Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Styri dohody modlitby don miguel ruiz

Nájdených:    3 produkty

Čtyři dohody – modlitby - Janet, Miguel Ruiz Don, Millsová

V legendární knize Čtyři dohody don Miguel Ruiz ovlivnil život pěti milionů čtenářů svými čtyřmi principy transformace života. Nyní do rukou s srdcí svých čtenářů vkládá své nejoblíbenější modlitby a meditace. Don Miguel začíná každou svou lekci modlitbou nebo řízenou meditací, aby probudil a inspiroval lidskou mysl k přijetí vysvětlovaných duchovních principů. Čtenáři mohou tuto knížku jednoduše použít jako zdroj inspirace, kdykoli budou potřebovat v životě povzbuzení. Modlitby zahrnují všechn...

Čtyři dohody. Modlitby

V legendární knize Čtyři dohody don Miguel Ruiz ovlivnil život pěti milionů čtenářů svými čtyřmi principy transformace života. Nyní do rukou s srdcí svých čtenářů vkládá své nejoblíběnejší modlitby a meditace.

Štyri dohody. Praktický sprievodca k osobnej slobode - 3 CD (audiokniha)

V Štyroch dohodách odhaľuje Don Miguel Ruiz zdroj obmedzujúcich názorov, ktoré nás pripravujú o radosť zo života a vedú k zbytočnému utrpeniu. Štyri dohody, založené na starej toltéckej múdrosti, ponúkajú silný kód chovania, ktorý dokáže rýchle premeniť náš život na nové prežívanie slobody a skutočného šťastia a lásky.