Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Toaletna voda adidas victory league 100 ml

Nájdených:    13 produktov

Adidas Victory EdT 100ml

Adidas Victory EdT 100 ml Adidas Victory League je noblesní, elegantní vůně pro spolehlivého muže, který věří v individuální výkon a zároveň ví, že týmové úsilí vede k vítězství.

Viac informácií
od 3,90 €
Do obchodu

Adidas Victory League toaletná voda pánska 100 ml

Adidas Victory League je noblesná vôňa pre spoľahlivého muža, ktorý verí v individuálny výkon a zároveň vie, že tímové úsilie vedie k víťazstvu. Sviežosť aromatických vrchných nót bergamotu, bazalky a čerstvo pokosenej trávy pramení z ovocno-korenistého srdca vône s tónmi levandule, hrušky a škorice. Jedinečný charakter elegantná vôňa podtrhujú zmyselné a mužné dotyky cédrového dreva, vanilky a pižma.Vôňa bola na trh uvedená v roku 2006.

Adidas Victory League 100 ml toaletná voda pre mužov

Adidas Victory League Toaletná voda pre mužov 100 ml

Adidas Victory League toaletná voda pre mužov 100 ml

Toaletná voda Victory League od značky Adidas bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Adidas Victory League toaletná voda pre mužov 100 ml

Nedajte sa ničím zastaviť a doprajte si vzpruhu v akejkoľvek situácii. Toaletná voda pre mužov Adidas Victory League vám zaistí okamžitý prílev energie na zmyslovej úrovni. Povzbudí vás tak, že všetko zvládnete s prehľadom a ľahkosťou.ovoc

Adidas Victory League 100 ml voda po holení pre mužov

Adidas Victory League Voda po holení pre mužov 100 ml

Adidas UEFA Champions League Victory Edition 50 ml toaletná voda pre mužov

Adidas UEFA Champions League Victory Edition Toaletná voda pre mužov 50 ml

Adidas Victory League voda po holení pre mužov 100 ml

Upokojí pleť po holení, prevonia ju a zároveň skvele doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Starostlivosť po holení Adidas Victory League je ako stvorená pre moderného muža, ktorý sa o seba rád stará.Vlastnosti:podporí in

Adidas UEFA Champions League toaletná voda pre mužov 100 ml

Toaletná voda UEFA Champions League od značky Adidas bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Adidas UEFA Victory Edition toaletná voda pre mužov 100 ml

Nedajte sa ničím zastaviť a doprajte si vzpruhu v akejkoľvek situácii. Toaletná voda pre mužov Adidas UEFA Victory Edition vám zaistí okamžitý prílev energie na zmyslovej úrovni. Povzbudí vás tak, že všetko zvládnete s prehľadom a ľahkosťou.

Adidas UEFA Champions League Edition toaletná voda pánska 100 ml

UEFA IV Champions od Adidas je svieža vôňa pre mužov. Táto vôňa je životným štýlom, je dynamická, jedinečná, plná energie. Skladá sa z citróna, lístkov fialky a levandule. Ďalej z kašmeronu, zeleného jablka a šalvie. Uzatvára sa do vanilky, pačuli a machu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Adidas UEFA Champions League Dare Edition 100 ml toaletná voda pre mužov

Adidas UEFA Champions League Dare Edition Toaletná voda pre mužov 100 ml

Adidas UEFA Champions League Anthem Edition 100 ml toaletná voda pre mužov

Adidas UEFA Champions League Anthem Edition Toaletná voda pre mužov 100 ml

Adidas UEFA Champions League Champions Edition toaletná voda pre mužov 100 ml

Ak si neviete predstaviť deň bez športu a nevynecháte žiadny tréning, tak sa toaletná voda pre mužov Adidas UEFA Champions League Champions Edition stane vaším spoľahlivým sparingpartnerom. Užite si prílev novej energie a nekonečnej sviežosti.