Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Stresni nosic thule wingbar edge 9596

Nájdených:    10 produktov

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9596

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9596 je určený pre autá s fixnými bodmi a integrovanými pozdĺžnikmi. Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonale kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievanie nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9596 + Kit

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9596 je určený pre autá s fixnými bodmi a integrovanými pozdĺžnikmi. Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonale kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievania nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9596 čierny

Strešný nosič (92,5 cm, 102,5 cm) pre autá s pozdĺžnikmi. Skutočne tichý, s nízkym odporom vzduchu minimalizuje spotrebu paliva.

Strešný nosič Thule WingBar Edge 9596 čierny + Kit

Strešný nosič (92,5 cm, 102,5 cm) pre autá s pozdĺžnikmi. Skutočne tichý, s nízkym odporom vzduchu minimalizuje spotrebu paliva.

Strešný nosič wingbar edge pro Audi Q7 5-dr SUV s integrovanými strešnými lyžinami 2015+

Sada strešného nosiča pre vozidlo Audi Q7 5-dr SUV s integrovanými strešnými lyžinami 2015+ wingbar edgeStrešný nosič Thule WingBar Edge 9596 je určený pre autá s fixnými bodmi a integrovanými pozdĺžnikmi. Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonale kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievania nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Strešný nosič wingbar edge pro Tesla Model S 5-dr Hatchback s pevnými bodmi 2015+

Sada strešného nosiča pre vozidlo Tesla Model S 5-dr Hatchback s pevnými bodmi 2015+ wingbar edgeStrešný nosič Thule WingBar Edge 9596 je určený pre autá s fixnými bodmi a integrovanými pozdĺžnikmi. Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonale kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievania nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Strešný nosič wingbar edge pro BMW X2 5-dr SUV s integrovanými strešnými lyžinami 2018+

Sada strešného nosiča pre vozidlo BMW X2 5-dr SUV s integrovanými strešnými lyžinami 2018+ wingbar edgeStrešný nosič Thule WingBar Edge 9596 je určený pre autá s fixnými bodmi a integrovanými pozdĺžnikmi. Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonale kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievania nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Strešný nosič wingbar edge pro BMW 5-series GT 5-dr Hatchback s pevnými bodmi 2009+

Sada strešného nosiča pre vozidlo BMW 5-series GT 5-dr Hatchback s pevnými bodmi 2009+ wingbar edgeStrešný nosič Thule WingBar Edge 9596 je určený pre autá s fixnými bodmi a integrovanými pozdĺžnikmi. Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonale kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievania nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Strešný nosič wingbar edge pro Lexus LX-Series 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2016+

Sada strešného nosiča pre vozidlo Lexus LX-Series 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2016+ wingbar edgeStrešný nosič Thule WingBar Edge 9596 je určený pre autá s fixnými bodmi a integrovanými pozdĺžnikmi. Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonale kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievania nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Strešný nosič wingbar edge pro Land Rover Discovery (Mk. V) 5-dr SUV s integrovanými strešnými lyžinami 2017+

Sada strešného nosiča pre vozidlo Land Rover Discovery (Mk. V) 5-dr SUV s integrovanými strešnými lyžinami 2017+ wingbar edgeStrešný nosič Thule WingBar Edge 9596 je určený pre autá s fixnými bodmi a integrovanými pozdĺžnikmi. Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonale kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievania nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.