Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

The walking dead season 2

Nájdených:    5 produktov

The Walking Dead: The Final Season [Steam]

Clementine, teraz neľútostná a schopná prežiť, sa dostala do poslednej kapitoly svojej cesty. Po rokoch na ceste, kde čelila hrozbám živých aj mŕtvych, by mohla byť odľahlá škola konečne jej šancou na domov. Ale chrániť ho bude znamenať obetu. Clem si musí vybudovať život a stať sa vodcom a zároveň... .

The Walking Dead Saints and Sinners Chapter 2: Retribution (Payback Edition) PS4

Na prístup k hre sa vyžaduje virtuálna realita PlayStation VR a PlayStation kamera pre PS4. O hre Vaša cesta nemŕtvym New Orleans pokračuje v novej kapitole príbehu v rámci série The Walking Dead: Saints & Sinners. Unikajte pred zdanlivo nezastaviteľným sekerníkom, čeľte najnovším pokusom o úplnú nadvládu a určite, čo tieto nové... .

The Walking Dead Saints and Sinners Chapter 2: Retribution (Payback Edition) PS5

Na prístup k hre sa vyžaduje virtuálna realita PlayStation VR2 a PlayStation 5 kamera. O hre Vaša cesta nemŕtvym New Orleans pokračuje v novej kapitole príbehu v rámci série The Walking Dead: Saints & Sinners. Unikajte pred zdanlivo nezastaviteľným sekerníkom, čeľte najnovším pokusom o úplnú nadvládu a určite, čo tieto nové hrozby spája,... .

Figúrka Funko POP Frozen 2 - Elsa

Figúrka Funko POP Frozen 2 - Elsa výška figúrky: 10 cm Zberateľská škatuľka obsahujúca figúrku Funko POP Frozen 2 - Elsa vhodné pre deti od 3 rokov Vinylové figúrky

Figúrka Funko POP Disney Frozen 2 - Elsa (Epilogue)

Figúrka Funko POP Disney Frozen 2 - Elsa (Epilogue) Vinylové figúrky Funko POP sú populárne a obľúbené po celom svete. Americký výrobca Funko