Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Topvue elite 30 sosoviek

Nájdených:    9 produktov

TopVue Elite+ (30 šošoviek)

TopVue Elite+ sú jednodenné kontaktné šošovky vysokej kvality, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Ideálne pre aktívny životný štýl a pre všetkých, ktorí si nechcú robiť starosti so starostlivosťou o šošovky. 30 ks v balení.

TopVue Elite+ (90 šošoviek)

TopVue Elite+ sú jednodenné kontaktné šošovky vysokej kvality, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Ideálne pre aktívny životný štýl a pre všetkých, ktorí si nechcú robiť starosti so starostlivosťou o šošovky. 90 ks v balení.

TopVue Elite+ (180 šošoviek)

TopVue Elite+ sú jednodenné kontaktné šošovky vysokej kvality, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Ideálne pre aktívny životný štýl a pre všetkých, ktorí si nechcú robiť starosti so starostlivosťou o šošovky. 180 ks v balení.

TopVue Elite+ (10 šošoviek)

TopVue Elite+ sú jednodenné kontaktné šošovky vysokej kvality, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Ideálne pre aktívny životný štýl a pre všetkých, ktorí si nechcú robiť starosti so starostlivosťou o šošovky. 10 ks v balení.

TopVue Daily (30 šošoviek)

Jednodenné kontaktné šošovky rady TopVue. Jednodenné šošovky TopVue od spoločnosti Pegavision sú veľmi vydarené hydrogélové šošovky s vysokou znášanlivosťou u nositeľov a s kvalitnými optickými vlastnosťami. TopVue Daily obsahujú 58 % vody a sú balené po 30 kusoch.

TopVue One+ (30 šošoviek)

Jednorazové šošovky zo silikón-hydrogélového materiálu. Vysoký obsah vody a priedušný materiál znamená pohodlné nosenie každý deň. Balenie 30 šošoviek.

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

Jednodenné šošovky ideálne pre prácu na PC a sledovanie obrazoviek. TopVue Blue Blocker chránia vaše oči pred digitálnou únavou. 30 šošoviek v balení.

TopVue Daily (90 šošoviek)

Jednodenné kontaktné šošovky rady TopVue. Jednodenné šošovky TopVue sú veľmi vydarené hydrogélové šošovky s vysokou znášanlivosťou u nositeľov a s kvalitnými optickými vlastnosťami. TopVue Daily obsahujú 58 % vody a sú balené po 30 kusoch.

TopVue Air (6 šošoviek)

Kontaktné šošovky TopVue Air TopVue Air sú predstaviteľom poslednej generácie moderných silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek, ktoré sú extrémne priedušné a zároveň si zachovávajú potrebný obsah vody. Nová technológia konštrukcie šošovky a jej výroby sú zárukou vysokého komfortu a zdravého nosenia.Každodenný spôsob nosenia Kontaktné šošovky TopVue Air sú určené na každodenné nosenie s periódou výmeny 30 dní. Na noc je nutné šošovky vybrať a uložiť do puzdra naplneného roztokom.Garancia vrá...