Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Tauri skrina typ 11

Nájdených:    6 produktov

Skriňa, dvojdverová, vešiaková, typ 11, dub sonoma, KASIOPEA

Skriňa dvojdverová TYP 11, materiál: DTD laminovaná, farebné prevedenie: dub sonoma, rozmery ŠxVxH: 120x190x52 cm. Hrúbka materiálu korpus: 16 mm Dodávané v demonte.

Skriňa sieťovej rozvodne - rám Schneider Electric NSYBRP11PLAG, veľkosť racku (HE) 11 U, 19 palca

19 "výkyvný podvozok 11U pre puzdro PLA H750xW750mm. Séria: Thalassa- - Príslušenstvo / náhradné diely: montážne príslušenstvo - typ výrobku alebo komponentu: 19 "rám - použitie zariadenia: viacúčelové - typ stojana: otočný - miesto montáže: predná strana krytu - množstvo v sade: sada 1 kus. Tento text bol preložený strojovo.

Montážne príslušenstvo Schneider Electric NSYVDM11UP, veľkosť racku (HE) 11 U, 19 palca

19 "otočný rám 11U Spacial. Séria: Spacial - Príslušenstvo / náhradné diely: Montážne príslušenstvo - Typ produktu alebo komponentu: 19 "rám - Použitie zariadenia: elektronické, viacúčelové - Typ stojana: otočné - Miesto montáže: predná časť krytu - Kompatibilná skupina výrobkov: Priestorová skriňa S3D, CRN, Spacial VDM verzia - Konštrukcia zariadenia: 2 zámky, otočný rám 1 19 ", upevňovacie prvky. Tento text bol preložený strojovo.

ArtExt Detská izba AMAZON 2

Detská izba AMAZON 2 sa radí do modernej kolekcie sektorového nábytku, ktorý je na mieru šitý pre detské i študentské izby. Detská izba AMAZON 2 sa vyznačuje pozoruhodným dizajnom, ktorý vytvorí nadčasovú izbu pre každého školáka. Detská izba je zložená z jednotlivých komponentov sektorovej zostavy AMAZON, ktorá ponúka nekonečné množstvo usporiadania nábytku. Detská posteľ AMAZ...

ArtExt Detská izba AMAZON

Detská izba AMAZON sa radí do modernej kolekcie sektorového nábytku, ktorý je na mieru šitý pre detské i študentské izby. Detská izba sa vyznačuje pozoruhodným dizajnom, ktorý vytvorí nadčasovú izbu pre každého školáka. Detská izba Amanzon je zložená z jednotlivých komponentov sektorovej zostavy AMAZON, ktorá ponúka nekonečné množstvo usporiadania nábytku. ...