Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Telove mleko bupi 500 ml

Nájdených:    7 produktov

BUPI Baby Telové mlieko 500 ml

Detské telové mlieko BUPI Baby Telové mlieko 500 ml:Hledáte tú správnu starostlivosť o detskú pokožku? Potom by ste mali vyskúšať telové mlieko BUPI baby, určené výhradne pre citlivú pokožku vašich ratolestí. Mlieko obsahuje prírodné oleje, ktoré pokožku hydratujú a zvláčňujú. Má príjemnú jemnou vôňou a ľahko sa rozotiera.Hľadáte tú správnu starostlivosť o detskú pokožku? Potom by ste mali vyskúšať telové mlieko BUPI baby, určené výhradne pre citlivú pokožku vašich ratolestí. Mlieko obsahuje...

Bupi BABY Telové mlieko s kamilkou 500 ml

Bupi BABY Telové mlieko 1x500 ml Detské telové mlieko s kamilkou sa rýchlo vstrebáva a pomáha udržiavať detskú pokožku hebkú a hydratovanú.

Naturalis Tělové mléko Kokos 500 ml

Naturalis těl. mléko Kokos 500 ml Zvláčňujúce telové mlieko s obsahom kokosového oleja, podporuje ochranu pokožky pred vysúšaním. Vyvoláva osviežujúci pocit. Slúži na každodenné použitie.

Naturalis Tělové mléko Macadamia 500 ml

Naturalis těl. mléko Macadamia 500 ml Zvláčňujúce telové mlieko s obsahom makadámiového olej. Podporuje ochranu pokožky pred vysúšaním. Vyvoláva osviežujúci pocit. Slúži pre každodenné použitie.

Naturalis Tělové mléko Rakytník 500 ml

Naturalis těl. mléko Rakytník 500 ml Zvláčňujúce telové mlieko s obsahom extraktu rakytníka rešetliakového prispieva k ochrane pokožky pred vysúšaním. Prináša osviežujúci pocit. Slúži na každodenné použitie.

Naturalis Tělové mléko Oliva 500 ml

Naturalis těl. mléko Oliva 500 ml Telové mlieko s olivovým olejom upokojuje a dokonale hydratuje. Zanecháva pokožku hodvábne jemnú a príjemne voňajúcu. Vhodný pre suchú a citlivú pleť. Pravidelným používaním sa účinne zabraňuje procesu starnutia pokožky. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit.

PALMA a.s. Bupi BABY Telové mlieko 1x500 ml 500 ml

Detské telové mlieko s kamilkou je určené pre detskú pokožku.