Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Trixie lopticka s bodlinkami

Nájdených:    19 produktov

Loptička pre stredného psa 11cm TR 1ks

Guľa s prívodným otvorom je s integrovaným labyrintom. Podporuje zdravé trávenie, pretože pes dostáva potravu v porciách o veľkosti sústa. Je vyrobená z prírodného kaučuku, odráža sa a je tichá.

PRÚTENÁ LOPTA S ROLNIČKOU 4CM TRIXIE

Prútená loptička s rolničkou 4cm TRIXIE, hračka pre malého hlodavce

LOPTIČKA NA MAŠKRTY

Loptička na maškrty Labyrint-Snacky lopta na maškrty z tvrdej gumy je aktívna hračka od Trixie, do ktorej je možné umiestniť chutné pochúťky. Vnútri balónika s priemerom 7 cm sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú. Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.

Trixie Valček Hračka pes na lane DENTA FUN 28 cm

Hračka vďaka svojmu tvaru s gumovými bodlinkami masíruje psovi ďasná a odstraňuje zubný povlak a nečistoty zo zubov.

LOPTA MECHOVÁ GUMA 55mm TRIXIE

Lopta mechová guma 55mm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Loptička z machové gumy. Mechová guma je mäkký materiál, ktorý je u psov obľúbený a zároveň minimalizuje riziko poranenia. Loptička pláva, a tak ju môžete využiť aj pre vodné hry s Vaším psom. Loptička je dodávaná v niekoľkých motívoch - tenis, basketbal a červený či čierny futbal.

LOPTA MECHOVÁ GUMA 70mm TRIXIE

Lopta mechová guma 70mm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Loptička z machové gumy. Mechová guma je mäkký materiál, ktorý je u psov obľúbený a zároveň minimalizuje riziko poranenia. Loptička pláva, a tak ju môžete využiť aj pre vodné hry s Vaším psom.

SORTIMENT LÔPT, MECHOVÁ GUMA 6cm TRIXIE

Sortiment lôpt, mechová guma 6cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Loptička z machové gumy. Mechová guma je mäkký materiál, ktorý je u psov obľúbený a zároveň minimalizuje riziko poranenia. Loptička pláva, a tak ju môžete využiť aj pre vodné hry s Vaším psom.

NEÓNOVÁ LOPTA MALÁ 4cm TRIXIE /VOĽNÁ/

Neónová loptička malá 4cm TRIXIE / voľná / je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Túto neónovú loptičku môžete vziať so sebou a nikdy ju neprehliadnete. Vhodná je aj na dovolenku k vode, pretože pláva a aportovanie spojené s kúpaním potešia aj osvieži. Loptička je vyrobená z machovej gumy, ktorá je šetrná k psím zubom, ale zároveň odolná a len tak sa nedá rozhrýzť.

HVIEZDICE (R)LTÁ, LATEX 23 cm TRIXIE

Hviezdice žltá, latex 23 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Fantastická vyľakaná hviezdice s masážnymi bodlinkami pre psíkov každého veku. Jej tvar sa psom skvele uchopuje a pri odrážaniu od zeme mení smer. Veľmi zábavná a krásná latexová hračka, ktorá píska a je vyplnená polyesterom, takže sa nenechá len tak prehryznúť.

NEÓNOVÁ LOPTA VEĽKÁ 4,5 CM TRIXIE /VOĽNÁ

Neónová loptička veľká 4,5 cm TRIXIE / voľná / je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Túto neónovú loptičku môžete vziať so sebou a nikdy ju neprehliadnete. Vhodná je aj na dovolenku k vode, pretože pláva a aportovanie spojené s kúpaním potešia aj osvieži. Loptička je vyrobená z machovej gumy, ktorá je šetrná k psím zubom, ale zároveň odolná a len tak sa nedá rozhrýzť.

LATEXOVÁ JE(R)ATÁ LOPTA SO ZVUKOM 6 cm

Latexová ježatá loptička so zvukom 6 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Latexová loptička s bodlinkami, ktoré masírujú psie ďasná. Pri hre vydáva zvuk.

KATAPULT GUM. RUKOVÄŤ S MECH. LOPTOU

Katapult gum. rukoväť s mech. loptou, stredná 4,5cm / 40cm TRIXIE je aportovacia hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. - hádzadlá umožňujú ďaleký hod loptičkou bez väčšej námahy - loptička je z machovej gumy - jadro hádzadlá je vyrobené z pružného plastu a má vsadenú gumovú rukoväť, ktorá je anatomicky tvarovaná pre pohodlné držanie hádzadlá - ako náhradnú loptičku možno použiť kod 15991...

KATAPULT GUM. RUKOVÄŤ S MECH. LOPTOU

Katapult gum. rukoväť s mech. loptou, veľký 6,3cm / 60cm TRIXIE je aportovacia hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. - hádzadlá umožňujú ďaleký hod loptičkou bez väčšej námahy - loptička je z machovej gumy - jadro hádzadlá je vyrobené z pružného plastu a má vsadenú gumovú rukoväť, ktorá je anatomicky tvarovaná pre pohodlné držanie hádzadlá - ako náhradnú loptičku možno použiť kod 15960, 15990 a 15980...

SORTIMENT NEÓNOVÝCH LÔPT, MECH. GUMA 6cm

Sortiment neónových lôpt, mechová guma 6cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Loptička z machové gumy. Mechová guma je mäkký materiál, ktorý je u psov obľúbený a zároveň minimalizuje riziko poranenia. Loptička pláva, a tak ju môžete využiť aj pre vodné hry s Vaším psom

SORTIMENT NEÓNOVÝCH LÔPT, MACHOVÁ GUMA

Sortiment neónových lôpt, mechová guma 7cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Loptička je vyrobená z machové gumy. Machová guma je mäkký materiál, ktorý je u psov obľúbený a zároveň minimalizuje riziko poranenia. Loptička pláva, a tak ho môžete využiť aj pre vodné hry s Vaším psom.

UFO - APORT NA POSTREH, VEĽKÝ 14cm

UFO - aport na postreh, veľký, tvrdá guma 14cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Jedná sa u gumovou hračku, skákavý krúžok, ktorý vytvára výzvu pre psov lebo jeho správanie pri hádzaní nie je tak predvídateľné ako gumová loptička. Smer krúžku pri odskoku je zakaždým iný. Možno použiť aj pre preťahovaní s psovodom. Hračka je dostatočne tuhá, guma nepoškodzuje zuby psa....

UFO - APORT NA POSTREH, MALÝ 7cm

UFO - aport na postreh, malý, tvrdá guma 7cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Jedná sa u gumovou hračku, skákavý krúžok, ktorý vytvára výzvu pre psov lebo jeho správanie pri hádzaní nie je tak predvídateľné ako gumová loptička. Smer krúžku pri odskoku je zakaždým iný. Možno použiť aj pre preťahovaní s psovodom. Hračka je dostatočne tuhá, guma nepoškodzuje zuby psa.

HÁDZACÍ HRAČKA PRE PSOV LOPTA NA ŠNÚRU

Hádzací hračka pre psov lopta mechová guma na šnúre Vrhacie lopta mechová guma na šnúre 8cm / 35 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Túto hračku odporúčame najmä pre psov malých a stredných plemien. Hračka sa skladá z dvoch častí, loptičky z machovej gumy žltočierne farby, a ďalej z pevnej šnúry modrej farby, vďaka ktorej sa môžete o hračku s psíkom preťahovať. S hračkou sa môžete vyblbnúť doma i vonku (n...