Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Stan pre deti na doma levne

Nájdených:    76 produktov

ISO Stan pre deti basic, pink

Skvelá zábava pre najmladších! Látkový domček - ohrádka pre deti. Stan sa otvára spredu (zapínanie na suchý zips) a zhora cez strechu, okná zo sieťoviny. Dokonalý pre vaše ratolesti k hrám na záhrade i doma.Může poslúžiť ako suchý bazén! Stan sa ľahko skladá a vďaka priloženej taške s...

ISO Stan pre deti HRAD, modrý, 1163

Skvelá zábava pre najmladších! Domček z látky - hrad pre malého princa alebo malú princeznú. Stan sa otvára vpredu (zapínanie na suchý zips), má dve okienka. Dokonalý nielen pre hry na záhrade, ale aj doma ako "bunker" pre vaše ratolesti!

iPlay indiánsky stan

Indiánsky stan je skvelý príbytok na hranie pre vaše malé dohrodruhy. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy. Indiánsky stan je skvelý príbytok na hranie pre vaše malé dohrodruhy. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy. Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 100 × 100 × 135 c...

iPlay Stan autobus

Farebný stan autobus pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Stan je postavený za niekoľko sekúnd, má zozadu vchod a zhora otvor pre lepšie prúdenie vzduchu. Špecifikácia: Stan v tvare autobusu je skvelým miestom na hranie pre všetky deti. Stan je samorozkladací. Rozmery stanu: cca 110 × 70 × 70 cm. Vhodný pre deti od 3 rokov.

iPlay Plážový stan

Skladný modro-žltý plážový stan pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete na záhrade alebo na pláži. Deti sa pri hraní môžu chrániť pred slnkom. Špecifikácia: Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie behom pár minút. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 220 × 110 × 110 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

iPlay Stan pirátsky

Farebný ľahko skladný stan s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy. Špecifikácia: Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 170 × 68 × 68 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Detský stan Típí

Fantastická zábava pre Vaše deti na dlhé hodiny! Skladné a zároveň postavené za okamih. Vonku alebo doma - všade sa zmestí! Rozmer 124 x 76 cm. Materiál: típí a taška z polyesterového plátna, konštrukcia z plastu. Rozmer prenosnej tašky 52 x 14 cm.

Bino Stan farebné guľôčky

Farebný stan pre deti s motívmi farebných guličiek. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Stan je vhodný nielen na doma, ale aj na von. Jednoduchá montáž a demontáž. Materiál 100% polyester. Rozmery 155 × 100 × 155 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Bino Stan farebné guľôčky

Farebný stan pre deti s motívmi farebných guličiek. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Stan je vhodný nielen na doma, ale aj na von. Jednoduchá montáž a demontáž. Materiál 100% polyester. Rozmery 155 × 100 × 155 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

iPlay Stan - hrad Dino

Farebný stan hrad s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy. Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 105 × 125 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Stan Auta (6958868883317)

Detský stan Stan Autá:Detský stan sa hodí na každé hranie. Do stanu s motívmi filmu Autá sa môžu deti schovávať a hrať sa v jeho vnútri. Keďže je detský stan vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, deti môžu vyvádzať v stane nielen v dome či byte, ale aj vonku. Detský stan Autá sa skvele hodí do letných slnečných dní, chráni deti počas hrania pred slnkom. Deti môžu navyše preliezať zeleným tunelom. Doprajte svojim deťom farebný detský stan s motívmi z filmu Autá, v ktorom sa môžu schovávať ...

iPlay Stan rytiersky hrad

Farebný stan rytiersky hrad je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy. Špecifikácia: Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 105 × 125 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

iPlay Stan rodinný dom

Farebný stan rodinný dom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Špecifikácia: Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 95 × 72 × 102 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

iPlay Stan hasičský voz

Farebný stan hasičský voz pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy. Stan v tvare hasičského vozidla je skvelým miestom na hranie pre všetky deti. Stan je postavený za niekoľko sekúnd - samorozkládací. Rozmery stanu cca 110 x 70 x 70 cm. Stan má zozadu vchod a zhora otvor pre lepšie prúdenie vzduchu. Rozmery balenia cca 43 x 43 x 3 cm.

Stan Ohrádka (6958868881757)

Detský stan Stan Ohrádka:Detská ohrádka sa hodí na každé hranie. Do stanu v tvare ohrádky môžete položiť svoje dieťa, ktoré sa bude bezpečne hrať sa vo vnútri neho. Keďže je detská ohrádka vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, môžete ohrádku používať v dome či byte, ale aj vonku. Detská ohrádka je vhodným stanom pre malé deti, ktoré budú v bezpečí a nikam sa nezatúlajú. Doprajte svojim deťom farebnú detskú ohrádku, v ktorej môžu byť každý deň.Hlavné vlastnosti detského stanu Ohr...

Stan hrad (6958868883171)

Detský stan Stan hrad:Detský guľatý stan značky iPlay ponúka atraktívny priestor pre aktívne a fantáziou naplnené hry vašich detí. Stan v podobe hradu, zdobený motívom populárnych dinosaurov, poskytne deťom priestor nielen pre skvelú zábavu, ale aj úžasnú skrýšu. Pre deti aj pre ich hračky. Je vybavený ľahkou, stabilnou konštrukciou, ktorá umožňuje ľahké a jednoduché rozloženie aj zloženie. Na jeho výrobu bol použitý ľahko udržiavateľný materiál. V prípade potreby stačí stan utrieť vlhkou ...

Indiánský stan (6958868887049)

Detský stan Indiánský stan:Detský Indiánsky stan v podobe típí od značky iPlay ponúka atraktívny priestor pre aktívne a fantáziou naplnené hry vašich detí. Stan s motívom indiánskeho náčelníka poskytne deťom priestor nielen pre skvelú zábavu, ale aj úžasnú skrýšu. Pre deti aj pre ich hračky. Je vybavený ľahkou, stabilnou konštrukciou, ktorá umožňuje ľahké a jednoduché rozloženie aj zloženie. Na jeho výrobu bol použitý ľahko udržiavateľný materiál, ktorý v prípade potreby stačí len utrieť vlhkou...

iPlay Stan princeznovský zámok

Farebný stan zámok je ideálnym domček pre vaše malé princezné. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Špecifikácia: Stan v ružovom farebnom prevedení s princeznovským motívom. Veľmi jednoduché zloženie a rozloženie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 105 × 105 × 125 cm. Rozmery balenia: 43 × 43 × 6 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Ludi Maxi stan Savana

Hrací stan Ludi v krásnom dizajne afrického domčeka so strieškou, dverami a okienkami ponúka miesto na hru i relaxáciu. Vďaka jeho výške 1,4 m v ňom deti môžu nielen sedieť, ale aj stáť. Stan je možné používať doma aj vonku, vonku chráni deti pred vetrom i slnkom. Stan je možné pre uloženie ľahko zložiť do prenosnej tašky s priemerom 46 cm.

Ludi Maxi stan Savana

Hrací stan Ludi v krásnom dizajne afrického domčeka so strieškou, dverami a okienkami ponúka miesto na hru i relaxáciu. Vďaka jeho výške 1,4 m v ňom deti môžu nielen sedieť, ale aj stáť. Stan je možné používať doma aj vonku, vonku chráni deti pred vetrom i slnkom. Stan je možné pre uloženie ľahko zložiť do prenosnej tašky s priemerom 46 cm.

LUDI - Maxi stan Savana

Stan v krásnom dizajne afrického domčeka so strieškou, dvierkami a okienkami ponúka miesto pre hru i relaxáciu. Vďaka jeho výške 1,4 m v ňom deti môžu nielen sedieť, ale aj štáť. Stan je možné používať doma aj vonku, vonku chráni deti pred vetrom i slnkom. Stan je možné ľahko zložiť do prenosnej tašky s priemerom 46 cm. Rozmery: 110 × 110 × 140cm. Vhodný od 24 mesiacov.Stan ponúka miesto pre hru i relaxáciu. Vďaka jeho výške 1,4 m v ňom deti môžu nielen sedieť, ale aj stáť. Stan je možné použív...

iPlay Stan Dino s tunelom

Farebný stan s tunelom s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy. Špecifikácia: Stan s tunelom o rozmeroch cca 170 x 112 x 94 cm s motívom dinosaurov. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy. Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Vhodné pre deti ...

Ludi Maxi stan Princezna (3550833600047)

Detský stan Ludi Maxi stan Princezná: Kúpte svojim deťom úžasnú schovávačku – detský stan Ludi Maxi Princezná na doma aj na von. Stan je vyrobený v originálnom dizajne nádherného zámku ako stvorenom pre malé princezné. Krásny zámok je možné postaviť doma aj vonku. Skladanie aj rozkladanie je rýchle a jednoduché. Po zložení môžete stan vložiť do prenosnej tašky. Stan Ludi Maxi je vhodný pre deti od 2 rokov.Kľúčové vlastnosti stanu Ludi Maxi PrinceznáStan je možné používať doma aj vonkuPo zl...

Ludi Maxi stan Princezna (3550833600047)

Detský stan Ludi Maxi stan Princezná: Kúpte svojim deťom úžasnú schovávačku – detský stan Ludi Maxi Princezná na doma aj na von. Stan je vyrobený v originálnom dizajne nádherného zámku ako stvorenom pre malé princezné. Krásny zámok je možné postaviť doma aj vonku. Skladanie aj rozkladanie je rýchle a jednoduché. Po zložení môžete stan vložiť do prenosnej tašky. Stan Ludi Maxi je vhodný pre deti od 2 rokov.Kľúčové vlastnosti stanu Ludi Maxi PrinceznáStan je možné používať doma aj vonkuPo zl...

Plážový stan (6958868887315)

Detský stan Plážový stan:Dostatočne priestranný a odolný plážový stan poteší všetkých malých nezbedníkov od 3 rokov. Predstavuje totiž dokonalé miesto na veselé radovánky a dobrodružné hry. Navyše sa môže stať skvelým prístreškom alebo skrýšou, ktorá malých objaviteľov skryje pred zrakmi ostatných. Detský plážový stan iPlay je vyhotovený v žiarivých farbách a vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý prežije nejednu búrku, dážď alebo prudké slniečko, pred ktorým tiež ochráni. A čo je na ...

Ludi Maxi stan Divadlo (3550833600016)

Detský stan Ludi Maxi stan Divadlo:Kúpte svojim deťom úžasnú schovávačku detský stan Ludi Maxi Divadlo na doma aj na von. Stan je vyrobený v originálnom dizajne ako divadelné javisko aj s oponou. Je možné si krásne divadlo postaviť doma aj vonku. Skladanie aj rozkladanie je rýchle a jednoduché. Po zložení môžete stan vložiť do prenosnej tašky. Stan Ludi Maxi je vhodný pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnosti stanu Ludi Maxi DivadloStan je možné používať doma aj vonkuPo zložení môže byť ulože...

iPlay Stan autá s tunelom

Farebný stan s tunelom s motívom áut pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Špecifikácia: Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 170 X 112 X 94 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

iPlay Stan lienka s tunelom

Farebný stan lienka s tunelom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Špecifikácia: Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 170 × 112 × 94 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Tatra Dětský stan (8590878653016)

Stan Tatra Detský stan:Hra na schovávačku býva u detí jednou z najobľúbenejších zábav. Nie vždy je ale doma dostatok vhodných schovávačiek a domčekov. Kúpte im preto detský stan s motívom Tatry, kam sa môžu bezpečne schovať, nerušene sa hrať a pozorovať okolie. Je totiž vybavený rolovateľným okienkom a dverami. Detský stan možno veľmi jednoducho postaviť a zase zložiť pomocou skladacích tyčí. Rozvíjajte fantáziu svojho dieťaťa a pomôžte mu postaviť jeho tajný úkryt. Stan je vhodný pre deti od t...

Stan Pirátská loď (6958868887339)

Detský stan Stan Pirátska loď:Detský stan sa hodí na každé hranie. Do stanu, ktorý vyzerá ako pirátska loď, sa môžu deti schovávať a hrať sa vo vnútri. Keďže je detský stan vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, deti môžu vyvádzať v stane nielen v dome či byte, ale aj vonku. Detský stan Pirátska loď sa skvele hodí do letných slnečných dní, chráni deti počas hrania pred slnkom. Doprajte svojim deťom farebný detský stan Pirátska loď, v ktorom sa môžu schovávať a hrať sa každý deň.Hlavné vlas...

iPlay Stan poník s tunelom

Farebný stan s tunelom s motívom poníka a princeznej pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávanií užijú veľa zábavy. Špecifikácia: Veľmi jednoduché rozbalenie a zbalenie stanu. Materiál je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmery: 170 X 112 X 94 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Teddies Stan 2ks s tunelom

Detský samorozkladací stan na doma aj na záhradu! Zažijete veľa zábavy! So sieťovanými okienkami. Rozmer 95x95x90cm. Materiál polyester, kov. Určené pre deti od 3 rokov. Dodanie v obale s ušami.

Stan Rodinný dům (6958868887056)

Detský stan Stan Rodinný dom: Detský stan sa hodí na každé hranie. Do stanu v tvare rodinného domu sa môžu deti schovávať a hrať sa vo vnútri neho. Keďže je detský stan vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, deti môžu vyvádzať v stane nielen v dome či byte, ale aj vonku. Detský stan Rodinný dom sa skvele hodí počas slnečných dní, chráni deti počas hrania pred slnkom. Doprajte svojim deťom farebný detský stan Rodinný dom, v ktorom sa môžu schovávať a hrať sa každý deň. Hla...

Wiky Stan Krtek (8590331704071)

Stan Wiky Stan Krtko:Snáď všetky malé deti, a možno že aj ich rodičia, majú rady roztomilého zvieracieho hrdinu Krtka. Potešte svoje ratolesti a zaobstarajte im pestrofarebný domček s motívom Krtka a jeho verných kamarátov. Zmestia sa doň až 2 deti od 3 rokov, ktorým garantuje úplne bezpečný a zdravotne nezávadný prístrešok. Je vyrobený z plastového materiálu s vinylovou konštrukciou. Jeho výhody môžu maličkí užívať ako doma v izbičke, tak aj vonku na záhrade.Kľúčové vlastnostiS motívmi Krtka a...

Wiky Stan Krtek (8590331704071)

Stan Wiky Stan Krtko:Snáď všetky malé deti, a možno že aj ich rodičia, majú rady roztomilého zvieracieho hrdinu Krtka. Potešte svoje ratolesti a zaobstarajte im pestrofarebný domček s motívom Krtka a jeho verných kamarátov. Zmestia sa doň až 2 deti od 3 rokov, ktorým garantuje úplne bezpečný a zdravotne nezávadný prístrešok. Je vyrobený z plastového materiálu s vinylovou konštrukciou. Jeho výhody môžu maličkí užívať ako doma v izbičke, tak aj vonku na záhrade.Kľúčové vlastnostiS motívmi Krtka a...

Wiky Stan Krtek (8590331704071)

Stan Wiky Stan Krtko:Snáď všetky malé deti, a možno že aj ich rodičia, majú rady roztomilého zvieracieho hrdinu Krtka. Potešte svoje ratolesti a zaobstarajte im pestrofarebný domček s motívom Krtka a jeho verných kamarátov. Zmestia sa doň až 2 deti od 3 rokov, ktorým garantuje úplne bezpečný a zdravotne nezávadný prístrešok. Je vyrobený z plastového materiálu s vinylovou konštrukciou. Jeho výhody môžu maličkí užívať ako doma v izbičke, tak aj vonku na záhrade.Kľúčové vlastnostiS motívmi Krtka a...

Wiky Stan Krtek (8590331704071)

Stan Wiky Stan Krtko:Snáď všetky malé deti, a možno že aj ich rodičia, majú rady roztomilého zvieracieho hrdinu Krtka. Potešte svoje ratolesti a zaobstarajte im pestrofarebný domček s motívom Krtka a jeho verných kamarátov. Zmestia sa doň až 2 deti od 3 rokov, ktorým garantuje úplne bezpečný a zdravotne nezávadný prístrešok. Je vyrobený z plastového materiálu s vinylovou konštrukciou. Jeho výhody môžu maličkí užívať ako doma v izbičke, tak aj vonku na záhrade.Kľúčové vlastnostiS motívmi Krtka a...

Detský stan - hasičské auto

Hľadáte hračku, ktorá zabaví Vaše deti na dlhé hodiny, a zároveň bude rozvíjať ich fantáziu a schopnosti, navyše s možnosťou hrania na čerstvom vzduchu? Ideálny je stan v tvare hasičského auta, ktorý môžete rozložiť ak doma tak aj na záhrade alebo na terase. Hasičské auto je skvelou hračkou pre malých hasičov. Stan má dva vchody, jeden vstup má s hora, ktorý je stále otvorený, a druhý v zadnej časti, ktorá je s oponou. Rozmery: Dĺžka: 110 cm Šírka: 70 cm ...

Stan s tunelem (8592386089035)

Detský stan Stan s tunelom:Viete, ako vyzerá splnený detský sen? Stan v tvare eskimáckeho iglu, z ktorého vedie tajná chodba, kamkoľvek si deti vymyslia! A tento atraktívny priestor pre aktívne, pohybom aj fantáziou naplnené hry vašim deťom ponúka detský stan s tunelom značky Iplay. Pre celý komplet, stan aj tunel, je typické rýchle a jednoduché rozloženie aj zloženie. Na jeho výrobu bol použitý ľahko udržiavateľný materiál. V prípade potreby stačí tkaninu utrieť vlhkou handričkou. Vďaka tomu m...

BINO - 82819 Stan farebné guličky

Bino 82819 Stan farebné guličky, výrobca Bino. Zaoblený biely stan s farebnými guľkami ponúka pokojný priestor na hru. Dievčatká ho môžu využiť tak doma v izbe, ako aj vonku v záhrade. Tiež si v ňom po skončení hry môžu uložiť svoje hračky. jednoduchá inštaláciajednoduché uskladnenie a prenášanie Rozmery: 155 × 155 × 100 cm. Pre deti od 3 rokov