Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Taro kratke panske pyzamo oskar xxl

Nájdených:    14 produktov

Pánske pyžamo Max modré vesmír modrá XXL

Krátke pánske pyžamo si zamilujete pre jeho nápaditý vzor a pohodlný materiál. Zloženie: 100% bavlna

Pánske pyžamo Taro Jura 2729 Kr/r S-2XL L22 viacfarebné XXL

Pánske letné pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Farebne pruhovaná blúza pyžamá má krátke rukávy. Krátke jednofarebné nohavice majú pohodlné vrecká. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Ivan 2730 Kr/r S-2XL L22 tyrkysová XXL

Pánske letné pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Blúza pyžamá s ozdobnou potlačou má krátke rukávy. Krátke kárované nohavice majú voľný strih. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Igor 2732 Kr/r M-2XL L22 káva XXL

Pánske letné pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Blúza pyžamá má krátke rukávy a na prsiach je ozdobená jemnou potlačou. Krátke kárované nohavice majú pohodlné vrecká. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Roman 001 kr / r 2XL-3XL 'L20 gaštan XXL

Pánske pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Károvaná blúza pyžamá má krátke rukávy a výstrih v tvare písmena "V". Komplet dopĺňajú jednofarebné nohavice. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Evgeni 2738 Kr/r 2XL-3XL L22 džínsovina XXL

Panské pyžamo bez zipsu, ktoré je vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Vzorovaná blúza pyžamá má krátke rukávy, golier, kapsičky a zapína sa gombíkmi. Dlhé nohavice sú jednofarebné. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Wadim 2739 Kr/r M-2XL L22 cappuccino XXL

Panské pyžamo. Blúza pyžamá má krátke rukávy a jej predný diel je ozdobený aplikáciou. Komplet dopĺňajú jednofarebné nohavice s krátkymi nohavicami a vreckami. V páse je guma šnúrka na zaväzovanie. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Maksim 2736 Kr/r M-2XL L22 popolavo šedá XXL

Pánske letné pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Blúza pyžamá má krátke rukávy. Výstrih sa zapína tromi gombíkmi. Krátke vzorované nohavice majú voľný strih. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Bruno 2513 kr / r S-2XL L'21 olivový XXL

Pánske pyžamo ušité z kvalitnej bavlny. Tričko má krátke rukávy. V komplete voľné šortky s vreckami. Zloženie: 100% bavlna

Pánske pyžamo Taro Gracjan 954 Kr / r 2XL-3XL L'21 teal XXL

Pánske pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Vzorovaná blúza pyžamá má krátke rukávy, golier, dve pohodlné vrecká a zapína sa gombíky. Dlhé nohavice sú jednofarebné. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Fedor 2731 Kr/r M-2XL L22 melanžovej šedá XXL

Pánske pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Blúza pyžamá má krátke rukávy. Komplet dopĺňajú kárované nohavice s dlhými nohavicami as gumou v páse. Nohavice sú olemované sťahovacími lemy. Zloženie: blúza - 80% bavlna, 20% polyester, nohavice - 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Roman 001 kr / r 2XL-3XL L'21 grafitová máta XXL

Pánske pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Károvaná blúza pyžamá má krátke jednofarebné rukávy a výstrih v tvare písmena "V". Komplet dopĺňajú krátke nohavice. Zloženie: 100% bavlna.

Pánske pyžamo Taro Bruno 2513 kr / r S-2XL L'21 melanžovej šedá XXL

Pánske pyžamo ušité z kvalitnej bavlny. Tričko má krátke rukávy. V komplete voľné šortky s vreckami. Zloženie: 100% bavlna

Pánske pyžamo Taro Jack 2629 kr / r M-2XL Z'22 tmavo modrá XXL

Pánske pyžamo, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Hladká blúza pyžamá má krátke rukávy a okrúhly výstrih. Komplet dopĺňajú dlhé nohavice s vreckami. Zloženie: 100% bavlna.