Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

T led spojka led rgb pasku 230v s kablom

Nájdených:    4 produkty

T-LED Spojka LED RGB pásku 230V s káblom 08302

Spojka s káblom je určená pre LED RGB pásik 230V. Celková dĺžka spojky je 25cm. Pre vonkajšie použitie je nutné spoj medzi pásikom a spojkou utesniť kvalitným silikónom alebo lepidlom. Pozor! Je nutné vybrať správnu spojku pre správny opasok. Farebné značenie sa nemusí zhodovať s farebným značením LED RGB pásikov na 230V. V prípade nejasností so zapojením nás neváhajte kontaktovať.

T-LED Spojka LED pásku 230V s káblom 07622

Spojka s káblom je určená pre LED pásik 230V. Celková dĺžka spojky je 17,5 cm. Pre vonkajšie použitie je nutné spoj medzi pásikom a spojkou utesniť kvalitným silikónom alebo lepidlom.

T-LED Spojka s káblom RGB NEON 083056

Spojka pre LED pásik RGB NEON na 230V. Spojka slúži na spojenie dvoch pásikov LED NEON RGB. Súčasťou sú aj 2 tŕne, ktoré sa nastrčí do pásku LED NEON RGB a na ne sa spojka nasadí. Celková dĺžka spojky je 25 cm. Pri vonkajšom použití je nutné spoj LED pásku a spojku utesniť napríklad kvalitným silikónom alebo lepidlom. Pri výbere dajte pozor na voľbu správnej spojky pre Vami vybraný ľad pások.

T-LED RGB LED pásik 10W/m 230V s krytím IP67 08301

LED pásiky 230V sú vhodné pre použitie ako vonku, tak vnútri. Pásik je možné deliť len po celých metroch a sú v originálnych kotúčoch po 50 metroch, jedným káblom je možné zapojiť až 50m pásku. Ani pri zapojení 50m pásku nedochádza k úbytku svietivosti. LED pásik je vhodné použiť, vďaka jeho malým rozmerom, nízkej spotrebe a jednoduchej montáži. Sú oproti klasickým svietidlám veľmi úsporné. Nezahrievajú sa na vysokú teplotu, preto nehrozí požiar. Ihneď po zapnutí svieti na plný výkon....