Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Top model podlozka na stol

Nájdených:    6 produktov

Blitzwolf BW-SL6 stolný držiak na telefón s LED svetlom, čierny (BW-SL6)

Držiak s LED svetlom je praktickým doplnkom, ktorý sa osvedčí napríklad pri natáčaní vlogov, živých vysielaní, fotení alebo čítaní. Držiak je flexibilný, má stabilnú svorku, 3 režimy osvetlenia s 10 úrovňami jasu. Vďaka možnosti pripevnenia na stôl sa môžete natáčať alebo fotiť z väčšej vzdialenosti a fotografovať nielen tvár, ale aj celú postavu.

BlitzWolf BW-CM2 USB kondenzátorový mikrofón + pop filter + držiak (BW-CM2)

Držiak s mikrofónom značky BlitzWolf je ideálnym príslušenstvom k vášmu štúdiovému nahrávaniu. Mikrofón má dátový port USB 2.0, ktorý je možné pripojiť k počítaču a operačnému systému Linux. Nevyžaduje žiadny ďalší softvér, ovládač alebo externú zvukovú kartu. Je vhodný na nahrávanie spevu a reči. Držiak môžete ľahko pripevniť na stôl a upraviť ho do požadovanej polohy.

BlitzWolf BW-FUN6 dezinfekčná UV lampa, strieborná (BW-FUN6)

Svetelná lišta s UV dezinfekčnými vlastnosťami je vhodná do rôznych priestorov, ako napríklad kuchynské a kúpeľňové skrinky, skrine, nad pracovný stôl alebo posteľ. Dodáva svetlo tmavým zákutiam a uľahčuje hľadanie v skrini. Lampa je vyrobená z odolnej textúry, ktorá je odolná voči poškodeniu. Nabíjanie batérie predstavuje približne 4 hodiny a postačuje na 6 až 9 cyklov.

Havit MS1019 podsvietená herná myš, čierna (MS1019 RGB)

Herná myš Havit MS1019 je vybavená 7 programovateľnými tlačidlami, vyznačuje sa ergonomickým a štýlovým dizajnom. RGB osvetlenie mu dodáva jedinečný charakter a robí z neho fantastický doplnok na stôl každého hráča. A čo viac, 6-úrovňové nastavenie DPI až do 4 800 vám umožní prispôsobiť zariadenie aj na najdynamickejšie hranie.

Havit Gamenote GK56 RGB herný mikrofón, čierny (GK56)

Herný mikrofón Havit Gamenote GK56 je ideálnym doplnkom pre hranie hier, online komunikáciu alebo nahrávanie zvuku. Je navrhnutý s využitím najnovších technológií na splnenie všetkých požiadaviek na najvyššej úrovni. Mikrofón zabezpečí, že váš hlas bude vždy hlasný a jasný. Rameno je flexibilné a presne sa prispôsobí vašim potrebám. Mikrofón si môžete postaviť kamkoľvek na stôl vďaka 1,5m dlhému káblu.

Blitzwolf BW-LT29 Smart inteligentná žiarovka (BW-LT29)

Inteligentná žiarovka ponúka pohodlné ovládanie žiarovky z pohodlia gauča alebo odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie pripojenej k Wi-Fi. Žiarovka Blitzwolf BW-LT29 sa ovláda pomocou aplikácie BlitzWolf, Tuya alebo Smart Life. Funguje tiež s hlasovými asistentmi Alexa a Google Assistant. Dosahuje jas až 850Lm. Inteligentná žiarovka disponuje funkciami, ako napríklad zapnutie aj vypnutie svetla, či zmenou intenzity osvetlenia.