Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Trixie lopta sa spuntik

Nájdených:    13 produktov

Trixie Tenisová lopta 6cm

Tenisová loptička je klasická hračka pre psov. Má dve základné vlastnosti: veľmi dobre skáče a môže sa používať aj vo vode.

LOPTA SO ŠPUNTÍKY 12cm TRIXIE

Lopta so špuntíky 12 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Pískací hračka pre psov. Materiál vinyl, priemer 12 cm, farba podľa aktuálnej ponuky. Vinylové hračky sú vyrobené z veľmi mäkkého plastu. Možno ich čistiť a ľahko sa s nimi hádže.

LOPTA PLNÁ, TVRDÁ GUMA 8cm TRIXIE

Lopta plná, tvrdá guma 8cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Gumové hračky sú väčšinou vyrobené z prírodného kaučuku. Vďaka tomuto materiálu sú potom veľmi pevné a predchádzajú zubným poranením. Majitelia psov milujú hračky z tohto materiálu, pretože sa tak ľahko nerozpadnú.

NEÓNOVÁ LOPTA MALÁ 4cm TRIXIE /VOĽNÁ/

Neónová loptička malá 4cm TRIXIE / voľná / je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Túto neónovú loptičku môžete vziať so sebou a nikdy ju neprehliadnete. Vhodná je aj na dovolenku k vode, pretože pláva a aportovanie spojené s kúpaním potešia aj osvieži. Loptička je vyrobená z machovej gumy, ktorá je šetrná k psím zubom, ale zároveň odolná a len tak sa nedá rozhrýzť.

NEÓNOVÁ LOPTA VEĽKÁ 4,5 CM TRIXIE /VOĽNÁ

Neónová loptička veľká 4,5 cm TRIXIE / voľná / je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Túto neónovú loptičku môžete vziať so sebou a nikdy ju neprehliadnete. Vhodná je aj na dovolenku k vode, pretože pláva a aportovanie spojené s kúpaním potešia aj osvieži. Loptička je vyrobená z machovej gumy, ktorá je šetrná k psím zubom, ale zároveň odolná a len tak sa nedá rozhrýzť.

LABYRINT-SNACKY LOPTA NA MAŠKRTY 9cm

Labyrint-Snacky lopta na maškrty tvrdá guma 9 cm TRIXIE je aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty. Vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú. Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.

LABYRINT-SNACKY LOPTA NA MAŠKRTY 11cm

Lopta na maškrty z tvrdej gumy vel. 11 cm od TRIXIE je aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty. Vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú. Okrem tohto využitia je možné loptičku psíkovi hádzať. Hračka s motiváciou maškŕt sa pre neho stáva oveľa atraktívnejšie a hranie je tak oveľa väčšia zábava.Štandardne sa lopta vyrába v červenej farbe. Ak vám na farebnom prevedení záleží, zavolajte a spýtaj...

LABYRINT-SNACKY LOPTA NA MAŠKRTY 6cm

Labyrint-Snacky lopta na maškrty tvrdá guma 6 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty. Vnútri balónika sú gumové prepážky, v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre, keď balón pes kotúľa či ho hryzie, palsky vypadávajú. Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.

NEÓNOVÁ LOPTA NA ŠNÚRE, MECHOVÁ GUMA 6cm

Neónová lopta na šnúre, mechová guma, 6cm / 30cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Neónová loptička na šnúre, dobre sa hľadá vďaka svojej farbe. Lopta je vyrobená z machové gumy - veľmi mäkký a teda pre psie zuby bezpečný materiál, ktorý je u psíkov veľmi obľúbený.

ZÁVESNÁ LOPTA NA KŔMENIE VÄČŠIA 12cm

Chrómovaný držiak na potravu o veľ. 12cm od Trixie je určený pre všetky malé zvieratká žijúci v klietke. Pre hlodavce ako myška, škrečok, morča, zakrpatený králiček a navyše pre vtáčiky. Vďaka tomu, že bude seno či iná pochúťka v dostatočnej výške nad zemou, nedôjde k jej znečisteniu. Vaše zvieratka ju budú môcť konzumovať krásne čistú a čerstvú. Výšku si môžete nastaviť zavesením do požadovanej výšky a upevnením karabínkou. Výšku prispôsobte veľkosti zvieratka, aby sa mu pochúťky dobre papkaly...

HÁDZACÍ HRAČKA PRE PSOV LOPTA NA ŠNÚRU

Hádzací hračka pre psov lopta mechová guma na šnúre Vrhacie lopta mechová guma na šnúre 8cm / 35 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Túto hračku odporúčame najmä pre psov malých a stredných plemien. Hračka sa skladá z dvoch častí, loptičky z machovej gumy žltočierne farby, a ďalej z pevnej šnúry modrej farby, vďaka ktorej sa môžete o hračku s psíkom preťahovať. S hračkou sa môžete vyblbnúť doma i vonku (n...

LATEXOVÁ JE(R)ATÁ LOPTA SO ZVUKOM 7 cm

Latexová ježatá loptička so zvukom 7 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií. Balónik je červenej farby, pri hádzaní sa nielen veľmi dobre drží a dá sa s ním teda i dobre a ďaleko hádzať, ale dobre sa drží aj psíkovi v papuli. Je svojou veľkosťou vhodnejšie skôr pre menších psíkov. Latexová loptička s bodlinkami, ktoré masírujú psie ďasná. Pri hre vydáva zvuk.

LOPTIČKA NA MAŠKRTY

Loptička na maškrty Labyrint-Snacky lopta na maškrty z tvrdej gumy je aktívna hračka od Trixie, do ktorej je možné umiestniť chutné pochúťky. Vnútri balónika s priemerom 7 cm sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú. Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.