Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Trollovia knizka na cely rok

Nájdených:    35 produktov

Autá - Knižka na celý rok

Už sa za vami rútia všetky autá z Chladičových kúpeľov na čele s Bleskom McQueenom a jeho novými súpermi z pretekárskych okruhov – autami novej generácie. Prinášajú vám nielen nový filmový príbeh Autá 3, ale aj všetkých starých priateľov. V knižke vás čaká mnoho zábavných hier, hádaniek a úloh. Môžete si tiež zložiť puzzle či zahrať pexeso. Tak na to poriadne šliapnite a skvelo sa zabavte!

Princezná - Knižka na celý rok

Tvoje obľúbené princezné ti prinášajú novú knižku plnú príbehov, hádaniek, maľovaniek a hlavolamov.

Ľadové kráľovstvo - Knižka na celý rok

Ľadové kráľovstvo - Knižka na celý rok, Rok vydania: 2021, Vydavateľ: Egmont, Počet strán: 72, Väzba: viazaná s laminovaným poťahom, Jazyk: slovenčina Uži si veľa zábavy s kamarátmi z Ľadového kráľovstva a vydaj sa s nimi za ďalším úžasným dobrodružstvom! S knižkou plnou hádaniek, doplňovačiek, hier a super čítania sa nebudeš nudiť ani chvíľočku.

Star Wars - Knižka na celý rok

Obľúbená ročenka zo sveta Star Wars, v ktorej nechýbajú dôležité fakty, mapa, krížovka, test a ďalšie aktivity. A k tomu skvelé plagáty z nového filmu!

Labková patrola - Nová knižka na celý rok

Labková patrola - Nová knižka na celý rok, Rok vydania: 2021, Vydavateľ: Egmont, Počet strán: 80, Väzba: viazaná s laminovaným poťahom, Jazyk: slovenčina Vydaj sa za labkami do Adventure Bay a pusti sa do riešenia skvelých úloh. Uži si veľa zábavy a vyraz s neohrozenými šteniatkami z Labkovej patroly za ďalším skvelým dobrodružstvom! S knižkou plnou doplňovačiek, hier a super čítania sa nebudeš nudiť ani chvíľočku.

Disney Pixar - Knižka na celý rok - Pixar

Milé deti, máte rady filmy Autá, Monsters a. s., V hlave či Toy Story? Ak áno, potom sa vám táto knižka bude určite páčiť.

Star Wars - Knižka na celý rok - Lucas

Vydajte sa s nami do sveta vesmírnej ságy Star Wars! V tejto knihe nájdete množstvo zaujímavostí, napríklad prehľad desiatich najslávnejších zloduchov a desiatich najlepších súbojov z filmu, popis špičkových strojov, ktoré brázdili galaxiu, plagáty z Epizódy VII Sila sa prebúdza a mnoho ďalšej skvelej zábavy!

Fortnite 100% neoficiálny - Knižka na celý rok - Kolektiv

Fortnite 100% neoficiálny - Knižka na celý rok - Kolektiv, Rok vydania: 2021, Vydavateľ: Egmont, Počet strán: 72, Väzba: viazaná s laminovaným poťahom, Jazyk: slovenčina V tejto epickej nezávislej a neoficiálnej ročenke 2022 nájdete všetko, čo potrebuje vedieť každý fanúšik Fornitu. Zbrane, skiny, oblasti, vozidlá, top taktiky a ďalšie odborné informácie o ostrove. Tak sa pripravte, nastúpte do Battle Busu a zažite úžasné dobrodružstvá!

Ľadové kráľovstvo - Knižka na celý rok - Walt Disney

Vitajte v Ľadovom kráľovstve! V tejto Knižke na celý rok sa najskôr zoznámite s hlavnými hrdinami, potom si prečítate príbehy o zimných kúzlach a sesterskej láske, o oslave konca zimy a strážení trolích batoliatok.

Sofia Prvá - Knižka na celý rok - Walt Disney

Sofia je obyčajné dievčatko, z ktorého sa stane princezná Sofia prvá. V tejto knihe sa zoznámiš s celou kráľovskou rodinou, dozvieš sa, ako to chodí na kráľovskom dvore, a spoznáš školu, ktorú navštevujú samí princovia a princezné. Veselé príbehy, hádanky, maľovanky a doplňovačky ťa určite dobre pobavia.

Tomáš a jeho kamaráti - Knižka na celý rok

Užitočné rušne za vami pufkajú s novým nákladom príbehov, zábavných hier a úloh. Zoznámte sa so Stephenom, Spencerom a s Hirom, prečítajte si o nových dobrodružstvách, ktoré spoločne zažili, a potom sa pustite do riešenia hádaniek a kvízov, ktoré si pre vás pripravili.

Tomáš a jeho kamaráti - Knižka na celý rok

Užitočné rušne z ostrova Sodor prichádzajú za vami s nákladom zábavných úloh, hádaniek, maľovaniek a príbehov, ktoré vás určite pobavia. Stretnete sa so svojimi obľúbenými hrdinami, ale zoznámite sa aj s novými kamarátmi – rušňami Normanom, Sidneym, Winstonom a Paxtonom.

Labková patrola - Knižka na celý rok - kolektív autorov

Tím neohrozených šteniatok vyráža do akcie! Užite si s Labkovou patrolou veľa zábavy a pustite sa do riešenia hádaniek s obľúbenými hrdinami v hlavnej úlohe. S knižkou plnou hier a skvelých šteňacích dobrodružstiev sa rozhodne nudiť nebudete!

Princezná/Palace Pets - Knižka na celý rok - Walt Disney

V tejto bohato ilustrovanej knižke čakajú na malé čitateľky ich obľúbené princezné – Ariel, Popoluška, Rapunzel, Snehulienka, Šípková Ruženka a Tiana. Môžu si spolu s nimi prečítať zaujímavé príbehy, vylúštiť hádanky, doplňovačky a vyfarbiť maľovanky.

Tomáš a jeho kamaráti - Rušeň č. 1 - Knižka na celý rok

Užitočné rušne prichádzajú za vami s ďalšou kopou nových príbehov a zábavných úloh. Dozviete sa, ako si Tomáš poradil s rozvážaním pošty, ako sa James hanbil za svoju ružovú farbu, aký dobrý skutok vykonal Henry a tiež, prečo má Hiro svojich kamarátov rád.

Víly - Cililing a pirátská víla - Knižka na celý rok - Walt Disney

Poďte s nami do Nekrajiny, kde žije víla Cililing, ktorá vám prináša množstvo zaujímavých príbehov, zábavných úloh, hádaniek a maľovaniek.

Víly - Knižka na celý rok + Cililing a Zver Nezver - Walt Disney

Poďte s nami do krajiny Nekrajiny, tajomného sveta víl. Cililing a jej kamaráti pre vás pripravili túto knižku plnú príbehov, hádaniek, doplňovačiek a maľovaniek.

Máša a medveď - Kniha hier a zábavy na celý rok

Milí rodičia! Nie je žiadnym tajomstvom, že deti majú veľmi rady animované rozprávky. Keď rozprávka skončí, často sa so svojimi obľúbenými postavičkami nechcú rozlúčiť! Prečítajte si v tejto knihe spoločne príbehy jednotlivých filmových hrdinov. Ak k nim pridáte ešte zopár hier, hádaniek či zábavných úloh, knihu si deti určite veľmi obľúbia! Keby sa vaše dieťa nudilo, knižka vám ponúkne inšpiráciu, čím ho zabaviť a ako sa s ním zahrať. Okrem iného je aj výborným pomocníkom pri rozvíjaní tvorivý...

Rok plný učení zábavnou formou - Elsa Thiriot

Venku je ošklivo, děti jsou nemocné nebo se jen nudí a vy už nevíte, jak je zabavit? Tato knížka s více než 150 aktivitami vás bude inspirovat každý týden po celý rok. Činnosti a hry vycházejí z různých pedagogických směrů, např. Montessori nebo waldorfské pedagogiky. Aktivity jsou rozděleny podle věku, pro děti staré několik měsíců až do šesti let, a také podle svého zaměření - hry s kostkami, světlem, hry venku, kreativní i hudební činnosti. Pro každého něco! Tyto hry budou bavit všechny zúča...

Harry Potter: Magický rok - J. K. Rowlingová, Jim Kay

Harry Potter: Magický rok - J. K. Rowlingová, Jim KayVydavateľ: IKAR, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 240, Rok vydania: 2021 Štipka mágie na každý deňVydajte sa na magickú cestu s ilustráciami Jima Kaya a pripomeňte si všetky kúzla, krásu a zázraky čarodejníckeho sveta J.K. Rowlingovej.Príbehy o Harrym Potterovi s nádhernými ilustráciami Jima Kaya obohacujú knižnice celej generácie čitateľov. Mágiou prekypuje aj táto knižka plná momentov zo slávnej čarodejníckej série. Obracajte jej stránky ...

Harry Potter Magický rok: Každodenná dávka mágie z príbehov J.K. Rowlingovej o Harrym Potterovi

Kniha Harry Potter Magický rok: Každodenná dávka mágie z príbehov J.K. Rowlingovej o Harrym Potterovi: Štipka mágie na každý deň. Vydajte sa na magickú cestu s ilustráciami Jima Kaya a pripomeňte si všetky kúzla, krásu a zázraky čarodejníckeho sveta J.K. Rowlingovej. Príbehy o Harrym Potterovi s nádhernými ilustráciami Jima Kaya obohacujú knižnice celej generácie čitateľov. Mágiou prekypuje aj táto knižka plná momentov zo slávnej čarodejníckej série. Obracajte jej stránky spolu s kalendáro...

Harry Potter Magický rok: Každodenná dávka mágie z príbehov J.K. Rowlingovej o Harrym Potterovi

Kniha Harry Potter Magický rok: Každodenná dávka mágie z príbehov J.K. Rowlingovej o Harrym Potterovi: Štipka mágie na každý deň. Vydajte sa na magickú cestu s ilustráciami Jima Kaya a pripomeňte si všetky kúzla, krásu a zázraky čarodejníckeho sveta J.K. Rowlingovej. Príbehy o Harrym Potterovi s nádhernými ilustráciami Jima Kaya obohacujú knižnice celej generácie čitateľov. Mágiou prekypuje aj táto knižka plná momentov zo slávnej čarodejníckej série. Obracajte jej stránky spolu s kalendáro...

Pre štipľavé lečo - Jiří Žáček

Pre štipľavé lečo - Jiří Žáček, Vydavateľ: Perfekt, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Knižka vtipných a hravých básničiek, ktoré zabavia všetkých bez ohľadu na vek. Vynikajú hravosťou, originalitou a skvelými ilustráciami Adolfa Borna. Vydajte sa s nami do najbláznivejšieho školského roka! Dopoludnia stihneme celý prvý polrok, okolo obeda budú polročné prázdniny a popoludní si dáme druhý polrok plný otázok a odpovedí. Ilustrácie: Adolf Born Preklad: Marta Hlušíková...

KRÁLIK

Šťastný králičie život! (R)iť celý rok vo výbehu v záhrade alebo na balkóne - to je pre králika skutočný sen. Môže tu cítiť vôňu prírody, vnímať vietor, pochutnávať si na čerstvé zelené strave a v domčeku odolnom nepriazni počasia nájsť úkryt pred chladom a mokrom. Táto knižka obsahuje mnoho príkladov vonkajších výbehov, ktoré ukazujú, ako môžete svojich miláčikov celoročne ubytovať v rôznorodo pojatom "letnom byte". Dozviete sa všetko podstatné o správaní králika a získate veľa cenných tipov o...

KNI(R)KA KRÁLIK

Šťastný králičie život! (R)iť celý rok vo výbehu v záhrade alebo na balkóne - to je pre králika skutočný sen. Môže tu cítiť vôňu prírody, vnímať vietor, pochutnávať si na čerstvé zelené strave a v domčeku odolnom nepriazni počasia nájsť úkryt pred chladom a mokrom. Táto knižka obsahuje mnoho príkladov vonkajších výbehov, ktoré ukazujú, ako môžete svojeich miláčikov celoročne ubytovať v rôznorodo pojatom "letnom byte". Dozviete sa všetko podstatné o správaní králika a získate veľa cenných tipov ...

365 tipů pro vysoce citlivé lidi

Elektronická kniha 365 tipů pro vysoce citlivé lidi:Tato knížka se stane vaším přítelem a laskavým průvodcem po celý rok, od ledna až do prosince. Pro každý nový den v ní najdete originální inspiraci, jak si poradit se stresem a zahlcením smyslů, postupy, jak převzít kontrolu nad emocemi a zklidnit se, sebepečující meditace a mnoho dalšího. Den po dni budete získávat sebejistotu, naučíte se rozvíjet dary své citlivosti, řešit konfliktní situace, praktikovat soucit, nastavovat zdravé hranice ...

Devět malých zahradníků

Elektronická kniha Devět malých zahradníků:Knížka pro každého, kdo má zelené prsty i duši, provede čtenáře měsíc po měsíci proměnami zahrady. Obsahuje dvanáct příběhů o dětech z jedné přátelské mateřské školky a spoustu hádanek a úkolů na celý zahradnický rok. Na školní zahradu vyráží za každého počasí devět malých zahradníků. Mravenec Míra se nestačí divit, kolik práce zastanou, a brzo je od sebe začne rozeznávat. Co všechno se od nich může společně s dětmi naučit? Třeba jak se starat o kom...

Devět malých zahradníků

Elektronická kniha Devět malých zahradníků:Knížka pro každého, kdo má zelené prsty i duši, provede čtenáře měsíc po měsíci proměnami zahrady. Obsahuje dvanáct příběhů o dětech z jedné přátelské mateřské školky a spoustu hádanek a úkolů na celý zahradnický rok. Na školní zahradu vyráží za každého počasí devět malých zahradníků. Mravenec Míra se nestačí divit, kolik práce zastanou, a brzo je od sebe začne rozeznávat. Co všechno se od nich může společně s dětmi naučit? Třeba jak se starat o kom...

Vděčníček

Elektronická kniha Vděčníček:Knížka vděčností - Vděčníček je zápisník, díky němuž se během roku naučíte vážit si každého jedinečného okamžiku ve svém životě ještě víc, než kdybyste nad tím jen přemýšlela. Je hodnotný svým obsahem i výtvarným zpracováním, ale především vám poslouží jako pracovní materiál k zapsání sedmi až deseti vděčností - každý týden, po celý rok.Zápisník obsahuje citáty, ale také mandaly na vybarvení. Je to odměna ode mě a podpora za vaše úsilí. Když jsem si začala psát v...

ALBATROS Děti z Bullerbynu

Nestárnoucí klasika, která se stala jednou z 12 nejoblíbenějších knih ankety Zlatý tucet.Pokaždé, když se na našem knižním trhu objeví tato knížka Astrid Lindgrenové, nositelky Ceny H. Ch. Andersena, udělá radost malým i větším čtenářům. Šest dětí – Lisa, která všechno vypravuje, její dva bratři Lasse a Bosse, sestry Anna a Britta a kamarád Olle – v ní prožívá veselé či méně zábavné každodenní příhody na švédském venkově.Kniha od Astrid Lindgrenové udělá radost malým i větším čtenářům.&nbs...

Pečieme podľa obrázkov 2 - Kolektív

Po úspechu knihy Pečieme podľa obrázkov prichádza jej pokračovanie. Tentoraz je knižka rozdelená do štyroch prehľadných kapitol podľa ročných období. V každej z nich si nájdete skvelé recepty na sladké, slané, tradičné či zdravé koláče a dezerty. Ambasádorky Jamieho Olivera na Slovensku a autorky receptov Janica Lacová a Aneta Orosi z tvorivého tímu Jem iné a sa postarali o to, že v knižke si na svoje prídu naozaj všetci – skúsené gazdinky, začínajúce kuchárky i občasné maškrtníčky. Každý z 54 ...

Co jí toto zvíře? - Stéphanie Babin

Co jí toto zvíře? - Stéphanie Babin, Vydavateľ: Svojtka CZ, Väzba: Leporelo, Rok vydania: 2022, Počet strán: 12 Co jí toto zvíře? Hravě objevuj, jaká je oblíbená potrava různých živočichů. Správnou odpověď najdeš v knize, stačí posunout obrázek!Kráva celý den přežvykuje něco zeleného. Copak to je? Myška sebrala ze stolu kousek sýra a běží se s ním schovat! Kam ho odnese? A znáte lenochody? Co mají nejraději k snědku oni? Otrhávají to přímo z větví! Na šesti dvojstranách tohoto leporela najdete ...

Proč se musím oblékat? - Kuk pod okénko. - Katie Daynes

Proč se musím oblékat? - Kuk pod okénko. - Katie Daynes, Vydavateľ: Svojtka CZ, Väzba: Leporelo, Rok vydania: 2022, Počet strán: 12 Proč nemůžu celý den nosit jen pyžamo? A co si mám vzít místo něj? Tato ilustrovaná knížka s odklápěcími okénky srozumitelnou formou dětem vysvětluje, jaké oblečení je vhodné do konkrétního počasí nebo pro speciální událost. Podněcuje v dětech zájem o to, aby se samy a správně rozhodly, co si oblečou. V tomto roztomile ilustrovaném leporelu najdou pod okénky spoust...

Môj bezstarostník - Imogen Harrison

Môj bezstarostník - Imogen Harrison, Vydavateľ: Lingea SK, Väzba: Paperback, Rok vydania: 2022, Počet strán: 128 Kniha pomôže deťom pochopiť, čo sú obavy a strach, a ponúkne im nápadité cesty, ako získať späť pokoj. Je plná zábavných aktivít, do ktorých sa deti radi zapoja a zistia, čo u nich obavy vyvoláva a čo proti tomu môžu robiť. Vďaka tomu vstúpi do života svedomitejšie a emocionálne silné. Pre rodičov je v knižke uvedený doplňujúci text. Bežné obavy, ktoré deti deň čo deň prežívajú, sú s...

Daisy Jones & The Six

Elektronická kniha Daisy Jones & The Six:Vydejte se na nejdivočejší jízdu vašeho životaDaisy Jones vyrůstala na konci šedesátých let uprostřed L.A. v klubech na Sunset Strip, kde už jako dítě poznala alkohol a drogy. V náručí rockových hvězd sní o tom, že bude psát písně, které uslyší celý svět. Po její bezstarostné kráse a božskému hlasu muži šílí. A netrvá dlouho, než si jí všimne i producent Runner Records.Skupina The Six v té době slaví úspěch na prvním turné. Hlavní hvězda, zpěvák B...