Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tricko fox damske

Nájdených:    10 produktov

tričko dámske FOX - Transistor - Black - 19670-001

dámske tričko s prednou potlačou. Farba: čierna. Zloženie: 60% bavlna, 40% polyester. Značka: FOX. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty FOX)

tričko dámske FOX - Comparted - theathergrey - 18591-416

dámske tričko s dlhými rukávmi. Farba: šedá, čierna. Zloženie: telo: 60% bavlna, 40% polyester, rukávy: 100% polyester. Značka: FOX. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty FOX)

tričko dámske FOX - Draftr SS Crew - Midnight - 19668-329

dámske tričko s krátkymi rukávmi. Farba: tmavo modrá. Zloženie: 60% bavlna, 40% polyester. Značka: FOX. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty FOX)

Dámske tričko s dlhým rukávom Fox Phased Raglan black Veľkosť: L, Pohlavie: dámske

DOSTUPNOSŤ:| SKLAD|DODACIA LEHOTA:|DO 2 PRAC.DNÍ| Popis produktu Dámske tričko s dlhým rukávom Fox Phased Raglan Materiál: 60% bavlna 40% polyester Farba: čierna/biela Údržba: možnosť prať

tričko dámske (top) FOX - Veil - Black

dámske mierne elastické tričko značky FOX. Tričko je vyrobené z tenkého až čiastočne priehľadného materiálu, zadný diel je "otvorený" - viď foto. Tričko je "voľnejšieho" strihu. Zloženie: 50% polyester, 38% bavlna, 12% umelý hodváb Vezmite prosím na vedomie že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Jedná sa o orientačné rozmery OBVODU postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty FOX)...

tričko dámske BLACK MARKET - Thea Fear - The Fox - POŠKODENÉ - N06

POZOR! DÔVOD ZĽAVY: POŠKODENIE! Veľká škvrna na zadnej strane - viď foto - táto chyba vznikla pri výrobe, produkt je nový a nepoužívaný. dámske tričko značky BLACK MARKET s prednou potlačou. Farba: tmavo šedá. Zloženie: 100% bavlna. Značka: BLACK MARKET. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko dámske s dlhým rukávom FOX - Axiom - Dark Red - 19658-208

dámske tričko s dlhými rukávmi (mikina). Tričko je vyrobené z ľahko elastického Materiálu, súčasťou je tiež priestranná kapucňa. Farba: červená (tričko je Predpranie - farba je ľahko vyblednutá). Zloženie: 100% bavlna. Značka: FOX.

tričko dámske s 3/4 rukávom FOX - Fantum - Black Vintage - 19675-587

dámske tričko s dlhými 3/4 rukávmi. Farba: šedá, červené rukávy (tričko je Predpranie - farba je ľahko vyblednutá). Zloženie: 100% bavlna. Značka: FOX. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty FOX)

tričko dámske Predator - If It Bleeds - Black - HYBRIS - FOX-5-PRED005-H79-11-BK

dámske tričko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť.

tričko dámske Střihoruký Edward - I Am Not Complete - White - HYBRIS - FOX-5-EDSC001-H7-2-WH

dámske tričko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Farba: biela. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť.