Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Svietidlo s dynamom na klicko

Nájdených:    6 produktov

Svietidlo s dynamom a s LED (klik-klak)

Krúťte 1 minútu kľukou dynama a vyrobíte si 4-5 minút svetla. S troma bielymi supersvetlými LED. vrátane akumulátora a šnúrky na nosenie.

Solárne rádio s dynamom a svetlom POWERplus LYNX

Solárne rádio s dynamom a LED svetlom POWERplus LYNXUž nekupujte batérie. Teraz môžete počúvať hudbu či aktuálne správy vždy a všade. Samonabíjacie rádio Lynx je určené pre tých ktorí trávia dlhé chvíle v prírode. Užite si slobodu hudby a informácií kdekoľvek a kedykoľvek. So solárnym rádiom PowerPlus® Lynx vás už žiadne vybité batérie nezaskočia.

Solárne LED svetlo a powerbank 4400mAh Goal Zero Torch 250 s dynamom

Solárne LED svietidlo a powerbank 4400mAh Goal Zero Torch 250 s dynamomNajspoľahlivejšie núdzové LED svietidlo pre každú situáciu. Vstavaný USB nabíjací kábel, solárny panel a ručná kľuka vá...

Dynamo LED baterka a rádio POWERplus Wolf

Dynamo LED baterka a rádio POWERplus Wolf s USB nabíjanímDynamo LED svietidlo s FM rádiom. Kompaktný model kombinácie LED baterky a rádia sa výborne hodí pre outdoorové aktivity. Wolf môže byť nabíjaný dynamom alebo pomocou USB kábla.

Multifunkčný lampáš a rádio 5v1 POWERplus Falcon

POWERplus Falcon - multifunkčný lampáš a rádioPOWERplus Falcon je multifunkčné zariadenie 5 v 1. Svietidlo Falcon, môže byť dobíjané dynamom, slnečnou energiou a USB káblom.Užite si voľnosť s mobilným zdrojom energie.

Solárna dynamo vodotesná baterka POWERplus Barracuda

Solárna dynamo vodotesná baterka BarracudaUžite si voľnosť mobilného svetla všade kam sa pohnete. PowerPlus® Barracuda kombinuje dva typy obnoviteľných zdrojov energie, dynamo a solár.