Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Thule kit 1150 rapid

Nájdených:    3 produkty

Montážna pätka Thule 751

Thule Rapid System 751 je inteligentná univerzálna pätka vhodná pre autá s pevnými montážnymi bodmi. K zostaveniu kompletných strešných nosičov sú okrem pätky potrebné aj tyče THULE a montážny kit THULE. Výška pätky = 11,5 cm. Sada obsahuje 4ks pätiek. Pätky sú uzamykateľné.

Montážna pätka Thule 753

Thule Rapid System 753 je pätka pre strešné nosiče THULE, pre vozidlá s pevnými montážnymi bodmi v streche alebo integrovanými (zapustenými) strešnými lyžinami. K zostaveniu kompletných strešných nosičov sú okrem pätky potrebné aj tyče THULE a montážny kit THULE. Výška pätky = 7,2 cm. Sada obsahuje 4ks pätiek. Pätky sú uzamykateľné.

Montážna pätka THULE 754

Thule Rapid System 754 je pätka pre strešné nosiče THULE, pre vozidlá s hladkou strechou, bez pevných montážnych bodov alebo lyžín (pozdĺžnych strešných nosičov). Používa sa pri uchytávaní strešných nosičov THULE pomocou kovových spôn pod rám dverí auta. K zostaveniu kompletných strešných nosičov THULE sú okrem pätky potrebné aj tyče THULE a montážny kit THULE. Výška pätky = 9,6 cm. Sada obsahuje 4ks pätiek. Pätky sú uzamykateľné.