Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Traktor zetor simulator 2

Nájdených:    5 produktov

Traktor ZETOR

Traktor Zetor je kovová hračka poháňaná perovým strojčekom na kľúčik, ktorá prebúdza spomienky na detstvo mnohých dedkov. Hračka je na svete už krásnych 57 rokov, čo svedčí o jej obľúbenosti naprieč generáciami. Traktor má štvorrýchlostnú prevodovku ; rýchlosti 1,2,3 a R - ručnú brzdu. Volantom sa ovláda predná náprava. Traktor pochádza od českého výrobcu, ktorý pokračuje v tradícii českých hračiek.

Traktor Simulátor 2 CZ PC

Pokračovanie simulátoru s traktorom v hlavnej úlohe. Okrem obrábania pôdy tentokrát máte možnosť chovať tiež dobytok a dokonca nebudete musieť po poliach jazdiť sami, ale i s ostatnými živými hráčmi. Obrábanie pôdy. Novinkou je tiež chovanie dobytka Množstvo nových strojov k dispozícii Podpora gamepadu a volantu ... .

Traktor Simulátor 2: Plechová kavaléria CZ PC

Najnovšia verzia najpredávanejšieho poľnohospodárskeho simulátoru všetkých čias obsahuje mnoho nových funkcií a vylepšení. Do hry bola pridaná možnosť chovu dobytka, kde posekaná tráva slúži ako krmivo a hnoj ako hnojivo. Produkcia mlieka znamená významnú zložku príjmov pre rozvoj Vašej farmy. Nechýba množstvo mechanizácie, strojov a zariadení, ktoré sú licencované známymi... .

Farming Simulator JRD modernej doby: Oficiálny datadisk CZ PC

Farming Simulator JRD modernej doby: Oficiálny datadisk CZ je rozšírením hry Traktor Simulátor 2 CZ, ktorý sprístupňuje všetky funkcie hry Farming Simulator: JRD modernej doby CZ (Platinová edícia), s výnimkou veľkého silážneho vozidla Bergmann Shuttle 900k. To znamená, že máte k dispozícii úplne nové vozidlá, zariadenia, prívesy, rastliny a budovy.... .

Farming Simulator: JRD modernej doby CZ (Platinová edícia) PC

Balenie obsahuje základnú hru Traktor Simulátor 2 CZ a datadisk Farming Simulator JRD modernej doby: Oficiálny datadisk CZ. Farming Simulator: JRD modernej doby CZ Pokračovanie simulátoru s traktorom v hlavnej úlohe. Okrem obrábania pôdy tentokrát máte možnosť chovať tiež dobytok a dokonca nebudete musieť po poliach jazdiť sami, ale i s ostatnými... .