Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tom ford orchid soleil edp 100 ml

Nájdených:    4 produkty

Tom Ford Velvet Orchid - EDP - SLEVA - bez krabičky, celofánu, chybí cca 2 ml 100 ml

Vôňa Velvet Orchid pre ženy je zrkadlom modernej ženy, ktorá dáva na jeho svoj výnimočný štýl. Jedná sa o omamnú vôňu, ktorá ponúka tie najvyberanejšie tóny. Jemné kvety idú ruka v ruke so sviežim bergamotom, ktorý nesie nádych rumu a medu. Vôňu uzatvára santalové drevo, labdanum, myrha a sladká vanilka. Buďte originálny a jedinečná s vôňou Velvet Orchid. Na trh bola uvedená v roku 2014.

Just Jack Wild Orchid - EDP 100 ml

Sila neodolateľné krásy, sila sladko-kvetinové adorácie. Unikátna kombinácia citrusov a sladkosti medu v pomarančových kvetoch, ružu a jemnom páperie jazmínu ponoreného do dřevobalsamických tónov. Inšpirované vôňouVelvet Orchid od značky Tom Ford .

Just Jack Orchid Noir - EDP 100 ml

Urobte si pohodlie v ovocné a kvetinové záhrade, pocíťte volanie radosti. Nechajte sa uniesť podmanivou vôňou čiernych ríbezlí a pomaranče podporenú jemnou vôňou ylang-ylang, jemne sa miešajúca s orientálno-kvetinovými vôňami kvetov pelargónie a jazmínu v ovocnom páperie. Spolu s ľahkou hmlou nechajte ožívať živicové tóny kadidla, pačuli, jantáru a pižma, podporované jemnou stopou vanilky. Inšpirované vôňou Black Orchid od značky Tom Ford .

Just Jack Simply Blanc - EDP 100 ml

Očarujúce vôňa Persie na dosah ruky. Nechajte sa uniesť zvodnou cestou medzi vôňami kardamonu a bergamotu, obohatenými o vôňu ylang-ylang a čierneho korenia. Cítite rýchlejší tep srdca vďaka jazmínu a tuberóze. Doprajte si chvíle úľavy s živicovú silou jantáru. Inšpirované vôňou Soleil Blanc od značky Tom Ford .