Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Suprava na fondue recepty

Nájdených:    4 produkty

Tescoma DELÍCIA pečiatka na sušienky 6 zvieratiek

Pečiatka na sušienky s motívmi zvieratiek. Vynikajúci pre ľahkú prípravu dekorovaných domácich sušienok. Súprava obsahuje pečiatka, 6 originálnych ľahko vymeniteľných dekorov a guľaté vykrajovátko. Dekory sú uložené v zásobníku pečiatky. Vyrobené z prvotriedneho odolného plastu a silikónu, vhodné do umývačky. Recepty vo vnútri balenia. 3 roky záruka.

Tescoma DELÍCIA pečiatka na sušienky 6 vianočných motívov

Pečiatka na sušienky s vianočným motívom. Vynikajúci pre ľahkú prípravu dekorovaných domácich sušienok. Súprava obsahuje pečiatka, 6 originálnych ľahko vymeniteľných dekorov a guľaté vykrajovač. Dekory sú uložené v zásobníku pečiatky. Vyrobené z prvotriedneho odolného plastu a silikónu, vhodné do umývačky. Recepty vo vnútri balenia. 3 roky záruka.

GP 1010 SADA PRÍSLUŠENSTVA K SP 8010 CATLER

Náhradná varná súprava z kvalitného skla Duran Schott na ohrev hotových jedál a prípravu pokrmov vo vodnom kúpeli - chutney, čokoládové fondue, kaše, krémy, polievky, jogurt. Kompatibilné s kanvicou Catler SP 8010 alebo ako doplnok ku kanvici Catler BM 8030.

Albi Minisada Laboratórium v ​​kuchyni

Zmenšená verzia populárnej súpravy Laboratórium v kuchyni. Súprava s kuchynským náčiním a návodom na prípravu vynikajúcich pochúťok je určená malým kuchárom, ktorí si z kuchyne urobia naozajstné laboratórium. Formou hry dokážu pripraviť najrôznejšie vynikajúce recepty. Pri vykonávaní kuchárskych experimentov porozumie chemickým a fyzikálnym procesom zodpovedným za reakcie, ku ktorým v kuchyni dochádza. Rozmer balenia: 15 × 21 × 5,5 cm Vhodné pre deti od 8 rokov. Určené pre 1 a viac hráčov....