Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Theatre of war pc hry

Nájdených:    16 produktov

Theatre of War PC

Vojnová 3D RTS, ktorá sa zaoberá celým obdobím vojny od prepadnutia Poľska Nemeckom až po pád Berlína v roku 1945. Hra je plne založená na skutočných udalostiach i realitách. Akcia sa odohráva v reálnych miestach vytvorených s pomocí dobových topografických máp. Histórií do posledného bodu odpovedajú i všetky... .

Theatre of War 2: Kursk 1943 PC

Samostatne spustiteľný datadisk k detailnej a veľmi presnej real-time vojnovej stratégii Theatre of War 2, ktorý spracováva najväčšiu tankovú bitku histórie. Tá sa odohrala v roku 1943 medzi Wehrmachtom a Červenou armádou a trvala celých 50 dní. Sovietom Kursk dopomohol k vojenskej prevahe po zbytok 2. svetovej vojny. Kursk 1943 sa... .

Theatre of War 2: Africa 1943 PC

Zúčastnite sa udalostí, ktoré sa odohrali v Tunisku počas roku 1943. Afrika Korps sa spamätáva zo strát spôsobených zdrvujúcou porážkou a následným ústupom po druhej bitke pri El-Alameine. Doplnení o posily a podporovaní talianskou armádou sa teraz pripravuje k novému stretnutiu so Spojencami. Sily Osy pod vedením legendárneho generála Erwina... .

Chariots of War PC

Pokračovanie stratégie Legion z prostredia Rímskej ríše, ktoré vás zavedie do doby 4000 rokov späť. Do doby, kde sa civilizácia najprv rodila a silné ríše bojovali o vodu, suroviny i o pôdu. Budete si môcť vybrať, či sa hry zúčastníte ako Egypťania, Babylončania, bojovníci či Asýrčania. Vašou úlohou bude svoju... .

Act of War (Gold Edition) PC

GOLD Edition obsahuje ako základnu hru Act of War: Direct Action tak i datadisk Act of War: High Treason. Príbeh strategickej hry, ktorá je označovaná za geopolitický techno-thriller odohrávajúci sa v blízkej budúcnosti, vzniká v spolupráci s Dalom Brownom, už po päťnástykrát najpredávanejším autorom New York Times a expertom na americkú... .

Men of War: Assault Squad PC

Samostatne spustiteľný datadisk k úspešnej vojenskej stratégii Men of War, ktorého hlavnou prednosťou je kooperatívna kampaň ponúkajúca všetkým bojachtivým hráčom nové bojiská 2. svetovej vojny a vylepšené herné mechanizmy. Dej hry sa odohráva na konci 2. svetovej vojny a Vy sa môžete zúčastniť bojov za päticu rôznych národností (Rusko, USA,... .

War Leaders: Clash of Nations PC

Dokonalá historická vojnová stratégia, ktorá pokrýva prakticky všetky aspekty 2. svetovej vojny. K dispozícii sú všetky hlavné strany tohto historického konfliktu (Nemecko, Francúzsko, Anglicko, Rusko, Japonsko, Taliansko, USA), vrátane všetkých svojich historicky dôležitých postáv (prezidenti, generáli, vojnoví hrdinovia) i jednotiek. Medzi hlavné ciele hry patrí víťazstvo vo vojne a pomoc spojencom,... .

Men of War: The Ultimate Collection PC

4 epické vojnové hry - jedna Men of War séria! Vstúpte do sveta Men of War, ohromujúcej série real-time stratégií, ktoré Vás postavia priamo do srdca 2. Svetovej vojny a Vietnamskej vojny. Každá hra ponúka unikátne, náročné kampane, bojové taktiky a stratégie a kompletnú kontrolu nad jednotkami na bojisku. Men of War... .

War Leaders: Clash of Nations CZ PC

Dokonalá historická vojnová stratégia, ktorá pokrýva prakticky všetky aspekty 2. svetovej vojny. K dispozícii sú všetky hlavné strany tohto historického konfliktu (Nemecko, Francúzsko, Anglicko, Rusko, Japonsko, Taliansko, USA), vrátane všetkých svojich historicky dôležitých postáv (prezidenti, generáli, vojnoví hrdinovia) i jednotiek. Medzi hlavné ciele hry patrí víťazstvo vo vojne a pomoc spojencom,... .

WarHammer 40,000: Dawn of War CZ PC

Od zradného aktu chaosu, ktorý postihol zlatý vek ľudstva, uplynulo už desaťtisíc rokov. Po celých galaxiách jasne planú ohne, ktoré osvetľujú masakre pri obrane ľudí pred dávnymi nepriateľmi. Vojská sa do seba púšťajú s jedinou myšlienkou: celkom zničiť protivníkov. Vývojári hry roku 2007, Relic Entertainment, predvádzajú najúspešnejšiu vojnovú hru na... .

Star Wars Empire at War: Forces of Corruption PC

Datadisk pre RTS z prostredia Hviezdných vojen, ktorý majiteľom pôvodnej hry ponúka možnosť stať sa najväčším zločincom v celom známom vesmíre od doby, kedy sa týmto titulom honosil Jabba the Hutt. Príbeh datadisku nadväzuje na udalosti z pôvodnej hry, kedy došlo k zničeniu Hviezdy Smrti a celá galaxia sa nachádza v... .

Warhammer 40,000: Dawn of War Gold Edition (Game of the Year Edition) PC

Balenie obsahuje hry Warhammer 40,000: Dawn of War (Game of the Year Edition) a Warhammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault. Warhammer 40,000: Dawn of War Od zradného aktu chaosu, ktorý postihol zlatý vek ľudstva, uplynulo už desaťtisíc rokov. Po celej galaxii jasne planú ohne, ktoré osvetľujú masakre pri obrane ľudí pred... .

WarHammer 40,000: Dawn of War (Game or the Year Edition) PC

Od zradného aktu chaosu, ktorý postihol zlatý vek ľudstva, uplynulo už desaťtisíc rokov. Po celej galaxii jasne planú ohne, ktoré osvetľujú masakre pri obrane ľudí pred dávnymi nepriateľmi. Vojská sa do seba púšťajú s jedinou myšlienkou: celkom zničiť protivníkov. Vývojári hry roku 2007, Relic Entertainment, predvádzajú najúspešnejšiu vojnovú hru na... .

World of Asterix PC

Balenie obsahuje hry Astérix and Obélix XXL, Astérix and Obélix XXL 2: Mission Las Vegum, Astérix: The Gallic War a Astérix: Mega Madness. Astérix and Obélix XXL V jednote je sila a niekedy pomôže i kvapka kúzelného nápoja. Vašim heslom je "Naložme Rimanom!" Hra je predovšetkým dobrou videohernou adaptáciou - akciou pre... .

THQ Ultimate Box Set PC

Balenie obsahuje hry Titan Quest s datadiskom Titan Quest: Immortal Throne, Company of Heroes s datadiskom Company of Heroes: Opposing Fronts, Supreme Commander a datadiskom Supreme Commander: Forged Alliance, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Frontlines: Fuel of War a WarHammer 40.000 Dawn of War: Dark Crusade. Titan Quest Titani, bohovia pred bohmi, utiekli... .

Atari Hits 2006 PC

Balenie obsahuje hry Desperados 2: Cooper's Revenge, Neverwinter Nights, Rollercoaster Tycoon 3, Boiling Point: Road to Hell, Marc Ecko’s Getting Up: Contents Under Pressure, Act of War: Direct Action, Fahrenheit a GTR 2: FIA GT Racing Team. Desperados 2: Cooper's Revenge Pokračovanie takticko-akčnej stratégie, ktorá je po stránke konceptu totožná so svojim... .