Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sprej na blchy

Nájdených:    5 produktov

Beaphar IMMO Shield sprej 250ml

BEAPHAR IMMO Shield Spray 250ml Sprej je založený na účinnej látke dimetikón (silikónový olej), ktorý imobilizuje (znehybňuje) blchy, kliešte a všetok ostatný hmyz, najmä komáre, roztoče a vši fyzikálnym spôsobom.

Bio Kill antiparazitický sprej 100ml

Bio Kill antiparazitický sprej Obsah: 100 ml sprej Charakteristika: Prípravok sa používa na ektoparazity (blchy, vši, kliešte, roztoče) u psov, morčiat, škrečkov, exotických vtákov, proti hmyzu (mravce, muchy, pavúky) a na dezinsekciu kotercov a hniezd. Kontraindikácie: Nepoužívať u mačiek – prípravok je pre mačky toxický. Zamedzte možnému styku mačiek so psami, ktorí sú ošetrené prípravkom BIO KILL.

BROS SPREJ PROTI LIETAJUCEMU A LEZUCEMU HMYZU 400 ML

AEROSÓLOVÝ SPREJ . BROS aerosólový sprej proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu 400 ml s okamžitým účinkom, dlhodobým účinkom. Vhodný na muchy, komáre, osy, mole, ostomilky aj na lezúci hmyz ako šváby, blchy. Ochraňuje interiér.

Sprej Pet Health Care FYTO pre psov a mačky 200ml

<b>Sprej PHC FYTO pre psov a mačky 200ml</b><br /> <br /> Fyto spray je repelentný biocídny prípravok vhodný pre psy a mačky s účinnosťou proti kliešťom a blchám.<br /> Obsahujú aktívnu látku Geraniol (monoterpenoid, alkohol), ktorá je súčasťou citronelového oleja získavaného z rastliny citronela (Cymbopogon citratus). Geraniol pôsobí repelentne a navyše kliešte aj blchy dehydratuje, takže zvyčajne nemajú dostatok času na odovzdanie nebezpečnej infekcie (boreliózy,...

Biocid 0,4 % spray 250 ml

Biocid 0,4% sprej pre zvieratá 250ml Obsah: Biocid 0,4% sprej pre zvieratá 1x250ml Charakteristika Biocid 0,4% sprej pre zvieratá Insekticídny prípravok na báze permetrínu s reziduálnym účinkom proti širokej škále lietajúceho a plaziaceho sa hmyzu. Permetrín patrí do skupiny syntetických pyretroidov, pôsobí na hmyz kontaktne a vyznačuje sa silným paralytickým účinkom na centrálny a periférny nervový systém. Prípravok zabraňuje novému napadnutiu parazitmi počas niekoľkých hodín až dní, podľa von...