Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Thierry mugler angel parfumovy voda 50 ml

Nájdených:    11 produktov

Thierry Mugler Angel parfumovaná voda dámska 50 ml

Jedná sa o prvý parfum tohto slávneho tvorcu, ktorý sa vzápätí stal najobľúbenejšou vôňou v celom Francúzsku. Prvá orientálna vôňa, ktorá zamieša vašimi zmyslami a úplne vás pohltí. Sladká anjelská vôňa s jemným nádychom vanilky a šťavnatého ovocia. Thierry Mugler Angel vyvolá spomienky na nežné detstvo a navodí pocity snovej nekonečnosti. Na trh bola vôňa uvedená v roku 1992.

Thierry Mugler Angel parfumovaná voda dámska 50 ml

Jedná sa o prvý parfum tohto slávneho tvorcu, ktorý sa vzápätí stal najobľúbenejšiou vôňou v celom Francúzsku. Prvá orientálna vôňa, ktorá zamieša vašimi zmyslami a úplne vás pohltí. Sladká anjelská vôňa s jemným nádychom vanilky a šťavnatého ovocia. Thierry Mugler Angel vyvolá spomienky na nežné detstvo a navodí pocity snívajúcej nekonečnosti. Na trh bola vôňa uvedená v roku 1992.

Thierry Mugler Angel 50 ml parfumovaná voda pre ženy

Thierry Mugler Angel Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Thierry Mugler Angel Muse toaletná voda dámska 50 ml

Toaletná voda Angel Muse je orientálno-vanilková vôňa pre ženy. Ovocná hlava obsahuje svieži pomaranč, citrón a Marakuja. V srdci ucítite sladké tóny lískooříškového krému a listy čiernych ríbezlí. Kompozíciu uzatvára kombinácia vetiveru, dreva akigala, karamelu a čokolády. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Thierry Mugler Angel New toaletná voda dámska 50 ml

Angel Eau De Toilette (2019) z kolekcie angel je gurmánska, kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Otvára sa kombináciou pivonky a mandarínky, potom prechádza do jablčných a pralinkových tónov doplnených o červené bobuľovité plody. Kompozíciu uzatvára pačuli, biele drevo a céder.

Thierry Mugler Angel 50 ml parfumovaná voda Naplniteľný pre ženy

Thierry Mugler Angel Parfumovaná voda pre ženy Naplniteľný 50 ml

Thierry Mugler Angel Muse parfémovaná voda dámska (plniteľná) 50 ml

V roku 2016 bola vytvorená vôňa s názvom Angel Muse. Táto nadčasová, sofistikovaná vôňa je určená pre všetky ženy, ktoré milujú orientálno-sladšie vône. S touto vôňou nebudete nikdy pozadu, ponorte sa do jej opojných tónov!

Thierry Mugler Angel darčeková kazeta Naplniteľný pre ženy parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 10 ml + telové mlieko 50 ml

Thierry Mugler Angel Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 10 ml + telové mlieko 50 ml Naplniteľný

Thierry Mugler Angel darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 25 ml + parfumovaná voda-štetec 7 ml + telové mlieko 50 ml

Thierry Mugler Angel Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 25 ml + parfumovaná voda-štetec 7 ml + telové mlieko 50 ml

Thierry Mugler Angel darčeková kazeta Naplniteľný pre ženy parfumovaná voda 50 ml + telové mlieko 100 ml

Thierry Mugler Angel Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 50 ml + telové mlieko 100 ml Naplniteľný

PURE No. 2455 (=99) Veľkosť: 50 ml Parfémovaná voda pre ženy

Zloženie Hlavabergamot, helional, jahoda, jasmín, med, orchidea, ostružina, ruža Srdcečokoláda, karamel, kumarin Základpačuli, pižmo, santalové drevo, vanilka Ktoré vôni sa podobá PURE No. 99?