Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tortuga pirates of the new world pc

Nájdených:    4 produkty

Tortuga: Pirates of the New World PC

Tortuga: Pirates of the New World sa odohráva v období 16. a 17. storočia v oblasti Karibiku. Tu sa preslávili piráti a jedným z nich sa v tejto hre stanete. Budete plundrovať a rabovať lode, napádať mestá, zajímať a premáhať iných pirátov. Svoje bohatstvo ale môžete zvyšovať i prepravou tovaru... .

Medieval Trilogy PC

Balenie obsahuje hry Knights of Honor, Tortuga: Pirates of the New World, Patrician 3. Knights of Honor Ako kráľ máte tú česť viesť svoj ľud k úsiliu a lepšiemu kráľovstvo od skromných začiatkov až k mocnej a silnej ríši. Vojny, diplomacie, ekonomika to všetko zvyšuje Vašu silu a možnosť expanzie. Vašim cieľom... .

Ascaron Collections vol. 1 PC

Balenie obsahuje hry Patrician 3, Port Royale a Tortuga: Pirates of the New World. Patrician 3 Patrician 3 je real-time obchodná stratégia, ktorá nadväzuje na úspešný predchádzajúci diel. Hra je zasadená do obdobia okolo roku 1300 a realisticky zobrazuje námorné obchody v severnej Európe. Vy začínate ako prostý obyvateľ a vašim cieľom... .

Ascaron Collection CZ (Best Games) PC

Jedinečná kolekcia klasík v jednom balení: Patrician 3, Port Royale, Tortuga: Pirates of the New World. Patrician 3 Navštívte stredovekú severnú Európu v dobe, keď začala Hanza naberať na sile. Začnite svoju kariéru ako malý obchodník a vypracujte sa až na pozíciu vplyvného patricija. Pomôže Vám sláva získať miesto guvernéra či vodcu... .