Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Strieborne nausnice star

Nájdených:    8 produktov

Pozlátené strieborné puzetové náušnice STAR

Náušnice vyrobené zo striebra Ag 925/1000 . Náušnice sú označené puncom rýdzosti . Šperky od nás navyše obdržíte v darčekovej krabičke .

OLIVIE Strieborné náušnice STAR 2121 Ag 925; ≤0,55 g.

STRIEBORNÉ PUZETOVÉ NÁUŠNICE  Tento typ náušníc patrí medzi najobľúbenejšie. Strieborné kôstky sú skvelým darčekom pre priateľku k Vianocam ale...

OLIVIE Strieborné náušnice STAR 1958 Ag 925; ≤1,4 g.

STRIEBORNÉ PUZETOVÉ NÁUŠNICE  Tento typ náušníc patrí medzi najobľúbenejšie. Strieborné kôstky sú skvelým darčekom pre priateľku k Vianocam ale...

Strieborné kruhové huggers náušnice STAR

Náušnice vyrobené zo striebra Ag 925/1000 s čírymi zirkónmi v tvare hviezdy Náušnice sú označené puncom rýdzosti . Šperky od nás navyše obdržíte v darčekovej krabičke .

Strieborné puzetové srdečné náušnice POLAR STAR s čírym zirkónom

Náušnice zo striebra rýdzosti 925/1000 s čírymi zirkónmi. Kvalitné prevedenie s povrchovou úpravou rhodiovaním , ktorá chráni šperk pred černením . Jemný a elegantný šperk, ktorý od nás navyše obdržíte v darčekovej krabičke.

Strieborné puzetové srdečné náušnice POLAR STAR s čírym zirkónom - pozlátené

Náušnice zo striebra rýdzosti 925/1000 Kvalitné prevedenie s povrchovou úpravou pozlátením , ktorá chráni dáva šperku dokonalú zlatú farbu a odolnosť. . Jemný a elegantný šperk, ktorý od nás navyše obdržíte v darčekovej krabičke.

Iced Out Sterling 925 Silver Earrings - STAR 12mm - Uni / strieborná

Sterling 925 Silver Earrings - STAR 12mm Strieborné náušnice vysokej kvality. Veľkosť 12 mm.