Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Spirulina kapsule 60 ks

Nájdených:    139 produktov

Salvia Paradise Spirulina kapsule BIO 60 ks

100% čistá Spirulina kapsuly z ostrova Hainan v BIO kvalite bez prídavkov farbív, spojív či iných chemických látok. Antioxidačná aktivita pre zdravie našej imunity, hladinu cukru v krvi, chudnutie, vitalitu.

Salvia Paradise Spirulina kapsule BIO 120 ks

100% čistá Spirulina kapsuly z ostrova Hainan v BIO kvalite bez prídavkov farbív, spojív či iných chemických látok. Antioxidačná aktivita pre zdravie našej imunity, hladinu cukru v krvi, chudnutie, vitalitu.

Salvia Paradise Psyllium kapsule 60 ks

100% čistej Psyllium kapsule pre jednoduché užívanie s účinkom na naše zdravé trávenie, črevá, stolicu, metabolizmus tukov a udržanie si zdravé hladiny cholesterolu.

Salvia Paradise Kurkuma kapsule 60 ks

100% čistá Kurkuma je korenie bohaté na antioxidanty predovšetkým pre naše zdravé trávenie, správnu činnosť imunity, pečene, ale aj pre správnu funkciu nervovej sústavy, srdca, ciev, kĺbov, dýchacej sústavy, pokožky. Kapsule sú ľahkou formou pre užívanie.

Salvia Paradise Arjuna kapsule 60 ks

100% čistá Arjuna kôra v kapsuliach s antioxidačným účinkom pre zdravie našich pečene, srdca, ciev a chuť k jedlu.

Salvia Paradise Guarana - Paullinia kapsule 60 ks

100% čistá Guarana kapsule na vitalitu, únavu, napätie, hmotnosť pod kontrolou.

Salvia Paradise Ďatelina lúčna kapsule 60 ks

100% čistý Ďatelina lúčna kapsule pre naše srdce, cievy, krvný tlak, kosti, menopauzu.

Salvia Paradise Chuchuasi - Maytenu kapsule 60 ks

100% čistej Chuchuasi - Maytenu kapsule známe v preklade ako "chvejúce sa chrbát".

Salvia Paradise Štetka lesná kapsule 60 ks

100% čistá Štetka lesná kapsule pre jednoduché užívanie. Na účinné látky štetky je bohatý predovšetkým koreň.

Salvia Paradise Chanca piedra kapsule 60 ks

100% čistá Chanca piedra kapsule je amazonským pokladom pre zdravie a kondíciu našich obličiek a močových ciest.

Salvia Paradise Ašvaganda - vítaním kapsule 60 ks

Ašvaganda (vítaním) kapsule pre našu duševnú rovnováhu, stres, vitalitu, reprodukčnej funkcie, únavu, spánok. Bylina je významný adaptogén a antioxidant.

Salvia Paradise Marco - Ambrózie kapsule 60 ks

100% čistá Ambrózie peruánska (Marco) kapsule je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou.

Salvia Paradise Haritaki - vrcholák kapsule 60 ks

100% čistý Haritaki kapsule pre naše trávenie, pečeň ale tiež pre imunitu, nervový systém, zmysly, na stres a močové cesty.

Salvia Paradise Maral - Leuzea kapsule 60 ks

100% čistý Maral (Parcha, Leuzea) koreň kapsule pre zdravie našej imunity, ciev, srdce, pre osvieženie nášho organizmu a mentálne zdravie.

Salvia Paradise Púpava lekárska kapsule 60 ks

100% čistá Púpava kapsule pre naše zdravé trávenie, žalúdok, pečeň, ale aj močové cesty, ale aj močové cesty, srdce, cievy, cholesterol.

Salvia Paradise Ľanové semienko kapsule 60 ks

100% čistej Ľanové semienko jemne mletej kapsule bohaté na antioxidanty pre naše trávenie, črevá, kontrolu hmotnosti, menopauzu, prostatu, srdce, hormonálne funkcie.

Salvia Paradise Orech čierny kapsule 60 ks

100% čistý Orech čierny kapsule pre jednoduché užívanie. Zbernou a užívanou časťou je oplodia orecha, ktoré sa užíva vnútorne i zvonka.

Salvia Paradise Medvedí cesnak kapsule 60 ks

100% čistý Medvedí cesnak kapsule pre zdravie našich čriev, srdca, ciev, pre vylučovanie ťažkých kovov z nášho organizmu, pre správny metabolizmus cholesterolu.

Salvia Paradise Vilcacora - Uncaria kapsule 60 ks

Peruánskymi indiánmi je Vilcacora (Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Mačací pazúr, Cat´s Claw) požívanie cez 2000 rokov pre zdravú imunitu a kĺby. Kapsule uľahčujú užívanie.

Salvia Paradise Kozlík lekársky kapsule 60 ks

100% čistý Kozlík lekársky koreň kapsule pre zvládanie stresu, pokojný spánok, relaxáciu, upokojenie, pamäť, koncentráciu, ale aj pre zdravie nášho srdca, ciev, krvný tlak a trávenie.

Salvia Paradise Ľubovník bodkovaný kapsule 60 ks

100% čistá Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocná pri udržaní emocionálnej rovnováhy. Užitočnou sa stáva pre udržanie normálneho duševného zdravia. Kapsule uľahčujú užívanie.

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsule 60 ks

100% čistý Kozinec blanitý koreň kapsule bohaté na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.

Salvia Paradise Rozchodnica - Rhodiola kapsule 60 ks

100% čistá Rozchodnica ružová koreň bohatá na antioxidanty pre zdravie nášho srdca, ciev, krvného tlaku, trávenie, fyzickej kondície, výkonosti a pre uchovanie si našich mentálnych, psychických funkcií. Kapsule uľahčujú užívanie.

Salvia Paradise Schizandra - Klanopraška kapsule 60 ks

100% čistá Klanopraška - Schizandra je rastlina bohatá na antioxidačné a adaptogénny látky, ktoré podporujú naše zdravé mentálne funkcie, psychickú aktivitu, trávenie, dýchacie cesty, prispievajú k prečistenie organizmu. Kapsule umožňujú jednoduché užívanie.

Salvia Paradise Vrbovka malokvetá kapsule 60 ks

100% čistá Vrbovka malokvetá je zdrojom prospešných antioxidantov pre fungovanie našej prostaty, prirodzený priebeh menštruácie i menopauzy. Pôsobí tiež priaznivo na udržanie si zdravých dolných močových ciest a správneho trávenia. Bylinné kapsule vrbovky malokveté uľahčujú užívanie.

HillVital | Vitasilk kapsule – na chudnutie 60 ks

VITASILK - Prirodzená podpora k úspešnému chudnutiu

Salvia Paradise Nopál - Opuncie kapsule 60 ks

Nopál jemne mletý prášok v kapsuliach je tradičný mexický kaktus, modernou vedou objavený len nedávno. Obsah endemických látok z neho robí superpotravinu budúcnosti.

Salvia Paradise Muňa Muňa kapsule 60 ks

100% čistá Muňa-Muna je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny, tu v kapsuliach pre jednoduché užívanie. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Salvia Paradise Praslička roľná kapsule 60 ks

100% čistá Praslička roľná vňať v kapsuliach pre zdravie našich močových ciest, pečene, srdca, ciev, dýchacieho ústrojenstva, kože, vlasov, nechtov, kostí, kĺbov. Pre udržanie si zdravé odolnosti a pre osvieženie nášho tela.

Salvia Paradise Lapacho kôra kapsule 60 ks

100% čistej Lapacho (lapače) kôra v kapsuliach bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku.

Salvia Paradise Kapucínka väčšia kapsule 60 ks

100% čistá Kapucínka väčšia plod v kapsuliach, ktorá je unikátna rastlinou v prírodnom užívaní.

Salvia Paradise Moringou olejodárná kapsule 60 ks

100% čistá Moringou olejodárná je viacúčelovou rastlinu, z ktorej môže užívať všetky časti. Najzaujímavejšou časťou tejto rastliny je list. V tomto prípade v kapsuliach pre pohodlné užívanie!

Salvia Paradise Pestrec plod kapsule 60 ks

100% čistý Pestrec plod v kapsuliach je bohatý na antioxidanty pre naše zdravé trávenie, pečeň, srdce, krvný cukor, imunitu - obranyschopnosť - odolnosť.

Salvia Paradise Rakytník rešetliakový kapsule 60 ks

100% čistý Rakytník rešetliakový podporuje zdravú imunitu, obranyschopnosť organizmu, trávenie, srdce, cievy. Mierni únavu, podporuje energiu organizmu. Vhodný je pre každého aj na dlhodobé užívanie. Kaplnka uľahčujú spôsob užívania.

Salvia Paradise Camu camu kapsule BIO 60 ks

100% čistej Camu Camu kapsule v BIO kvalite plnej prírodného vitamínu C.

Salvia Paradise Gotu kola - Pupočník kapsule 60 ks

100% čistá Gotu kola kapsule pre našej koncentráciu, pamäť, mentálne funkcie, prekrvenie mozgu.

Salvia Paradise Hloh obyčajný kvet kapsule 60 ks

100% čistý Hloh obyčajný kvet kapsule pre naše srdce, cievy, nervy, relaxáciu, spánok.

Salvia Paradise Ginkgo biloba - Jinan kapsule 60 ks

100% čistej Ginkgo kapsule plné antioxidantov pre našej pamäť, mozgové funkcie, prekrvenie, oči, sluch.

Salvia Paradise Brahmi - Bacopa monnieri kapsule 60 ks

100% čistej Brahmi (Bacopa) kapsule pre naše mentálne funkcie, efektívnosť, proti stresu, na sústredení, podporu pamäte.

Salvia Paradise Čaga - Rezavec šikmý kapsule 60 ks

100% čistá Čaga - Rezavec šikmý kapsule je stáročiami preverená drevokazná huba čínskych panovníkov a ruských veľmožov.