Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tom ford black orchid edp 100 ml 100 ml

Nájdených:    3 produkty

Tom Ford Velvet Orchid - EDP 100 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Vôňa Velvet Orchid pre ženy je zrkadlom modernej ženy, ktorá dáva najavo svoj výnimočný štýl. Ide o omamnú vôňu, ktorá ponúka tie najvyberanejšie tóny. Jemné kvety idú ruka v ruke so sviežim bergamotom, ktorý nesie nádych rumu a medu. Vôňu uzatvára santalové drevo, labdanum, myrha a sladká vanilka. Buďte originálna a jedinečná s vôňou Velvet Orchid.Na trh bola uvedená v roku 2014.

Just Jack Orchid Noir - EDP 100 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Urobte si pohodlie v ovocné a kvetinové záhrade, pocíťte volanie radosti. Nechajte sa uniesť podmanivou vôňou čiernych ríbezlí a pomaranče podporenú jemnou vôňou ylang-ylang, jemne sa miešajúca s orientálno-kvetinovými vôňami kvetov pelargónie a jazmínu v ovocnom páperie. Spolu s ľahkou hmlou nechajte ožívať živicové tóny kadidla, pačuli, jantáru a pižma, podporované jemnou stopou vanilky. Inšpirované vôňou Black Orchid od značky Tom Ford .

Just Jack Wild Orchid - EDP 100 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Sila neodolateľné krásy, sila sladko-kvetinové adorácie. Unikátna kombinácia citrusov a sladkosti medu v pomarančových kvetoch, ružu a jemnom páperie jazmínu ponoreného do dřevobalsamických tónov. Inšpirované vôňouVelvet Orchid od značky Tom Ford .