Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Thule thule rapid system 753

Nájdených:    5 produktov

Montážna pätka Thule 753

Thule Rapid System 753 je pätka pre strešné nosiče THULE, pre vozidlá s pevnými montážnymi bodmi v streche alebo integrovanými (zapustenými) strešnými lyžinami. K zostaveniu kompletných strešných nosičov sú okrem pätky potrebné aj tyče THULE a montážny kit THULE. Výška pätky = 7,2 cm. Sada obsahuje 4ks pätiek. Pätky sú uzamykateľné.

Záťažový nosič Thule SquareBar Rapid-System, (d x š x v) 127 x 5 x 3.5 cm

Nosiče nákladu SquareBar sú tradičné štvorhranné oceľové rúry pre bezpečné a stabilné držanie bremien. Nosníky sú navyše opatrené plastovým povlakom, ktorý je protišmykový a chráni pred koróziou. Vysoko kvalitné pripojenie sa hodí pre všetky bežné montážne pätky Thule. Tento text bol preložený strojovo. Tradičné oceľové väzníky·Čierny plastový povlak·Jednoduchá montáž Nosič nákladu SquareBar · Návod

Montážna pätka Thule 751

Thule Rapid System 751 je inteligentná univerzálna pätka vhodná pre autá s pevnými montážnymi bodmi. K zostaveniu kompletných strešných nosičov sú okrem pätky potrebné aj tyče THULE a montážny kit THULE. Výška pätky = 11,5 cm. Sada obsahuje 4ks pätiek. Pätky sú uzamykateľné.

Montážna pätka THULE 775

Thule Rapid System 775 je pätka pre strešné nosiče THULE, pre vozidlá s pozdĺžnymi strešnými nosičmi (lyžinami). Montážna pätka Thule 775 je určená pre autá s lyžinami najrôznejších rozmerov (20-68 mm), najmä pre širšie lyžiny. K zostaveniu kompletných strešných nosičov THULE sú okrem pätky potrebné aj tyče THULE. Výška pätky = 6,5 cm. Sada obsahuje 4ks pätiek. Pätky sú uzamykateľné.

Montážna pätka THULE 754

Thule Rapid System 754 je pätka pre strešné nosiče THULE, pre vozidlá s hladkou strechou, bez pevných montážnych bodov alebo lyžín (pozdĺžnych strešných nosičov). Používa sa pri uchytávaní strešných nosičov THULE pomocou kovových spôn pod rám dverí auta. K zostaveniu kompletných strešných nosičov THULE sú okrem pätky potrebné aj tyče THULE a montážny kit THULE. Výška pätky = 9,6 cm. Sada obsahuje 4ks pätiek. Pätky sú uzamykateľné.