Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Theatre of war pc pc 8595071021563

Nájdených:    3 produkty

Theatre of War PC

Vojnová 3D RTS, ktorá sa zaoberá celým obdobím vojny od prepadnutia Poľska Nemeckom až po pád Berlína v roku 1945. Hra je plne založená na skutočných udalostiach i realitách. Akcia sa odohráva v reálnych miestach vytvorených s pomocí dobových topografických máp. Histórií do posledného bodu odpovedajú i všetky... .

Theatre of War 2: Kursk 1943 PC

Samostatne spustiteľný datadisk k detailnej a veľmi presnej real-time vojnovej stratégii Theatre of War 2, ktorý spracováva najväčšiu tankovú bitku histórie. Tá sa odohrala v roku 1943 medzi Wehrmachtom a Červenou armádou a trvala celých 50 dní. Sovietom Kursk dopomohol k vojenskej prevahe po zbytok 2. svetovej vojny. Kursk 1943 sa... .

Theatre of War 2: Africa 1943 PC

Zúčastnite sa udalostí, ktoré sa odohrali v Tunisku počas roku 1943. Afrika Korps sa spamätáva zo strát spôsobených zdrvujúcou porážkou a následným ústupom po druhej bitke pri El-Alameine. Doplnení o posily a podporovaní talianskou armádou sa teraz pripravuje k novému stretnutiu so Spojencami. Sily Osy pod vedením legendárneho generála Erwina... .