Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sprchove vanicka gigant pre

Nájdených:    9 produktov

Sprchová vanička obdĺžniková Ravak Gigant 120x80 cm, liaty mramor GI12080PROFLAT0

Dizajnová sprchová vanička Gigant Pro Flat od známej spoločnosti RAVAK, z liateho mramoru, s veľkosťou 80x120 cm, je vďaka svojmu elegantnému prevedeniu vhodným výberom do každej modernej kúpeľne. Nízka vanička s hladkým dnom pre jednoduchú údržbu. Skvele dopĺňa aj luxusné sprchové kúty väčších rozmerov.

Sprchová vanička obdĺžniková Ravak Gigant 120x90 cm, liaty mramor GI12090PROFLAT0

Sprchová vanička Ravak Gigant Pre Flat z odolného materiálu môže zdobiť ako bežnú domácu kúpeľňu, tak verejné priestory ako sú športoviská, kúpele, nemocnice a pod. Pôsobí moderne a pohodlne. Vďaka svojej nízkej výške je možné vaničku považovať tiež za bezbariérovú.

Sprchová vanička obdĺžniková Ravak Gigant 110x80 cm, liaty mramor GI11080PROCHROM0

Elegantná sprchová vanička RAVAK, obdĺžniková, s veľkosťou 110x80 cm, je vďaka svojmu modernému a funkčnému dizajnu vhondou voľbou do každej kúpeľne. Nízka vanička dizajnovo zladená so všetkými výrobkami z konceptu Chrome typickými tvarom oválu. Vhodná aj pre luxusné sprchové kúty väčších rozmerov. Moderná jednoduchosť a kvalita v inteligentnom spojen&...

Sprchová vanička obdĺžniková Ravak Gigant 100x80 cm, liaty mramor GI10080PROCHROM0

Elegantná sprchová vanička RAVAK, obdĺžniková, s veľkosťou 100x80 cm, je vďaka svojmu modernému a funkčnému dizajnu vhondou voľbou do každej kúpeľne. Nízka vanička dizajnovo zladená so všetkými výrobkami z konceptu Chrome typickými tvarom oválu. Vhodná aj pre luxusné sprchové kúty väčších rozmerov. Moderná jednoduchosť a kvalita v inteligentnom spojen&...

Sprchová vanička obdĺžniková Ravak Gigant 120x90 cm, liaty mramor GI12090PROCHROM0

Elegantná sprchová vanička RAVAK, obdĺžniková, s veľkosťou 120x90 cm, je vďaka svojmu modernému a funkčnému dizajnu vhondou voľbou do každej kúpeľne. Nízka vanička dizajnovo zladená so všetkými výrobkami z konceptu Chrome typickými tvarom oválu. Vhodná aj pre luxusné sprchové kúty väčších rozmerov. Moderná jednoduchosť a kvalita v inteligentnom spojen&...

Sprchová vanička obdĺžniková Ravak 120x80 cm, liaty mramor GI12080PROFLAT0

Dizajnová sprchová vanička Gigant Pro Flat od známej spoločnosti RAVAK, z liateho mramoru, s veľkosťou 80x120 cm, je vďaka svojmu elegantnému prevedeniu vhodným výberom do každej modernej kúpeľne. Nízka vanička s hladkým dnom pre jednoduchú údržbu. Skvele dopĺňa aj luxusné sprchové kúty väčších rozmerov.

Aris Sprchová rohož-drevo štvorec 75x75x4cm ROHOZ90Q

Sprchová rohož pre keramickú vaničku 90x90 cm. Sprchové rohože sú vyrobené z dreva afrického orechu Gombe. Sú impregnované ľanovým olejom, tzn. že ich životnosť je veľmi vysoká. Sú vhodné najmä do keramických sprchových vaničiek, u ktorých je prvý vstup veľmi chladný, ale samozrejme je možné ich použiť aj tam, kde sprchová vanička a kút nie sú obložené dlažbou.

Aris Sprchová rohož-drevo štvrťkruh 64x64x4cm ROHOZ80S

Sprchová rohož pre keramickú vaničku 80x80 cm štvrťkruh. Sprchové rohože sú vyrobené z dreva afrického orechu Gombe. Sú impregnované ľanovým olejom, tzn. že ich životnosť je veľmi vysoká. Sú vhodné najmä do keramických sprchových vaničiek, u ktorých je prvý vstup veľmi chladný, ale samozrejme je možné ich použiť aj tam, kde sprchová vanička a kút nie sú obložené dlažbou.

Aris Sprchová rohož-drevo 100x60x4cm ROHOZ12080

Sprchová rohož pre keramickú vaničku 120x80 cm obdĺžnik. Sprchové rohože sú vyrobené z dreva afrického orechu Gombe. Sú impregnované ľanovým olejom, tzn. že ich životnosť je veľmi vysoká. Sú vhodné najmä do keramických sprchových vaničiek, u ktorých je prvý vstup veľmi chladný, ale samozrejme je možné ich použiť aj tam, kde sprchová vanička a kút nie sú obložené dlažbou.