Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Trixie cokolada mliecna 100g

Nájdených:    98 produktov

Healthyco Čokoláda mliečna 100g

HEALTHYCO Chocolate mliečna 100g Čokoláda od Healthyco v 3 variantách bez pridaného cukru a palmového oleja.

BALANCE Mliečna čokoláda 100g

Balance čokoláda mliečna 100 g Belgická mliečna čokoláda bez pridaného cukru, sladená maltitolom. Maltitol je prírodné sladidlo získané z kukuričného škrobu. Čokoláda je vhodná pre diabetikov a pre všetkých, ktorí sa rozhodli príjem cukru obmedziť.

RED - MLIEČNA čokoláda - 100g

RED Delight mliečna čokoláda so zníženým obsahom kalórií. So sladidlami. RED. Objavte novú generáciu čokolády. Redukovali sme kalórie, znížili sme tuk. Pôžitok bez pocitu viny! Nech je Vaša vášeň pre čokoládu radosťou.

ČOKOLÁDA MLIEČNA - pomaranč 100g

Exkluzívne ručne vyrábaná tabuľka zo 44% mliečnej čokolády. Kúsky nasladlých pekanových orechov sú počas výroby sypané na povrch ešte tekutej čokolády ručne s maximálnou starostlivosťou. Pomaranč a čokoláda - osvedčená kombinácia, ktorá poteší každého. Tie najlepšie čokolády z rodinnej čokoládovne, ktorú v Prahe nikdy nedokážeme len tak obísť. Všetko čo robíte s láskou ľahko spoznáte. Stačí ochutnať a užiť si božské maškrtenie. Medzi čokoládovou ponukou, nájdete snáď všetky čokoládové vône a p...

ČOKOLÁDA MLIEČNA - čerešňa 100g

Exkluzívne ručne vyrábaná delikatesa zo 44% mliečnej čokolády. Veľké kúsky sušených čerešní sú počas výroby sypané na povrch ešte tekutej čokolády ručne s maximálnou starostlivosťou. Dokonalá harmónia chuti šťavnatého ovocia a lahodnej čokolády v každom kúsku. Tie najlepšie čokolády z rodinnej čokoládovne, ktorú v Prahe nikdy nedokážeme len tak obísť. Všetko čo robíte s láskou ľahko spoznáte. Stačí ochutnať a užiť si božské maškrtenie. Medzi čokoládovou ponukou, nájdete snáď všetky čokoládové ...

ČOKOLÁDA MLIEČNA - zázvor 100g

Exkluzívne ručne vyrábaná tabuľka zo 44% mliečnej čokolády. Kúsky kandizovaného koreňa zázvoru sú počas výroby sypané na povrch ešte tekutej čokolády ručne s maximálnou starostlivosťou. Dokonalá harmónia pikantného zázvoru a lahodnej čokolády v každom kúsku. Tie najlepšie čokolády z rodinnej čokoládovne, ktorú v Prahe nikdy nedokážeme len tak obísť. Všetko čo robíte s láskou ľahko spoznáte. Stačí ochutnať a užiť si božské maškrtenie. Medzi čokoládovou ponukou, nájdete snáď všetky čokoládové vô...

Vivani Bio Mliečna čokoláda 100g

Bio Mliečna čokoláda 100g Jemná mliečna čokoláda sladená prírodným trstinovým cukrom, ktorá neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor. Parfumovaná je pravou Bourbon vanilkou a zjemnená sušenou šľahačkou.

HealthyCO Čokoláda mliečna oriešková 100g

HEALTHYCO Chocolate oriešková 100g Klasická oriešková mliečna čokoláda bez pridaného cukru a bez palmového oleja.

VIVANI Bio Mliečna čokoláda 100g

BIO mliečna čokoláda VIVANI Jemná mliečna čokoláda sladená prírodným trstinovým cukrom, ktorá neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor. ovoňaná je pravú Bourbon vanilkou a zjemnená sušenú šľahačkou. Čokoláda s tradíciou: Čokolády značky VIVANI sú vyrábané nemeckou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrába čokolády už dlhšie ako jedno storočie. Tradícia a skúsenosť spolu s najlepšími bio surovinami, moderným vybavením a starostlivou kontrolou sú zárukou vysokej kvality. Zloženie...

Trixie Čokoláda hnedá s vitamínmi 100g

Čokoláda pre psov je chutná odmena s obsahom potrebných vitamínov.

Trixie čokoláda s vitamínmi biela 100g

Čokoláda pre psov je chutná odmena s obsahom potrebných vitamínov.

ČOKOLÁDA MLIEČNA - pekanový oriešok 100g

Exkluzívne ručne vyrábaná tabuľka zo 44% mliečnej čokolády. Kúsky nasladlých pekanových orechov sú počas výroby sypané na povrch ešte tekutej čokolády ručne s maximálnou starostlivosťou. Orechy a čokoláda - osvedčená kombinácia, ktorá poteší každého. Tie najlepšie čokolády z rodinnej čokoládovne, ktorú v Prahe nikdy nedokážeme len tak obísť. Všetko čo robíte s láskou ľahko spoznáte. Stačí ochutnať a užiť si božské maškrtenie. Medzi čokoládovou ponukou, nájdete snáď všetky čokoládové vône a prí...

RED - MLIEČNA čokoláda 100g - kartón (20ks)

RED Delight mliečna čokoládová tyčinka so zníženým obsahom kalórií. So sladidlami. RED. Objavte novú generáciu čokolády. Redukovali sme kalórie, znížili sme tuk. Pôžitok bez pocitu viny! Nech je Vaša vášeň pre čokoládu radosťou.

EG mliečna čokoláda VIVANI 100g-BIO

Charakteristickú chuť a vôňu prepožičiava tejto čokoláde to najjemnejšie "Arriba" kakao pochádzajúce priamo od malých združení farmárov hospodáriacich v tropickom dažďovom pralese v Ekvádore - pôvodnej domovine kakaa.

Esquisita Čokoláda biela s vitamínmi 100g TR

Čokoláda pre psov je chutná odmena s obsahom potrebných vitamínov ..

Vivani Bio Mliečna čokoláda s mandľami 100g

Bio Mliečna čokoláda s mandľami 100g Výberová jemná čokoláda osladená prírodným trstinovým cukrom so štedrou porciou veľkých chrumkavých mandlí. Neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor.

Balance mliečna čokoláda bez pridaného cukru 100g

Balance mliečna - mliečna čokoláda, bez cukru, sladená maltitolom.

BALANCE Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 100g

Balance čokoláda mliečna s lieskovými orieškami 100 g Belgická mliečna čokoláda s lieskovými orieškami bez pridaného cukru, sladená maltitolom. Maltitol je prírodné sladidlo získané z kukuričného škrobu. Čokoláda je vhodná pre diabetikov a pre všetkých, ktorí sa rozhodli príjem cukru obmedziť.

Descanti Mliečna Čokoláda bez pridaného cukru 100g

DESCANTI Milk Chocolate Descanti chocolate NO ADDED SUGAR su výberové čokolády bez pridaného cukru s obsahom kakaa min 34%. Milovníci čokolády si prídu na svoje a bez výčitiek. Ulomte si kocku a vychutnajte si na jazyku tú skvelú lahodnú chuť.

Descanti Mliečna Čokoláda bez pridaného cukru 100g

DESCANTI Milk Chocolate with hazelnuts Descanti chocolate NO ADDED SUGAR su výberové čokolády bez pridaného cukru s obsahom kakaa min 34%. Milovníci čokolády si prídu na svoje a bez výčitiek. Ulomte si kocku a vychutnajte si na jazyku tú skvelú lahodnú chuť.

Vivani Kids mliečna čokoláda s mliečnou náplňou 100g

KIDS mliečna čokoláda s mliečnou náplňou VIVANI 100g Jemná mliečna čokoláda s bielou mliečnou náplňou. Čokoláda je sladená prírodným trstinovým cukrom a neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor.

Vivani Bio Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 100g

Bio Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 100g Jemná mliečna čokoláda so sušenou šľahačkou a vysokým podielom chrumkavých ľahko pražených lieskových orieškov. Parfumovaná je pravou Bourbon vanilkou.

Vivani Zimná čokoláda mliečna s kúskami sušienok 100g

Zimná čokoláda mliečna s kúskami sušienok VIVANI 100g Mliečna čokoláda s kúskami maslových sušienok spekulaas s korením. Sladená je prírodným trstinovým cukrom a neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor. Parfumovaná je pravou Bourbon vanilkou a zjemnená sušenú šľahačkou.

Rapunzel Čokoláda mliečna BIO 100 g Rapunzel * 100g

Čokoláda mliečna BIO 100 g Rapunzel má výrazne plnú chuť, ktorá je daná použitím špičkových surovín. Naozaj kvalitné čokoláda v tej najvyššej kvalite, ktorá poteší každý mlsný jazýček!

Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami VIVANI 100g-BIO

Jemná mliečna čokoláda so smotanou a vysokým podielom chrumkavých ľahko pražených lieskových orieškov. Prevoňanou je pravou Bourbon vanilkou. Táto čokoláda získala najvyššie zlaté ocenenie od Nemeckej poľnohospodárskej spoločnosti (DLG).

VIVANI bio čokoláda mliečna s kúskami orieškov 100g

Jemná mliečna čokoláda s výraznou chuťou mlieka ochutená kúsky ľahko pražených lieskových orieškov. Je sladená prírodným trstinovým cukrom a neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor.

RED - MLIEČNA čokoláda S LIESKOVCAMI 100g - kartón (20ks)

RED Delight mliečna čokoláda so zníženým obsahom kalórií, s lieskovými orieškami a makadámovými orechami. So sladidlami. RED. Objavte novú generáciu čokolády. Redukovali sme kalórie, znížili sme tuk. Pôžitok bez pocitu viny! Nech je Vaša vášeň pre čokoládu radosťou.

VALOR Mliečna čokoláda so zníženým obsahom laktózy 100g

VALOR Mliecna čok.bez laktozy 100g 35%kakaa so steviou Delikátna chuť čokolády a ľahké trávenie. Skvelá voľba pre tých, ktorí znížili príjem laktózy v stravovaní. Žiadny glutén, vhodné pre bezgluténovú diétu. Vhodné pre ľudí s intoleranciou na laktózu. Nie je vhodné pre alergikov na kravskú mliečnu bielkovinu.

Rapunzel Čokoláda horko mliečna BIO 100 g Rapunzel * 100g

Čokoláda horko mliečna BIO 100 g Rapunzel s 46% podielom kakaovej sušiny. Vyniká unikátny horko mliečnu chuťou, ktorá pripomína pravú čokoládu v nápoji. Čokoláda je sladená sušenou trstinovou šťavou R

Rapunzel Čokoláda mliečna chrumkavá BIO 100 g Rapunzel * 100g

Čokoláda mliečna chrumkavá BIO 100 g Rapunzel s cereálnymi chrumkami vyniká jemnou a plnou chuťou, ktorá je daná špičkovými surovinami a dlhým konšovaním.

RED - MLIEČNA čokoláda S LIESKOVCAMI A MAKADÁMOVÝMI ORECHAMI - 100g

RED Delight mliečna čokoláda so zníženým obsahom kalórií, s lieskovými orieškami a makadámovými orechami. So sladidlami. RED. Objavte novú generáciu čokolády. Redukovali sme kalórie, znížili sme tuk. Pôžitok bez pocitu viny! Nech je Vaša vášeň pre čokoládu radosťou.

Balance mliečna čokoláda s lieskovými orechmi bez pridaného cukru 100g

Balance mliečna s orieškami - mliečna čokoláda s lieskovými orieškami, bez cukru, sladená maltitolom.

Vivani Pralinková čokoláda 100g

Pralinková čokoláda VIVANI 100g Jemná mliečna čokoláda s nugátovou náplňou. Neobsahuje žiadne iné tuky než kakaové maslo a prirodzene obsiahnuté tuky z lieskových orieškov a mlieka. Neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor.

Vivani Bio Cappuccino čokoláda 100g

Bio Cappuccino čokoláda 100g Táto vynikajúca čokoláda sa skladá z dvoch vrstiev: spodná mliečna čokoláda ochutená voňavým espressom je pokrytá vrstvou bielej čokolády obsahujúcu sušenú šľahačku a pravú vanilku.

Vivani Bio Pralinková čokoláda 100g

Bio Pralinková čokoláda 100g Jemná mliečna čokoláda s nugátovou náplňou. Neobsahuje žiadne iné tuky než kakaové maslo a prirodzene obsiahnuté tuky z lieskových orieškov a mlieka. Neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor.

Cappuccino čokoláda VIVANI 100g-BIO

Táto vynikajúca čokoláda sa skladá z dvoch vrstiev: spodné mliečna čokoláda ochutená voňavým espressom je pokrytá vrstvou bielej čokolády obsahujúce sušenú smotanu a pravú vanilku.

Pralinkové čokoláda VIVANI 100g-BIO

Jemná mliečna čokoláda s nugátovou náplňou. Neobsahuje žiadne iné tuky ako kakaové maslo a prirodzene obsiahnuté tuky z lieskových orieškov a mlieka. Neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor.

Rapunzel Bio Nirwana Vegan čokoláda s náplňou 100g

Bio Nirwana Vegan čokoláda s náplňou RAPUNZEL 100g Švajčiarska “mliečna čokoláda“ s nugátovou náplňou s množstvom mletých lieskových orieškov, ktorá namiesto mlieka obsahuje sušený ryžový sirup, a je teda vhodná aj pre vegánov.

Delicious Gold Whey Protein 80 % - Weider 2000 g sáčok Mliečna čokoláda

Delicious Gold Whey Protein 80 % - Weider: Obsahuje až 23g BCAA aminokyselín v 100g bielkovín.