Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Steba varna doska

Nájdených:    7 produktov

Varná doska Steba Germany WP 1 strieborná, čierna

Dvojitý modul (začiatočný a koncový kus)·Možno použiť aj ako jeden panel·Rozšíriteľný až na 5 modulov·Tento text bol preložený strojovo. Hrejivý dvojplatnička · návod na použitie.

Indukčná varná doska Steba Germany IK 75 čierna, nerezová oceľ

Robustný, súvislý sklokeramický povrch, varná plocha Ø23,0 cm·Mobilné použitie·Dotykové ovládanie·Tento text bol preložený strojovo. Varná doska · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

Varná doska Steba Germany WP 110 50.21.00, 1100 W, nerezová oceľ, čierna

Hrejivá plocha 40 x 20 cm·Veľmi krátka doba ohrevu max. 10 minút·Po zahriatí použite mobilný telefón (bez napájania)·Tento text bol preložený strojovo. Tepelná akumulačná doska·Sieťový kábel·návod.

STEBA IK 60E

Steba IK 60 E je robustná indukčná varná doska, ktorá je mobilná a navyše aj integrovateľná pre každú kuchyňu. Má jednu veľkú varnú zónu vhodnú pre oceľový alebo liatinový, nehrdzavejúci riad s rovným dnom s priemere 12 až 28 cm.S použitím indukčného variča ušetríte až 5 0% elektrickej energie! Tepelná energia vzniká priamo v dne varnej nádoby, nie je potrebné predhrievať a neplytvá sa tak zbytočne energiou. Keramická varná doska je studená na dotyk, veľmi ľahko sa udržuje a je vysoko bezpečná...

STEBA IK 23

Steba IK 23 masívny indukčný varič, ktorý je mobilný a prenosný. Má jednu veľkú varnú zónu (2000 W) vhodnú pre oceľový alebo liatinový, nehrdzavejúci riad s rovným dnom s priemerom najmenej 12 cm. S použitím indukčného variča ušetríte až 50 % elektrickej energie! Tepelná energia vzniká priamo v dne varnej nádoby, nie je potrebné predhrievať a neplytvá sa tak zbytočne energiou. Keramická varná doska je studená na dotyk, veľmi ľahko sa udržuje a je vysoko bezpečná.Vlastnosti: až 90 % účinnosť, ...

STEBA IK 650 SLIM

INDUKČNÁ VARNÁ DOSKA. Voľne stojaca ultra tenká indukčná dvoj-doska Steba IK 650 Slim. TECHNICKÉ PARAMETRE:. Farebné prevedenie čierna. Rozmery (V x Š x H) 4 x 60 x 38 cm. Hmotnosť 4,8 kg. Príkon 3400 W. 2 varné zóny o 25 cm.