Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tempo kondela roma

Nájdených:    10 produktov

Rohová sedačka - Tempo Kondela - Roma (L). Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Sedačka Roma s pútavým dizajnom spraví z Vašej obývacej izby moderný priestor. Je čalúnená ekokožou v kombinácii s látkou Berlin. Jednoduchým pohybom ju rozložíte, čím vznikne plocha na prespanie. Obsahuje aj praktický úložný priestor. Sedačka je univerzálna a tak si ju môžete umiestniť do ľavého alebo pravého rohu miestnosti.

Rohová sedačka - Tempo Kondela - Roma new (L). Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Rohová a univerzálna sedacia súprava je v látke Savana 05 sivá. Je celočalúnená. Ponúka možnosť rozkladu a je s úložným priestorom.

Rohová sedačka - Tempo Kondela - Roma (P). Akcia -24%. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Sedačka Roma s pútavým dizajnom spraví z Vašej obývacej izby moderný priestor. Je čalúnená ekokožou v kombinácii s látkou Berlin. Jednoduchým pohybom ju rozložíte, čím vznikne plocha na prespanie. Obsahuje aj praktický úložný priestor. Sedačka je univerzálna a tak si ju môžete umiestniť do ľavého alebo pravého rohu miestnosti.

Tempo Kondela Rohová sedacia súprava ROMA

Pohodlná rozkladacia rohová sedacia súprava ROMA je vhodná aj do menších obývacích izieb vďaka svojím praktickým rozmerom. Elegantná a moderná sedacia súprava ROMA ponúka dostatočný úložný priestor. Sedačka je vyrobená z bielej ekokože + látka Berlín v hnedom prevedení. Možnosť individuálnych objednávok v 4 far...

Tempo Kondela Rohová sedacia súprava ROMA NEW

Pohodlná univerzálna rozkladacia rohová sedacia súprava ROMA NEW je vhodná aj do menších obývacích izieb vďaka svojím praktickým rozmerom. Rohová sedacia súprava ROMA NEW ponúka dostatočný úložný priestor a pohodlnú plochu na spanie v rozmeroch 130 x 195 cm. Sedačka je vyrobená z kvalitnej sivej látky Savana 05.

TEMPO KONDELA Rohová sedacia súprava, látka hnedá/ekokoža biela, ROMA

Rohová univerzálna (Ľ/P) sedacia súprava ROMA, rozkladacia, s úložným priestorom Materiál: ekokoža /látka Farba: biela/hnedá Rozmery (ŠxHxV): 248x155x86 cm Plocha na spanie (ŠxD): 130x195 cm Výška sedu: 40 cm Hĺbka sedu: 48/68 cm Dodávané v demonte.

TEMPO KONDELA Kovový luster, matná biela/zlatá, ROMA GOLD WA011-W

Dizajnový kovový luster ROMA GOLD WA011-W Materiál: oceľ Farba: matná biela, zlatá Priemer tienidla: 35 cm Dĺžka tienidla: 18 cm Celková dĺžka svietidla (vrátane kábla): 188 cm Kábel je možné skrátiť podľa potreby Žiarovka je dodávaná spolu s lustrom Typ žiarovky (závit): E27 Maximálny príkon žiarovky: 60 W Napätie: 230 V Dodávané v demonte

TEMPO KONDELA Kovový luster, matná čierna/zlatá, ROMA GOLD WA011-B

Dizajnový kovový luster ROMA GOLD WA011-B Materiál: oceľ Farba: matná čierna, zlatá Priemer tienidla: 35 cm Dĺžka tienidla: 18 cm Celková dĺžka svietidla (vrátane kábla): 188 cm Kábel je možné skrátiť podľa potreby Žiarovka je dodávaná spolu s lustrom Typ žiarovky (závit): E27 Maximálny príkon žiarovky: 60 W Napätie: 230 V Dodávané v demonte

TEMPO KONDELA Rohová sedacia súprava, rozklad, úložný priestor, sivá, ROMA NEW

Sedacia súprava ROMA NEW Materiál: látka Savana 05 Prevedenie: sivá Rozmery (ŠxHxV): 248x155x86 cm Plocha na spanie (ŠxH): 130x195 cm Výška x hĺbka sedu: 40x48/68 cm Univerzálna (Ľ/P prevedenie) Celočalúnená Rozkladania Úložný priestor Na sklade ihneď k odberu Možnosť individuálnych objednávok v 9 farebných prevedeniach látky Savana v cene 487 eur s dodacou lehotou 6-8 týždňov Dodávané v demonte

TEMPO KONDELA Sedacia súprava, v tvare U, biela/sivá, TIGER U

Sedacia súprava TIGER U s úložným priestorom, univerzálna, rozkladacia Materiál: ekokoža/látka šenil Roma Farba: biela/sivá Rozmery (ŠxHxV): 308x140/140x85 cm Plocha na spanie (ŠxD): 118x260 cm Výška sedu: 40 cm Hĺbka sedu: 50/77 cm Dodávané v demonte.