Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sveter damsky pred zeny

Nájdených:    184 produktov

Béžový dámsky sveter

Béžový dámsky sveter LOVISA vo voľnom strihu je zárukou prijemného nosenie a štýlového vzhľadu. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)

Dámsky predĺžený sveter

Dámsky predĺžený sveter LOVISA vo voľnom strihu je zárukou prijemného nosenie a štýlového vzhľadu. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)

Ružový dámsky sveter

Ružový dámsky sveter. Rukávy a spodná časť sú zakončené lemom. Model voľnejší a trochu dlhší strih. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Štýlový dámsky sveter

Štýlový dámsky sveter. Vyrobený z kvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Výstrih, rukávy a spodná časť sú zakončené lemom. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Béžový dámsky sveter

Očarujúci dámsky sveter v módnom dizajne, ktorý uspokojí aj náročnejšie dámy. Vypasovaný strih a prijemný materiál zaručia dokonalý vzhľad. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)

Dámsky béžový sveter

Dámsky béžový sveter GIOVANI. Vyrobený z kvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Výstrih, rukávy a spodná časť sú zakončené lemom. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Čierny dámsky sveter

Čierny dámsky sveter HEARTBEAT je vyrobený z príjemného a hrejivého materiálu. Jedinečný vzhľad a pekná dekorácia, s ktorou upútate svoje okolie. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Dámsky camelový sveter

Dámsky camelový sveter FELICCIA BASIC. Je vyrobený z príjemnej látky doplnený jemným výstrihom v tvare V. Nebojte sa a ukážte svoje prednosti s priliehavým strihom, ktorý vám dodá na sebavedomí. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Dámsky čierny sveter

Elegantný dámsky čierny sveter TREY je vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu so zaistením dokonalého vzhľadu. Model ma originálne upravený výstrih, ktorý vyzdvihne každý outfit. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Úžasný dámsky sveter

Úžasný dámsky sveter TREY je vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu so zaistením dokonalého vzhľadu. Model ma originálne upravený výstrih, ktorý vyzdvihne každý outfit. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Modrý dámsky sveter

Modrý dámsky sveter. Vyrobený z kvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Ružový dámsky sveter

Ružový dámsky sveter. Vyrobený z kvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Dámsky trendový sveter

Pekný dámsky sveter vo farbe camel. Vyrobený z kvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Béžový dámsky sveter

Béžový dámsky sveter. Vyrobený s vysokokvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. Dostupné vo viacerých farbách. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Zelený dámsky sveter

Zelený dámsky sveter. Vyrobený s vysokokvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. Dostupné vo viacerých farbách. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Dámsky čierny sveter

Dámsky čierny sveter. Vyrobený s vysokokvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. Dostupné vo viacerých farbách. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Biely dámsky sveter

Biely dámsky sveter. Vyrobený s vysokokvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. Dostupné vo viacerých farbách. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Jedinečný dámsky sveter

Dámsky sveter v peknej hnedej farbe. Vyrobený s vysokokvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. Dostupné vo viacerých farbách. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Ružový dámsky sveter

Spestrite svoje každodenné outfity len jedným kúskom, ktorý dokáže divy. Sveter je vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu na dotyk. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele doplní aj elegantný outfit. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Trendový dámsky sveter

Spestrite svoje každodenné outfity len jedným kúskom, ktorý dokáže divy. Sveter je vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu na dotyk. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele doplní aj elegantný outfit. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Tmavomodrý dámsky sveter

Jedinečný tmavomodrý rolák. Jemný rolák vyrobený z rebrovanej látky príjemnej na dotyk. Dizajn je ozvláštnený ozdobnými gombíkmi pri výstrihu. Vytvoríte s ním každodenný look aj do náročnejších okolností. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Moderný čierny dámsky sveter

Dokonalý dámsky sveter LORRY doplnený o zaujímavú väzbu, s ktorým dokážete vytvárať mnoho outfitou. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Moderný dámsky červený sveter

Moderný dámsky červený sveter HOLI ušitý z príjemnej látky, na chrbte prestrihnutý a doplnený zlatou retiazkou, ktorá mu dodáva šarm. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Klasický dámsky rolákový sveter

Klasický dámsky rolákový sveter DREAM BASIC je vyrobený z rebrovanej látky príjemnej na dotyk. Ľahko kombinovateľný kúsok, ktorý doplní a zároveň zvýrazní celkový vzhľad vášho oblečenia. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Žltý dámsky rolákový sveter

Žltý dámsky rolákový sveter. Jemne rozšírené rukávy a vyhrnutý rolák. Veľmi príjemný na dotyk. Neobmedzuje vás v pohybe. Zaujímavá väzba, ktorá nepochybne pritiahne pohľad a spestrí mnohé štýly. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Pohodlný dámsky svetlosivý sveter

Pohodlný dámsky svetlosivý sveter. Jemne rozšírené rukávy a vyhrnutý rolák. Veľmi príjemný na dotyk. Neobmedzuje vás v pohybe. Zaujímavá väzba, ktorá nepochybne pritiahne pohľad a spestrí mnohé štýly. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Dámsky zelený rolákový sveter

Dámsky zelený rolákový sveter. Jemne rozšírené rukávy a vyhrnutý rolák. Veľmi príjemný na dotyk. Neobmedzuje vás v pohybe. Zaujímavá väzba, ktorá nepochybne pritiahne pohľad a spestrí mnohé štýly. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Ružový dámsky rolákový sveter

Krásny ružový dámsky sveter. Jemne rozšírené rukávy a vyhrnutý rolák. Veľmi príjemný na dotyk. Neobmedzuje vás v pohybe. Zaujímavá väzba, ktorá nepochybne pritiahne pohľad a spestrí mnohé štýly. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Ružový dámsky sveter LAUNO

Tento krásny dámsky sveter môžete smelo zaradiť do šatníka. Ponúka skvelé osvieženie, hravosť a pozitívnu energiu. Je vyrobený z príjemnej tkaniny mimoriadne príjemnej na dotyk. Kratší praktický strih so zapínaním na gombíky. Nestarnúca pohodlná klasika. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)

Úžasný žltý dámsky sveter

Úžasný žltý dámsky sveter. Vyrobený s vysokokvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. Dostupné vo viacerých farbách. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Krásny červený dámsky sveter

Spestrite svoje každodenné outfity len jedným kúskom, ktorý dokáže divy. Sveter je vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu na dotyk. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele doplní aj elegantný outfit. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Svetlo sivý dámsky sveter

Rozšírte si svoje obzory a doprajte si tento skvelý kúsok, ktorý vám poskytne pohodlie. Je vyrobený z prijemného a hrejivého materiálu. Opasok nie je súčasťou. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Dámsky svetlo sivý hrejivý sveter

Dámsky svetlo sivý hrejivý sveter TONNY. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Úžasný dámsky sveter červenej farby

Úžasný dámsky sveter LOVISA vo voľnom strihu je zárukou prijemného nosenie a štýlového vzhľadu. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)

Dámsky sveter v ružovom prevedení

Očarujúci dámsky sveter v módnom dizajne, ktorý uspokojí aj náročnejšie dámy. Vypasovaný strih a prijemný materiál zaručia dokonalý vzhľad. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom

Pekný svetlo sivý dámsky sveter

Pekný svetlo sivý dámsky sveter DELZA je vyrobený z príjemnej látky s výstrihom do tvaru V doplnený pôvabnými detailmi. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Výrazný dámsky sveter červenej farby

Výrazný dámsky sveter FELICCIA BASIC červenej farby. Je vyrobený z príjemnej látky doplnený jemným výstrihom v tvare V. Nebojte sa a ukážte svoje prednosti s priliehavým strihom, ktorý vám dodá na sebavedomí. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Praktický dámsky sveter so zapínaním

Praktický dámsky sveter so zapínaním. Vyrobený z kvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Dámsky sveter v módnom prevedení

Dámsky sveter v módnom prevedení. Vyrobený z kvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Dámsky sveter v tmavosivom prevedení

Pekný dámsky sveter. Je vyrobený s vysokokvalitného materiálu so zaujímavou väzbou. Budete sa v ňom cítiť maximálne pohodlne. Rukávy a spodná časť svetra majú jemné lemy. Skvele sa hodí aj k elegantným kombináciám. Dostupné vo viacerých farbách. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať sveter, ktorý máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!