Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tom clancy s the division underground dlc

Nájdených:    3 produkty

Tom Clancy’s The Division CZ (CZ Underground)

V tejto expanzii zostúpite do útrob New York City a pokúsite sa zachrániť jeho posledné zvyšky. Expanzia vyžaduje základnú hru Tom Clancy’s The Division! Kartu je možné použiť výhradne iba pre českú verziu PlayStation Store! Pred kúpou si pozorne skontrolujte nastavenie krajiny vo vašom PlayStation účte. Elektronickú licenciu vydanú pre konkrétny región... .

Tom Clancy’s The Division CZ (SK Underground)

V tejto expanzii zostúpite do útrob New York City a pokúsite sa zachrániť jeho posledné zvyšky. Expanzia vyžaduje základnú hru Tom Clancy’s The Division! Kartu je možné použiť výhradne iba pre slovenskú verziu PlayStation Store! Pred kúpou si pozorne skontrolujte nastavenie krajiny vo vašom PlayStation účte. Elektronickú licenciu vydanú pre konkrétny región... .

Tom Clancy’s The Division 2 (SK Year 1 Pass)

Získajte prístup ku všetkým DLC po dobu jedného roka. Vďaka Season Passu budete mať ku všetkému hernému obsahu o 7 dní skorší prístup. Season Pass obsahuje: O 7 dní skorší prístup k novému obsahu Nové špecializácie 8 tajných misií Kozmetický obsah a dodatočné aktivity Expanzia vyžaduje základnú hru Tom Clancy’s The Division 2! Kartu je možné použiť... .