AA SLF spájkovacie kolíky v tvare U lítiová, Varta CR1/2 AA SLF, 970 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká teplotná odolnosť Výkonný a odolný vrátane 3-kolíkové tlačové výstupky ++ / -·Tento text bol preložený strojovo.

Špeciálny typ batérie CR 2/3 AA SLF spájkovacie kolíky v tvare U lítiová, Varta CR2/3 AA SLF, 1350 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Odolnosť voči vysokej teplote Výkonný a odolný vč. Násuvné spájkovacie očká 3-cestná tlač ++ / -·Tento text bol preložený strojovo.

Lítiová tužková batéria Varta Profi, AA, 2ks

Technológia batérií: lítiová Napätie: 1,5 V Počet zabalených batérií: 2 Veľkosť valcovej batérie: AA Kapacita: 2900 mAh

Nabíjačka pre okrúhle články Varta nabíjačka AAA, AA

Kompaktná nabíjačka, ktorá sa nabíja až 4 x Mignon a 4 x Micro v pároch. Ideálne pre každú domácnosť, napríklad pre fotoaparáty, diaľkové ovládače, elektrické hračky a oveľa viac. mať vždy plný výkon. Tento text bol preložený strojovo. Ochrana proti skratu a prebitiu·Široký rozsah vstupu 100 - 240 V·Vr. 4 NiMH ReadToUse Mignon batérie 2100 mAh nabíjačka · 4 mignonové batérie · Návod

Batéria alkalická Varta Energy AA, LR06, blistr 10ks (4106229491)

Alkalická baterie AA, IEC: LR6, napětí 1,5 V, řada baterií ENERGY je vhodná pro nízkoodběrová zařízení jako jsou rádia nebo nástěnné hodiny, 10 ks v balení

Batéria varta Max Tech 4KS, AA, 1,5 V

VARTA Longlife Max Power poskytuje flexibilný energetický výstup šitý na mieru meniacim sa požiadavkám high-tech zariadení, napr. B. digitálne fotoaparáty, prehrávače MP3 / MP4, elektronické diktovacie prístroje, vreckové počítače atď. Vydržia až o 50% dlhšie ako bežné alkalické mangánové batérie s veľkými odberateľmi energie. Tento text bol preložený strojovo. Špičkové technológie·Viac efektívny·Teplotný rozsah -20 až +50 ° C

Nabíjačka pre okrúhle články Varta Mini nabíjačka AAA, AA

Kompaktná nabíjačka pre nabíjanie 2 mikro alebo mignon batérií. Tento text bol preložený strojovo. Kompaktný a ľahký vrátane 2 NiMH ReadToUse mikro batérie 800 mAh·Tento text bol preložený strojovo. Plug-in nabíjačka · akumulátorov · Návod

Nabíjačka pre okrúhle články Varta Mini nabíjačka AAA, AA

Kompaktná nabíjačka pre nabíjanie 2 mikro alebo mignon batérií. Tento text bol preložený strojovo. Kompaktný a ľahký vrátane 2 NiMH ReadToUse 2 mignonové batérie 2100 mAh·Tento text bol preložený strojovo. Plug-in nabíjačka · akumulátorov · Návod

Varta 5716 Professional Accu AA 2600mAh, NiMh(R06) (bal=2ks)

- Precízna energia - NiMH nabíjacie batérie, vyvinuté pre prístroje s vysokou a kolísavou spotrebou energie, určené pre high-tech prístroje - Môžu sa nabíjať v akýchkoľvek nabíjačkách - Až 1000 cyklov bez pamäťového efektu - R2U - Varta Ready2Use nabíjacie batérie sú novou generáciou batérií, ktoré maximálne zjednodušujú používanie mobilných prístrojov; sú dodávané plne nabité a pripravené na okamžité použitie. Napätie: 1.2V Systém: NiMH Kapacita: 2600mAh Výška: 50.5mm Priemer: 14.5mm ...

Batéria alkalická Varta Longlife Power AA, LR06, blistr 4ks (4906121414)

Alkalická baterie AA, IEC: LR6, napětí 1,5 V, řada baterií LONGLIFE POWER je vhodná pro přístroje s konstantně vysokou spotřebou energie, např. hračky, počítačové příslušenství nebo svítilny, 4 ks v balení

Nabíjačka Varta Value USB Quattro Charger + 4 AA 2100 mAh (57652101451)

Nabíječka baterií s micro USB vstupem se 4 AA bateriemi s kapacitou 2 100 mAh, modrá LED pro indikaci nabíjení, nabíjí 1-4 AA/ AAA baterie, bezpečnostní prvky, doba nabíjení baterií je 7 hod (2 AA 1 600 mAh)

Nabíjačka Varta LCD Plug Charger+ 4x AA 2100mAh (57687101441) + Doprava zadarmo

Nabíječka baterií s LCD dispelejem, se 4 AA bateriemi s kapacitou 2 100 mAh, nabíjí 1-4 AA / AAA baterie, 1x 9 V baterii, 1x USB výstup, komplexní bezpečnostní prvky, doba nabíjení baterií je 4 hod (4 AA 1 600 mAh)

Batéria alkalická Varta Longlife Max Power AA, LR06, blistr 4ks (4706101404)

Alkalická baterie AA, IEC: LR6, napětí 1,5 V, řada baterií LONGLIFE MAX POWER je vhodná pro přístroje potřebující přesnou energii při měnících se požadavcích, např. hi-tech přístroje, herní konzole, digitální fotoaparáty, tlakoměry, 4 ks v balení

Batéria alkalická Varta Longlife Max Power AA, LR06, blistr 8ks (4706101418)

Alkalická baterie AA, IEC: LR6, napětí 1,5 V, řada baterií LONGLIFE MAX POWER je vhodná pro přístroje potřebující přesnou energii při měnících se požadavcích, např. hi-tech přístroje, herní konzole, digitální fotoaparáty, tlakoměry, 8 ks v balení

Nabíjačka Varta LCD Smart Charger+ 4x AA 2100mAh (57684101441) + Doprava zadarmo

Nabíječka baterií s LCD dispelejem, se 4 AA bateriemi s kapacitou 2 100 mAh, nabíjí 1-4 AA / AAA baterie, 1x USB výstup, 2 módy: nabíjení a oživení, displej zobrazuje: V, mA, min., komplexní bezpečnostní prvky, AC adaptér, doba nabíjení baterií je 1,5 hod (2 AA 1 600 mAh)

Špeciálny typ batérie CR 2/3 AA LF spájkovacia špička v tvare U lítiová, Varta CR2/3 LF, 1350 mAh, 3 V, 1 ks

Výkonné lítiové špeciálne batérie od spoločnosti Varta s vysokou tepelnou odolnosťou. Tento text bol preložený strojovo. Vysoká teplotná odolnosť Výkonný a odolný vrátane Karta U spájky·Tento text bol preložený strojovo.