Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Switch controller

Nájdených:    89 produktov

PowerA Enhanced Wireless Controller - Pikachu Joy for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný bezdrôtový ovládač PowerA Enhanced Wireless Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pikachu Joy, ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu čísla hráča,... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Pokemon Scorbunny for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller, ktorý obsahuje Scorbunny od Pokémon Sword a Pokémon Shield, pohybové ovládače a dve mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Pokemon Sobble for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller s motívom Sobble od Pokémon Sword a Pokémon Shield, pohybovými ovládačmi a dvoma mapovateľnými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel a... .

PowerA Enhanced Wireless Controller for Nintendo Switch, black/red

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller s matným čiernym dizajnom a červenými akcentmi. Bezdrôtová technológia Bluetooth. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy pre napájanie, mapovanie tlačidiel, číslo hráča a upozornenie na... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Mario Punch for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA Enhanced v nebeskej modrej farbe s dizajnom Mario Punch, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé herné... .

Gamepad Hori Wired Controller Horipad pro Nintendo Switch červený...

ovládač pre Nintendo Switch • oficiálne licencovaný • Turbo funkcie • odnímateľný adaptér D-pad • analógové tyčinky • spínacie ramenné gombíky • káblové pripojenie (USB

Gamepad Hori Wired Controller Horipad pro Nintendo Switch modrý...

ovládač pre Nintendo Switch • oficiálne licencovaný • Turbo funkcie • odnímateľný adaptér D-pad • analógové tyčinky • spínacie ramenné gombíky • káblové pripojenie (USB

Gamepad Hori Wired Controller Horipad pro Nintendo Switch modrý...

ovládač pre Nintendo Switch • oficiálne licencovaný • Turbo funkcie • odnímateľný adaptér D-pad • analógové tyčinky • spínacie ramenné gombíky • káblové pripojenie (USB

PowerA Wired Controller - Mario Odyssey Cappy for Nintendo Switch

Preskúmajte nové kráľovstvá po boku svojho verného pomocníka s ovládačom „Super Mario Odyssey: Cappy“ pre Nintendo Switch! Tento ovládač v tradičnom štýle má oficiálnu licenciu od spoločnosti Nintendo. Má jedinečný dizajn a povrchovú úpravu s mäkkým povrchom, ako aj 3 metrový odnímateľný kábel USB pre rýchlu odozvu a dostatok priestoru. Špeciálny... .

PowerA Wired Controller - GameCube Style for Nintendo Switch, black

Ovládače štýlu GameCube sa všeobecne považujú za preferovaný spôsob hrania hry Super Smash Bros. Ultimate. Zahájte presné útoky pomocou osemhranných brán, veľkéhoh tlačidla A a nostalgickej pamäte na tomto oficiálne licencovanom káblovom ovládači pre Nintendo Switch od spoločnosti PowerA. Preferovaný gamepad pre Super Smash Bros Ultimate. Klasický dizajn GameCube plus väčší D-pad... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Black Frost for Nintendo Switch

Tento oficiálne licencovaný ovládač Power A pre Nintendo Switch, ktorý je založený na nostalgickej zábavnej sérii N64, sa vyznačuje priehľadným dizajnom, 3,5 mm zvukovým konektorom, mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami, štandardným ergonomickým rozložením a odnímateľným troj metrovým káblom USB so suchým zipsom pre ľahké skladovanie. LED diódy na identifikáciu čísla hráča, mapovania... .

PowerA Wireless Controller - GameCube Style for Nintendo Switch, gray

Ovládače štýlu GameCube sa všeobecne považujú za preferovaný spôsob hrania hry Super Smash Bros. Ultimate. Zahájte presné útoky pomocou osemhranných brán, veľkéhoh tlačidla A a nostalgickej pamäte na tomto oficiálne licencovanom bezdrôtovom ovládači pre Nintendo Switch od spoločnosti PowerA. Preferovaný gamepad pre Super Smash Bros Ultimate. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Klasický dizajn GameCube... .

PowerA Wireless Controller - GameCube Style for Nintendo Switch, purple

Ovládače štýlu GameCube sa všeobecne považujú za preferovaný spôsob hrania hry Super Smash Bros. Ultimate. Zahájte presné útoky pomocou osemhranných brán, veľkéhoh tlačidla A a nostalgickej pamäte na tomto oficiálne licencovanom bezdrôtovom ovládači pre Nintendo Switch od spoločnosti PowerA. Preferovaný gamepad pre Super Smash Bros Ultimate. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Klasický dizajn GameCube... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Golden M for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA Enhanced v tmavo oranžovej farbe s dizajnom Golden M, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel a dizajnom Golden M. Ovládač obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Gold Rider for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým radičom PowerA Enhanced s dizajnom Legend of Zelda Gold Rider, ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Link Gold for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým radičom PowerA Enhanced s dizajnom Legend of Zelda Link Gold, pohybovými ovládacími prvkami a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Midnight Ride for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Series s ohromujúcim dizajnom Legend of Zelda, ovládacími prvkami pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu Pop Art for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný drôtový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, obsahuje Poké Balls a Pikachu design v štýle Pop Art, 3,5 mm zvukový konektor a dve mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Timmy & Tommy NOOK for Nintendo Switch

Preskúmajte svoj útek z Pustého ostrova v hre Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced s Timmy & Tommy NOOK dizajnom, pohybovými ovládačmi a mapovateľnými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením... .

PDP Afterglow Wireless Deluxe Controller for Nintendo Switch 500-137-EU

Zbavte sa káblov a prejdite na bezdrôtové pripojenie s bezdrôtovým ovládačom Afterglow Wireless Deluxe pre Nintendo Switch! Vyberte si svoju obľúbenú farbu s možnosťami osvetlenia Prismatic LED a rozžiarte svoj herný zážitok. Spojte ľahkosť bezdrôtového ovládača s úplným farebným rozsahom nášho prisvetľovacieho LED osvetlenia Afterglow pre dokonalý ovládač Switch Pro! Hráči... .

NINTENDO - SWITCH Splatoon 2

Je na čase přemalovatInklingové jsou zpátky! Tradiční bitvy 4 na 4 ze hry Splatoon se vrací v plnohodnotném pokračování originálního průlomového hitu společně s novými úrovněmi, módními trendy a arzenálem jako je kupříkladu dvojice samopalů Splat Dualies. Hráči mohou bojovat na televizi nebo za pochodu. Ať navíc použijí Nintendo Switch Pro Controller prodávaný samostatně či Joy-Cony, vždy mohou mířit za pomoci gyroskopu. Splatoon 2 podporuje lokální i online multiplayer. Hra bude taktéž podporo...

PowerA Enhanced Wireless Controller - Animal Crossing: K.K. Slider for Nintendo Switch

Preskúmajte svoj opustený ostrov v hre Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller, posuvným dizajnom, pohybovým ovládačom a mapovateľnými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel a K.K. Posuvný dizajnom. LED... .

HORI Wireless Horipad rechargable Controller for Nintendo Switch (Pikachu Black Gold edition) NSP1640

Nebuďte už viac pútaní káblami a jednorazovými batériami! Hori predstavuje Nintendo Switch Wireless HORIPAD. Vstavaná nabíjateľná lithium-iónová batéria a Bluetooth bezdrôtovou technológiou vám zaručí voľnosť s 10 metrovým dosahom a až 15 hodinovou životnosťou batérie. Ľahký ale zato pevný, svižný a rýchlo reagujúci Wireless HORIPAD je vybavený s akcelerometrom a gyroskopom... .

PDP Faceoff Deluxe + Audio Wired Controller for Nintendo Switch, camo blue 500-134-EU-CM02

Pripojte svoj headset k prvému ovládaču pre Nintendo Switch so zabudovaným zvukom. 3,5 mm audio konektor v káblovom ovládači Faceoff Deluxe + Audio podporuje herné zvuky pre všetky hry a USB chat pre kompatibilné tituly. Zvuk môžete nastavovať aj za chodu pomocou D-padu na ovládači. Pripojte ovládač a náhlavnú súpravu... .

PDP Faceoff Deluxe + Audio Wired Controller for Nintendo Switch, camo purple 500-134-EU-CM05

Pripojte svoj headset k prvému ovládaču pre Nintendo Switch so zabudovaným zvukom. 3,5 mm audio konektor v káblovom ovládači Faceoff Deluxe + Audio podporuje herné zvuky pre všetky hry a USB chat pre kompatibilné tituly. Zvuk môžete nastavovať aj za chodu pomocou D-padu na ovládači. Pripojte ovládač a náhlavnú súpravu... .

PDP Faceoff Deluxe + Audio Wired Controller for Nintendo Switch, camo red 500-134-EU-CM04

Pripojte svoj headset k prvému ovládaču pre Nintendo Switch so zabudovaným zvukom. 3,5 mm audio konektor v káblovom ovládači Faceoff Deluxe + Audio podporuje herné zvuky pre všetky hry a USB chat pre kompatibilné tituly. Zvuk môžete nastavovať aj za chodu pomocou D-padu na ovládači. Pripojte ovládač a náhlavnú súpravu... .

Konzola Nintendo Switch Animal Crossing Bundle

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Hru Animal Crossing Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Neon Red/Neon Blue Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne titul...

Konzola Nintendo Switch with Grey Joy-Con

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Joy-Con grip Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne tituly, ktoré budú pre platform...

Konzola Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Ochranné puzdro Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Joy-Con grip Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne tituly, ktoré ...

Konzola Nintendo Switch with Neon Red&Blue Joy-Con

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Neon Red/Neon Blue Joy-Con grip Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne tituly, ktor...

REBELLION - SWITCH Zombie Army Trilogy

V pozvolna dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu – armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu! Postavte se nelítostným hordám děsivých nepřátel, od zmrtvýchvstalých vojáků přes obrněné kostlivce a ohnivé démony až po elitní protivníky třímající motorovou pilu. Jedině pokud si dokážete proklestit cestu konce neberoucími legiemi nemrtvých, budete moct stanout tváří v tvář samotnému ďábelskému diktátorovi!V Zombie...

Switch Ubiquiti UniFi 8 150W (US-8-150W...

switch • 8× RJ-45 • 2× SFP • prepínacia kapacita 20 Gbps • priepustnosť 10 Gbps • PoE • výkon až 150 W • podpora softvéru UniFi Controller • rozmery 235 × 204 × 43 mm • hmotnosť 1,7 k

Switch Ubiquiti UniFi 8 150W (US-8-150W...

switch • 8× RJ-45 • 2× SFP • prepínacia kapacita 20 Gbps • priepustnosť 10 Gbps • PoE • výkon až 150 W • podpora softvéru UniFi Controller • rozmery 235 × 204 × 43 mm • hmotnosť 1,7 k

Switch Ubiquiti UniFi 8 60W (US-8-60W...

switch • 8× RJ-45 • prepínacia kapacita 16 Gbps • priepustnosť 8 Gbps • 4 × PoE+ • výkon až 60 W • podpora softvéru UniFi Controller • rozmery 30,7 × 148 × 99,5 mm • hmotnosť 0,432 kg

Switch Ubiquiti UniFi 8 60W (US-8-60W...

switch • 8× RJ-45 • prepínacia kapacita 16 Gbps • priepustnosť 8 Gbps • 4 × PoE+ • výkon až 60 W • podpora softvéru UniFi Controller • rozmery 30,7 × 148 × 99,5 mm • hmotnosť 0,432 kg

NINTENDO - SWITCH Mario Kart 8 Deluxe

NINTENDO - SWITCH Mario Kart 8 Deluxe, Závodná hra na konzolu Nintendo Switch Definitivní verze těch nejzábavnějších závodů všech dob Závodění s kamarády ještě nikdy nebylo snazší. Díky možnostem konzole Nintendo Switch lze závodit kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv jednoduchým odpojením ovladačů Joy-Con a hraní v tabletop módu na zabudované obrazovce konzole. Zapojením konzole Nintendo Switch do její dokovací stanice umožní soupeřit v rámci TV módu až čtyřem hráčům. No a co takhle otestovat ...

Konzola Nintendo Switch with Neon Red&Blue Joy-Con + Ring Fit Adventure

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Ring Fit Adventure Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Neon Red/Neon Blue Joy-Con grip Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exk...

NINTENDO - SWITCH Ultra Street Fighter 2 The Final Challenger

Prožijte znovu dny staré slávy kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv!Ultra Street Fighter II: The Final Challengers vrací hráče zpět tam, kde vše začalo. Díky novým ovládacím možnostem, herním módům, online hraní a Lite ovládání pro nováčky, bude možné prožít se Street Fighter zcela nový zážitek. Zatímco je Nintendo Switch v dokovací stanici, snadno odepněte oba Joy-Con ovladače z konzole a rovnou si s přáteli můžete zabojovat přímo z pohodlí obývacího pokoje, nebo odložit vaše rozdíly a spojit své s...

PDP Afterglow Deluxe + Audio Wired Controllerr for Nintendo Switch 500-132-EU

Vyberte si svoju žiaru s káblovým ovládačom Afterglow Deluxe + Audio pre Nintendo Switch. Vychutnajte si svetelnú šou, ktorú váš Pro Controller bude môcť vytvoriť so stmievateľným prizmatickým LED osvetlením s plným farebným rozsahom! Hráči môžu prechádzať dúhou, nastaviť si obľúbenú farbu alebo úplne vypnúť svetlá. Nakuknite do číreho polykarbonátového krytu,... .

NINTENDO - amiibo Smash Dragon Quest Hero

Získejte parádní herní bonusy s příslušenstvím amiibo! - Jedna amiibo figurka může fungovat napříč hned několika tituly!Co přesně amiibo umí? Přidává postavu do hry Můžete získat bonusy nebo speciální předměty Dovoluje upravovat vzhled postavy i navyšovat její úroveň Odemyká nová dobrodružství Stačí pouze položit amiibo figurku na páčku pravého ovladače Joy-Con, nebo na dotykový bod ovladače Nintendo Switch Pro Controller.Kompatibilitu figurek amiibo si můžete prohlédnout zde....