Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Trigano hojdacka velka 2 sedatko

Nájdených:    4 produkty

Trigano Hojdačka záhradná veľká - 2 sedátka

Táto báječná hojdačka spríjemní vašim deťom chvíľky strávené na záhrade a užijú si veľa zábavy. Dve plastová sedátka sú vyrobené špeciálnou vstrekovacie metódou. Sú pohodlná, majú nastaviteľnú výšku a pohodlnú chrbtovú opierku. Hojdačka je zavesená na pevnom závesnom oku. INFORMÁCIE O DOPRAVE: Jedná sa o nadrozmerný produkt. Doba dodania sa môže líšiť v rozsahu jedného týždňa.

Trigano Hojdačka záhradná veľká celodrevená - 2 sedadlá

Táto báječná drevená hojdačka spríjemní vašim deťom chvíľky strávené na záhrade a užijú si veľa zábavy. Dve plastové sedadlá sú vyrobené špeciálnou vstrekovacou metódou. Sú veľmi pohodlné a majú nastaviteľnú výšku. Hojdačka je zavesená na pevnom závesnom oku. Spoje sú kovové.

Trigano Hojdačka záhradná veľká celodrevená - 2 sedadlá + 1 hojdací klzák

Táto báječná drevená hojdačka spríjemní vašim deťom chvíľky strávené na záhrade a užijú si veľa zábavy. Dve plastové sedadlá sú vyrobené špeciálnou vstrekovacie metódou. Sú veľmi pohodlné a majú nastaviteľnú výšku. Skvelým doplnkom je tiež hojdací klzák s trnožou - držiakom pre detské nôžky. Hojdačka je zavesená na pevnom závesnom oku. Spoje sú kovové.

Trigano Dřevěná sestava 230 cm velká (3222871659607)

Hojdačka Trigano Drevená zostava 230 cm veľká:Drevená hojdačka s nastaviteľným sedadlom, dvojsedátkem, hojdacia hrazdou a 180 cm dlhú šmykľavkou je vhodná pre deti od 3 rokov. Zostava je určená výhradne pre domáce použitie.S drevenou hojdačkou, kĺzačkou a malou hojdacou hrazdou v jednom si užije množstvo zábavy až päť detí naraz. Súčasťou hojdačky je nastaviteľne sedadlo na hojdanie, dvojmiestna hojdačka, malá hojdacia hrazda a 180 cm dlhá kĺzačka. Hojdačka a preliezačka je vhodná pre deti od 3...