Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Taft laky na vlasy

Nájdených:    148 produktov

Taft Glanz vosk na vlasy 75ml

Pre silnú fixáciu vášho účesu je tu tento vosk na vlasy pre mužov. Vďaka svojmu účinku 2v1 tvaruje a zároveň fixuje. Nemusíte už používať rôzne gély, stačí vám tento vosk. Vaše vlasy tak budú chránené pred vysušovaním. Pre vlasy 100% silné už od korienkov. Jednoducho sa aplikuje a zároveň sa aj ľahko vymýva.

Taft Invisible Power lak na vlasy 250ml

Lak na vlasy pre 24h fixáciu bez zlepených vlasov a bez zaťaženia. Pružný a krásny účes, ktorý vydrží dlhú dobu, vďaka technológii Taft Invisible Power.

Taft Shine lak na vlasy 250ml (5)

Žiarivý lesk a trblietavý výsledok - ultra silný lak na vlasyTaft Shine receptúra s Diamond Luminizer pre ešte viac lesku a žiarivé zakončenie účesu!- Až 3 dni fixácia bez zlepených vlasov a bez zvyškov.- Pomáha chrániť vlasy pred vysušovaním bez ich zaťaženia.Receptúra All Weather Proof...

Taft Men Titane gél na vlasy 150ml

Titane Power Gel 6 vytvorí Váš obľúbený účes, ktorý odolá aj vlhkosti - bez zvyškov a pocitu zlepených vlasov. Ľahko sa vymýva. Vegánska receptúra

Taft Casual Chic lak na vlasy 300ml (3)

TAFT Casual Chic dodá vášmu účesu úžasný vzhľad a okamžitý tvar. Extra silne tužiaci lak nezaťažuje vlasy ani ich nezlepuje a poskytne im fixáciu až na 24 hodín. Či už budete vyrážať na párty, do práce či mesta, použitím laku môžete váš účes kedykoľvek vytvarovať. SCHWARZKOPF TAFT Casual Chic bude vaše vlasy hýčkať a poskytne im dokonalý tvar

Taft Maxx Power gél na vlasy 300 ml

Gél na vlasy s dlhotrvajúcim fixačným účinkom na dobu 24 hodín. Spevňuje vlasy, nelepí ich a poskytuje dokonalú fixáciu.

Taft Super Glue gél na vlasy 300 ml

Poskytuje okamžitú a silnú fixáciu, Nelepí vlasy a nezanecháva zvyšky gélu. Vegánske zloženie bez alkoholu.

Taft Men Stand Up Look gél na vlasy 150ml

TAFT Looks Stand Up Look 5 gel na vlasy 150ml Taft Looks Extreme je tvorca tých najkreatívnejších a najodvážnejších experimentov s vlasmi. Okamžitá fixácia, ktorá drží aj v tých najextrémnejších podmienkach.

TAFT Power lak na vlasy Cashmere Touch 250 ml

Silné a pružné spevnenie vlasov, ktoré vydrží po celý deň a pritom nezlepuje vlasy a ľahko sa vyčesáva.

Taft Stylingový sprej na vlasy Magic Volume (Perfect Spray) 150 ml

Stylingový sprej na vlasy Taft Magic Volume pre okamžitý objem s neviditeľným zakončením.

TAFT lak na vlasy Power Invisible mega silná fixácia 250 ml

Lak na vlasy pre 24h fixáciu bez zlepených vlasov a bez zaťaženia. Pružný a krásny účes, ktorý vydrží dlhú dobu, vďaka technológii Taft Invisible Power.

TAFT Power lak na vlasy mega silne tužiaci 250 ml

Dokonalé dokončenie stylingu vlasov, ktoré vydrží po dobu 24 hodín.

Taft Lak na vlasy Volume Mega Strong 5 ( Hair Spray) 250 ml

Lak na vlasy Volume Mega Strong 5 zaistí vášmu účesu vzdušný a živý objem. Poskytne vám až 3 dni fixácia bez zlepených vlasov a bezo zvyškov. Navyše vlasy nezaťažuje, pomáha ich chrániť pred vysušovaním, pred vlhkosťou, vetrom, UV žiarením a znečistením.

Taft Lak na vlasy Shine Ultra Strong 4 ( Hair Spray) 250 ml

Lak na vlasy Shine Ultra Strong 4 ponúka ultra silno tužiaci účinok. Poskytne vášmu účesu žiarivý lesk a trblietavý výsledok vďaka receptúre s Diamond Luminizer. Vďaka tomuto laku docielite až 3 dni fixácia bez zlepených vlasov a bezo zvyškov. Navyše vlasy nezaťažuje, pomáha ich chrániť pred vysušovaním a pomáha ich chrániť pred vlhkosťou, vetrom, UV žiarením a znečistením.

Taft Lak na vlasy Power Cashmere Mega Strong 5 ( Hair Spray) 250 ml

Lak na vlasy Power Cashmere Mega Strong 5 bol špeciálne vyvinutý pre potreby suchých a poškodených vlasov. Taft Power Cashmere receptúra zanechá vlasy hebké na dotyk ako kašmír a ponúka až 3 dni fixácia bez pocitu zlepených vlasov a bezo zvyškov. Pomáha chrániť vaše vlasy pred vysušením bez zaťaženia.

Taft Lak na vlasy Invisible Power Mega Strong 5 ( Hair Spray) 250 ml

Lak na vlasy Invisible Power Mega Strong 5 je mega silný lak na vlasy, ktorý zaistí neviditeľnú fixáciu vášho účesu. Poskytne vám až 3 dni fixácia bez zlepených vlasov a bezo zvyškov. Navyše vlasy nezaťažuje, pomáha ich chrániť pred vysušovaním, pred vlhkosťou, vetrom, UV žiarením a znečistením.

Taft Lak na vlasy Power & Fullness Mega Strong 5 ( Hair Spray) 250 ml

Lak na vlasy Power & Fullness Mega Strong 5 prináša mega silnú fixaxi vášmu účesu. S jeho pomocou vykúzlite viditeľne plnšie účes. Poskytne vám až 3 dni fixácia bez zlepených vlasov a bezo zvyškov. Navyše vlasy nezaťažuje a pomáha ich chrániť pred vysušovaním.

Taft Neviditeľný gél na vlasy s extra silnou fixáciou Power (Invisible Gel) 150 ml

Gél na vlasy s priehľadnou textúrou poskytuje neviditeľnú a extra silnú fixáciu a perfektné stylingové výsledky. Vlasy nezaťažuje, posilňuje ich a pomáha ich chrániť pred vysušovaním.

Taft Extra silne tužiaci lak na vlasy Casual Chic ( Light weight Hair spray) 250 ml

Nezaťažujúce lak na vlasy Casual Chic pre účesy bez námahy. Jemný lak na vlasy pre mobilné, nezaťažujúce fixáciu, ktorá vydrží až 24 hodín.

Fa Men Sport + Taft gél na vlasy darčeková sada

Fa Sport sprchový gél 250ml   Taft Gél na vlasy 150ml   Fa Men sport roll on 50ml

Schwarzkopf Taft Keratin 250 ml lak na vlasy pre ženy

Schwarzkopf Taft Keratin Lak na vlasy pre ženy 250 ml

Taft Styling ový balzam pre kučeravé a vlnité vlasy Curl ( Styling Balm) 150 ml

Styling ový balzam na vlasy Curl pre dlhotrvajúci a definované pružné kučery s fixáciou až na 24 hodín. Jeho nelepivé zloženie nezaťažuje vlasy, má účinok proti krepovateniu a pomáha chrániť vlasy pred vysušením.

Schwarzkopf Taft Invisible Power 250 ml lak na vlasy pre ženy

Schwarzkopf Taft Invisible Power Lak na vlasy pre ženy 250 ml

Schwarzkopf Taft Perfect Flex 250 ml lak na vlasy pre ženy

Schwarzkopf Taft Perfect Flex Lak na vlasy pre ženy 250 ml

Schwarzkopf Taft Power Active 150 ml gél na vlasy pre mužov

Schwarzkopf Taft Power Active Gél na vlasy pre mužov 150 ml

Schwarzkopf Taft Perfect Flex 200 ml penové tužidlo na vlasy pre ženy

Schwarzkopf Taft Perfect Flex Tužidlo na vlasy pre ženy 200 ml