Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sosovky soflens

Nájdených:    66 produktov

SofLens 38 (6 šošoviek)

Vysoká kvalita a nízka cena. To sú mesačné kontaktné šošovky SofLens od Bausch and Lomb.

SofLens Toric (6 šošoviek)

Kontaktné šošovky SofLens Toric sú veľmi jemné kontaktné šošovky pre korekciu vyšších hodnôt astigmatizmu. Sú určené pre denné nosenie s periódou výmeny 30 dní. SofLens Toric zaručujú vysokú ostrosť videnia a vďaka tenkým okrajom prinášajú nositeľovi komfortný pocit po celý deň. Kontaktné šošovky SofLens Toric sú balené po 6-tich ks v škatuľke.

SofLens Natural Colors - nedioptrické (2 šošovky)

Soflens Natural Colors sú farebné kontaktné šošovky bez dioptrickej korekcie, ktoré prekryjú prirodzenú farbu dúhovky. Balenie obsahuje 2 šošovky.

SofLens Natural Colors - dioptrické (2 šošovky)

Soflens Natural Colors sú farebné kontaktné šošovky s dioptrickou korekciou, ktoré prekryjú prirodzenú farbu dúhovky. Balenie obsahuje 2 šošovky.

SofLens® 59 kontaktné šošovky mesačné, 6 ks

SofLens® 59 sú kontaktné šošovky určené k dennému noseniu. Vďaka unikátnej technológii umožňujú ľahšiu aplikáciu a vyšší komfort v očiach hlavne pre prvonositeľov. Asymetrický kónický profil okraja šošovky zjemňuje styk viečka so šošovkou. SofLens® 59 sú dlhodobo obľúbené šošovky od výrobcu Bausch+Lomb. Priemer: 14,2mm Zakrivenie: 8,6mm (Unifit™) Výrobca: Bausch & Lomb Počet šošoviek v balení: 6ks Spôsob nosenia: denné nosenie Interval výmeny: 1 mesiac Ponuka dioptrií: -09.00 až +06.00...