Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Trixie bavlnena cinka 37cm

Nájdených:    4 produkty

BAVLNENÁ ČINKA 300g/37cm TRIXIE

Bavlnená činka 300g / 37cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Kvalitný výrobok od TRIXIE. Váš psík si pri hraní čistí zuby vďaka vláknam hračky.

BAVLNENÁ ČINKA 50g/20cm TRIXIE

Bavlnená činka 50g / 20cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Kvalitný výrobok od TRIXIE. Váš psík si pri hraní čistí zuby vďaka vláknam hračky. Táto bavlnená činka je dlhá 20 cm a vhodná teda pre menších až stredne veľkých psíkov. Váha hračky je 50 gramov, hračka je teda veľmi ľahká a bezpečná.

BAVLNENÁ ČINKA, 4SUKY 360g/54cm TRIXIE

Bavlnená činka, 4suky 360g / 54cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Činka je vyrobená z bavlnených vlákien, ktorej pomocou si pes čistí zuby a medzizubné priestory. Vďaka farebnému prevedeniu nejde vidieť špina. Možno aj pre vonkajšie použitie, na uzlík sa len tak nenachytají trávy a semená.

BAVLNENÁ ČINKA S LOPTOU Z TVRDEJ GUMY

Bavlnená činka s loptou z tvrdej gumy 36cm / 7cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Činka je vyrobená z kvalitného bavlneného lana. Pomáha udržiavať zdravé zuby Vášho psíka a vďaka loptičke zaručí väčšiu porciu zábavy.