Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Taktik hrave poznavanie 1

Nájdených:    12 produktov

Hravé poznávanie 5 - 6

Vedieť všetko sa asi nedá. Dôležité je však pýtať sa! Malým zvedavcom odpovie pracovný zošit Hravé poznávanie. Pracovný zošit zahŕňa úlohy, ktoré sa zameriavajú na všeobecný rozhľad u detí predškolského veku a rôzne oblasti života.

Hravé poznávanie 4 - 5

Čo už viete o svete? Čo sa robí v zime a čo v lete? Že to ešte netušíte? S nami sa to doučíte! Zoznámte deti s kolobehom prírody, naučte ich rozoznávať ročné obdobia a činnosti, ktoré sú pre ne typické, porozprávajte sa s nimi o tom, kto patrí do rodiny, čím chcú byť keď dospejú i to, aké sviatky slávime počas roka.

Hravé POZNÁVANIE 4 - 5 (dopredaj)

Poďte s nami spoznávať svet!Pracovný zošit zahŕňa úlohy, ktoré sa zameriavajú na všeobecný rozhľad u detí predškolského veku.

Hravé POZNÁVANIE 5 - 6 (dopredaj)

Vedieť všetko sa asi nedá. Dôležité je však pýtať sa! Najdôležitejšia otázka v živote dieťaťa je “prečo”?

Hravé poznávanie 2 - Kolektív

Pracovný zošit Hravé poznávanie 2 sa vyznačuje tvorivosťou, obsahovou a typologickou pestrosťou. Je spracovaný inovatívnym prístupom so zameraním na efektívne využívanie hravých prvkov. Z obsahu 1. Môj domov, ja a moja rodina 2. Moja materská škola 3. Jeseň 4. Zber ovocia a zeleniny 5. Ako plynie deň 6. Doprava 7. Tajomný vesmír 7. Tajomný vesmír 8. Mikuláš 9. Vianoce 10. Čarovná zima 11. Ľudské telo- choroba, úraz atď.

Tvorivé aktivity pre deti 1

Našu novinku pre všetky šikovné rúčky nevymení žiadne dieťa za tablet! Publikácia je rozdelená do pracovných sekcií Kreslenie, Poznávanie, Počítanie, Šikovné ruky a Zábavný mix, ktoré ponúkajú spektrum rozmanitých zadaní zameraných na rozvoj základných zručností - jednoduché doplňovačky, vyfarbovačky, dokresľovačky či bludiská na 148 stranách.

Výhodný MAXI balíček s bonusom ZADARMO

Zo škôlkara predškolákom hravo a bez starostí s Výhodným MAXI balíčkom! Obsahuje kompletnú sadu 4 pracovných zošitov Hravé kreslenie, počítanie, rozprávanie a poznávanie spolu s radou pracovných zošitov Hviezdička 1, 2, 3. Teraz ešte výhodnešie!

MEGA balíček s bonusom ZADARMO

Až 9 titulov z obľúbených a úspešných edícií pre vzdelávanie detí v predškolskom veku! MEGA balíček obsahuje kompletnú sadu 4 pracovných zošitov Hravé kreslenie, počítanie, rozprávanie a poznávanie spolu s pracovnými zošitmi Hviezdička 1, 2, 3 a dva diely Tvorivých aktivít pre deti + Darček ZADARMO

Moje zvieratká

Kto sa skrýva v kroví Kam sa ukryla opička* Poznávanie a pomenovávanie zvieratiek * Hravé rozširovanie slovnej zásoby * S piatimi záložkami s prekvapenímPre deti od 1 roka

Moje vozidlá

Čo sa to skrýva za domom Kde je červený traktor* Poznávanie a pomenovávanie prvých dopravných prostriedkov * Hravé rozširovanie slovnej zásoby * S piatimi záložkami s prekvapenímPre deti od 1 roka

LEGO - DUPLO 10915 Moje prvé Nákladiak s abecedou

LEGO® DUPLO® 10915 Moje prvé Nákladiak s abecedou, výrobca LEGO. Prebuďte v deťoch túžbu po stavaní, hraní a poznávaní so súpravou LEGO® DUPLO® Nákladiak s písmenami... Stavajte! Predstavte svojim najmenším abecedu s touto vzdelávacou hračkou s kockami s písmenami. Tento všestranný darček pre deti je inšpiráciou pre tvorivé stavanie, podnetné hranie a učenie sa abecedy, to všetko v jednom nákladiaku plnom tvorivej zábavy! Deti môžu 26 kociek s písmenkami anglickej abecedy vhodných pre batoľatá...

Janod skladacia pyramída preteky 02828

Pyramída s motívom pretekov je fantastická skladačka v pestrých farbách z dielne výrobcu Janod. Je vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Pyramída je vyrobená z ľahkého, ale pevného kartónu a má pestré prevedenie s motívom automobilových pretekov. Spolu tvorí pyramídu 10 kusov okrúhlych dielikov, ktoré sa dajú poukladať na seba alebo do seba od najväčšieho po najmenší, každý má na sebe číslicu od 1 po 10.