Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tenisova taska head bazar

Nájdených:    14 produktov

Tenisová taška HEAD Kids Backpack

Mladí a tak štýloví. Tento batoh bol navrhnutý pre mladých hráčov, ktorí zdieľajú nadšenie pre šport a majú zmysel pre módu. Ľahký detský batoh Kids Backpack umožňuje mladým hráčom kráčať v šľapajách špičkových HEAD hráčov. Ponúka priehradku na tenisovú raketu a potom hlavnú priehradku na oblečenie a obuv. A ak potrebujete uložiť drobnosti, ako napríklad kľúče, môžete použiť praktickú predné vrecko na zips. Technické dáta:- predné vrecko na zips - 1 hlavné vrecko - zadné vrecko pre 1 raketu - r...

Head TOUR TEAM 3R PRO - Tenisová taška

Tenisová taška Head TOUR TEAM 3R PRO s jednou komorou je vhodná maximálne na dve rakety. Do tašky sa ďalej vojdú loptičky a ďalšie drobnosti.

Head CORE 6R COMBI - Tenisový taška

Tenisová taška Head CORE 6R COMBI je športová taška, v ktorej môžete nosiť až 6 tenisových rakiet a ďalšie príslušenstvo. Veľkosť je vhodná pre rekreačných hráčov.

Head CORE 9R SUPERCOMBI - Tenisový taška

Tenisová taška Head CORE 9R SUPERCOMBI je vhodný až na 9 tenisových rakiet. Do športovej tašky sa vojde aj ďalšie vybavenie. Ideálna veľkosť pre športových rekreačných hráčov.

Head CORE 3R PRO - Tenisový taška

Tenisová taška Head CORE 3R PRO má ideálnu veľkosť na 2 rakety. Okrem hlavnej komory má taška ešte miesto na loptičky a ďalšie drobnosti a dá sa pohodlne nosi´t na ramene.

Head DJOKOVIC 9R SUPERCOMBI - Tenisový taška

Tenisová taška Head DJOKOVIC 9R SUPERCOMBI je ideálna športovou taškou pre väčší počet rakiet. Do tašky sa vojde až 9 tenisových rakiet a ďalšie potrebné vybavenie. Jedná sa o model z rady Novaka Djokoviča, aktuálne svetovej tenisovej jedničky.

Head DJOKOVIC 9R SUPERCOMBI - Tenisový taška

Tenisová taška Head DJOKOVIC 9R SUPERCOMBI je ideálna športovou taškou pre väčší počet rakiet. Do tašky sa vojde až 9 tenisových rakiet a ďalšie potrebné vybavenie. Jedná sa o model z rady Novaka Djokoviča, aktuálne svetovej tenisovej jedničky.

Head TOUR TEAM 6R COMBI - Tenisový taška

Tenisová taška Head TOUR TEAM 6R COMBI je športová taška, v ktorej môžete nosiť až 6 tenisových rakiet a ďalšie príslušenstvo. Veľkosť je vhodná pre rekreačných hráčov.

Head TOUR TEAM 9R SUPERCOMBI - Tenisový taška

Tenisová taška Head CORE 9R COMBI je športová taška, v ktorej môžete nosiť až 9 tenisových rakiet a ďalšie príslušenstvo. Ideálna veľkosť pre športových rekreačných hráčov. Jedná sa o jednu z najpopulárnejších a najobľúbenejších tašiek HEAD.

Taška na rakety Head MXG Monstercombi 12R Black/Silver

Čierno-strieborná tenisová taška na rakety Head MXG Monstercombi 12R Black/Silver až na 12 rakiet obsiahne vaše rakety a všetky ostatné potrebné veci.

Taška na rakety Head Tour Team 12R Monstercombi Black/Silver

Tenisová Taška na rakety Head Tour Team 12R Monstercombi Black/Silver až na 12 rakiet obsiahne nielen rakety, ale i všetky potrebné veci.

Taška na rakety Head Tour Team 12R Monstercombi Navy/Blue

Tenisová Taška na rakety Head Tour Team 12R Monstercombi Navy/Blue až na 12 rakiet obsiahne nielen rakety, ale i všetky ostatné potrebné veci.

Taška na rakety Head Tour Team 12R Monstercombi Red/Navy

Tenisová Taška na rakety Head Tour Team 12R Monstercombi Red/Navy až na 12 rakiet obsiahne nielen rakety, ale i všetky ostatné potrebné veci.

Head Tour Team 9R Supercombi 2018

Nedokážete si predstaviť, koľko veci môžete mať u seba, predtým, ako si obstaráte tenisový bag Head Tour Team 9R Supercombi a jeho priestorové usporiadanie. Do dvoch priestorných priehradok sa pohodlne zmestí až deväť rakiet, zatiaľčo vnútorné sieťované vrecko na zips a vnútorné vrecko ponúka ďalší priestor pre drobnosti, ku ktorým budete mať ľahký prístup. Unikátny dvojsmerný systém popruhov Vám umožňuje nastaviť si, či chcete bag nosiť na chrbte alebo cez ramená, to všetko pre lepšiu flexibil...