Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Teplomer tfa lt 101

Nájdených:    3 produkty

Vpichovací teplomer TFA Dostmann LT-101, -40 do +200 °C, Typ senzora NTC

Ergonomický teplomer je odolný voči striekajúcej vode (IP65) a preto sa ľahko čistí Rýchle termometre s odozvou 1 s sú ideálne na použitie pri potraviných, laboratóriách a školých ako aj pre hobby a domácich majstrov. Ideálny na akvaristiku, teraristiku ako aj pestovanie rastlín. Zodpovedá HACCP. ROzsah merania -40 až +200 °C·oceľové vpichovacie čidlo·zodpovedá HACCP Lítiová batéria (CR2032) · nožička na postavenie · návod na použitie.

Káblový teplomer TFA Dostmann LT-102 30.1034.K

Tento digitálny teplomer s vodotesnou káblovou sondou od TFA je ideálny na profesionálne sledovanie teploty chladničiek, mrazničiek alebo tekutín. Meria rýchlo a presne a dá sa univerzálne používať. Teplomer je kompatibilný s HACCP a EN 13485 a je ideálny pre profesionálne použitie v priemysle, obchode, obchode a laboratóriách. Ponorný snímač je pripojený pomocou približne 3 m dlhého kábla. Okrem aktuálnej teploty sa zobrazujú aj maximálne a minimálne hodnoty a prístroj má funkciu podržania. Ak...

Ponorný laboratórny teplomer TFA Dostmann LT-102, -40 do +70 °C, Typ senzora NTC

Ergonomický teplomer je odolný voči striekajúcej vode (IP65) a preto sa ľahko čistí Rýchle termometre s odozvou 1 s sú ideálne na použitie pri potraviných, laboratóriách a školých ako aj pre hobby a domácich majstrov. Ideálny na akvaristiku, teraristiku ako aj pestovanie rastlín. Zodpovedá HACCP. Rozsah merania -50 až +70 °C·ponorné čidlo·zodpovedá HACCP Lítiová batéria (CR2032) · nožička na postavenie · návod na použitie.